Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kaptatok már visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:04
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, férfi vagyok, látom a kérdés nőknek szól.


Én is utasítottam már vissza nőket, négy esetben, egy ízben nagy hiszti lett belőle, a másik esetben, csak besértődés, a harmadik esetben az illető nő egy k volt. Talán egyébként az elsővel tudok együtt érezni, mert csak 19 volt, de nem tehettem róla, hogy nem tettszett.


A negyedik lányt, egy másik nő "szervezte" rám, akinek éppen udvaroltam, őt ezért utasítottam vissza, ill. érzelmi alapja sem lett volna. Nem szeretem, ha "kiközvetítenek". Ebben az esetben semmi nem lett belőle, mert ő is rájött, telebeszélték az agyát. Felelőtlenség lett volna belemenni.


Az átlag férfit -akinek sosincs barátnője- úgy képzelik el, azonnal ugrik, ha nőhöz "juthat", pedig ez nem így van. A legtöbben a kölcsönös szerelmet keresik.

2017. dec. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
hisztizett?
2017. dec. 28. 10:13
 43/50 anonim ***** válasza:
76%
Engem minden fiú kikosarazott, akit valaha megkívántam. Szexuális traumának éltem meg.
2018. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Próbálok visszaemlékezni, de nem igazán. Ennek oka, hogy nem kezdeményezek. Tehát konkrét visszautasítást nem kaptam. Olyan volt, hogy egy srác próbálkozott, majd találkoztunk, ami szörnyűre sikerült. Szerintem mondhatom nyugodt szívvel, hogy ő is ezt gondolja,mert többé nem beszéltünk.:D

Ha kezdeményező típus lennék, akkor viszont biztosan kaptam volna visszautasítást.

2018. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Direktben nem kezdeményeztem úgy senkivel, de olyan volt sok, hogy tetszett nekem valaki és ez egyértelműen nem volt kölcsönös vagy más tetszett nekik a baráti társaságomban. Van ilyen, volt ami rosszul esett, volt aki különösebben nem érdekelt.
2018. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Korábban volt, hogy valaki tetszett, és nyíltan vállaltam, vlmilyen módon közöltem vele. Általában olyan ember volt, akit már azelőtt ismertem, így fájt az elutasítás, mert ugye onnantól kezdve már semmi nem volt olyan.

Manapság - pont ezért - nem kezdeményezek nyíltan barátnál sem. Így nyílt elutasítás sincs. Viszont teszek arra utaló jeleket, hogy az illető tetszik nekem. Ha ezt ő nem veszi, akkor azt elkönyvelem elutasításnak.

2019. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer kezdeményeztem. Úgy láttam, hogy van értelme. De koppantam akkorát, hogy na. Csak barátok. Elég nehéz volt és nehéz is még mindig. De így jártam. :)
2019. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyetlen egyszer hívtam el egy pasit randizni, miután megcsókolt egy buliban (akkor már hónapok óta kerülgettük egymást) de olyan friendzonet kaptam, hogy arról kódultam. Elfogadtam, mi mást tehettem volna de megsemmisítve éreztem magam, soha többé nem hívtam el pasit sehova. A vicc az, hogy utána még jó párszor kavartunk de soha többé nem firtattam a dolgot, elkönyveltem, hogy a pasi bolond és azt se tudja mit akar, viszont jól csókolt, úgyhogy mindig belementem. :D
2019. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Persze. Eleinte nyilván sz*rul, aztán megtanultam kezelni, illetve reálisabban felmérni, hogy vevő-e a másik a közeledésemre.
2019. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Egyszer "nyomultam" egy csávóra vagy inkább azt mondom, hogy kezdeményeztem az irányában. Kedves volt velem nagyon, egy buliban ölelgettük egyszer egymást, kereste a társaságom és volt olyan ismerős is, aki rákérdezett arra, hogy van-e köztünk valami, szóval azt hittem, hogy kölcsönös a kémia. Aztán úgy jött ki a lépés hogy sose futottunk össze, ráírtam, hogy valamikor találkozzunk és beszélgessünk és abból nem lett semmi. Én szerintem elég egyértelmű jeleket adtam, ő erre nem úgy reagált, ahogy számítottam, mert nem keresett sose. Egyszer még összefutottunk egy eseményen, akkor is úgy zárta, hogy majd beszéljünk de sose írt rám. Sajnálom a dolgot, mert vele tényleg el tudtam képzelni kapcsolatot, de valószínű ő csak így elflörtölgetett mindenkivel de ennél több ebben nem volt és én értettem félre. Amit egyedül nem értek, hogy miért kellett úgy elválni utoljára, hogy majd beszéljünk ha semennyire nem szándékozik keresni, de amúgy nem érdekel nagyon mélyen. Az élet része a visszautasítás, másfelé kell nyitottnak lenni akkor és ennyi.
2019. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!