Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A molett hölgyek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molett hölgyek miért nem mernek vadítóak és szexisek lenni? Általában miért nincsenek tudatában a nőiességüknek?

Figyelt kérdés

Mindig azt érzékelem - szerintem mások is -, hogy egy vékony, manöken alkatú nő csinosan öltözik, jó az illata, vadító, ahogy végiglibben az utcán, ahogy a haját megigazítja, stb... A lényeg, hogy tudatában vannak a nőiességüknek. A molett hölgyeknél ez miért nem jellemző? Pedig a nőiesség belülről fakad. Olyan, mintha elhagynák magukat, pedig a nőies kisugárzás hat a férfiakra igazán. Némi súlyfelesleg nem hiszem, hogy okot szolgáltathatna arra, hogy egy nő elnyomja magában a "nőt". Molett hölgyek, merjetek "dögök" lenni:)


Kinek mi a véleménye erről?



2017. febr. 27. 11:22
1 2 3
 11/21 kíváncsicska ***** válasza:
63%
Látom megy a lepontozás.Azért kíváncsi lennék mi lenne az a válasz amit nem pontoznak le
2017. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem arra gondoltam, hogy kihívóan kell öltözni, hanem ízlésesen, csinosan, mutatósan. De sokszor még ez sincs meg, ráadásul valóban azt érezni az ilyen lányokon, nőkön, mintha el akarnának bújni, értéktelennek érzik magukat, elnyomják magukban az igazi énjüket.


Semmiképp sem "életcél" szexinek lenni, de a nőiességhez hozzátartozik az is, hogy azt mutatják a külvilág felé - pl. az öltöködésben is -, hogy jól érzik magukat a bőrükben. Szóval aki rejtőzködik, talán egy drasztikus szemléletváltás is elég lenne ahhoz, hogy pl. a férfiak másként tekintsenek rá. Egyébként köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 27. 12:19
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen? A nőiesség része, hogy másokat jókedvre derítsek? Férfiaknak lehetnek problémáik, nekem csak mosolyogni szabad?


Hidd el, én csinosan öltözöm. Régen csak feketében, lógós cuccokban, stylist után mindent kiemelek, ami szép, elrejtek, ami csúnya. Semmiben nem változott mások hozzám állása.

2017. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"A nőiesség része, hogy másokat jókedvre derítsek?"


Nem, hanem az, hogy azt mutatod, hogy magabiztos vagy, önbizalommal teli és vidám, ezáltal mások is vonzónak fognak találni. Sajnos tény, hogy a telt nők sokszor nem érzik magukat szexinek - pedig kismillió okuk lenne rá, a vékonyabbaknak meg mintha ez a vérében lenne. Magasról tenni kell arra, hogy mi az adott kor nőideálja, nem ahhoz kell igazodni, hanem érezzétek magatokat jól a bőrötökben és ezt ki kell tudni vetíteni a külvilágra. Ennek a képessége az, ami főleg a teltebb nőkből hiányzik.

2017. febr. 27. 13:29
 15/21 anonim ***** válasza:
14.: nagyon könnyű kívülről ezt mondani.
2017. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

En sztm szexin,csinossan öltölök. Ka 10kilo van rajtam felesleg. De soha nem volt gondom a parkereséssel.

N25

2017. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

öltözök*

kb*

2017. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell ezt nekem? Akkor mindenki mutassa, hogy magabiztos, ne csak a nők.


Nem tudom, hol élsz, de rohadt nehéz úgy magabiztosnak lenni, hogy azt kapod, hogy "mire fel?". És nem beképzeltségről beszélek, caak hogy annyi jogom van létezni, mint egy sovány nőnek.


Másokat nem elvarázsol a magabiztosság, hanem a "mire fel"-t váltja ki. Mire fel boldog, örül, ha így néz ki.

2017. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha egy molett nő nőies, szexis, és van kisugárzása, akkor van pasija is.

A kettő elég rendesen összefügg. Hogy sajnos vagy szerencsére, azt mindenki döntse el maga.

2017. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19-nem arról volt szó, hogy a molett nőnek van e párja, hanem hogy hadd döntse már el mindenki saját maga, hogy mit visel és főleg azt, hogy a nőiességét hova és kinek vetíti ki.


Azért mert vadidegenek örülnének neki, ha több molett cicababa járkálna az utcán, sorry de nem fognak a sem a vékony sem a telt nők holnaptól máshogy öltözni.


Egyébként látszik, hogy férfi tette fel a kérdést.

Ennél tartalmilag jelentősebb változtatásoknak örülnék, én is szeretném, ha pl. a közbiztonság is jobb lenne, és a férfiak nem gondolnák azt, hogy a nők öltözködése elsősorban szexuális jelzés értékű, de mivel így gondolják ezért aki nem akar füttyöket és beszólásokat hallgatni az tudatosan fogja kerülni a szexi cuccokat

Nem azért mert egy selejt, vagy mert nincs stílusérzéke, hanem pl. elvi megfontolásból vagy mert huszadrangú helyen áll az aktuális életszakaszában a prioritásai között.

2017. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!