Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha egy olyan pasi szólítana le, akit odaküldött a "life coach"-ja?

Figyelt kérdés

Egyszer egy adott szórakozóhelyen odajött hozzám egy érezhetően betanult szöveggel egy elég gyámoltalannak tűnő és személyiségzavaros srác. Természetesen elküldtem, és utána láttam, hogy visszamegy egy ilyen magabiztos pasihoz és mintha tanácskozna vele, majd elküdte és leszólított egy másik lányt. A barátnőm közben visszajött a WC-ről és meséltem neki. Csaliként kiterveltük, hogy odaáll közel hozzá egyedül a barátnőm, és ha őt is leszólítja, akkor megkérdezi ki az a másik pasi, aki utasítgatja őt. Ez meg is történt, a barátnőmet is leszólította az adott pasi, és mint kiderült ő a magánéleti tanácsadója, azért fizeti, hogy tanítsa csajozni...

Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen pasiról?


2017. febr. 27. 23:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, hogy pont azok hozzászólását pontoztátok le, akik kiálltak a pali mellett és azoknak ment a zöld, akik valahogy kifejezték nemtetszésüket a dolog iránt.

Kamasz szag van, pedig ez a "felnőtt párkapcsolatok" régió.

Ezek is emberek, vannak önálló gondolataik, teli vannak pozitív, jó tulajdonságokkal.

Az, hogy így próbálkozik szerintem inkább a becsületére válik. Ha tényleg olyan, amilyennek leírtad, akkor ő igenis szeretne ezen változtatni és alázatot tanúsít a dolog iránt.

A lényeg át fog menni. Elküldi egy csomó lány és rájön arra, hogy ettől még nem dől össze a világ, nem lesz kevesebb, sőt. Aztán megjön az önbizalma, elfelejti a "betanult" és elcsépelt szájába adott szöveget és meghinti a saját elképzeléseivel. De már ODA mer menni! A legnagyobb problémát áthidalja.

Tegye fel a kezét, hogy kinek nem kell harcolnia önmagával egy-egy ilyen akciója előtt? Majd az aki egyáltalán oda mer menni egy-egy szórakozóhelyen több lányhoz is, tehát a többedik elutasítás után ismét...

Ehhez azért vagy nagyon be kell valakit hülyíteni, vagy nagyon hinni kell magában (a módszerében).

2017. febr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
64%

Eleve szanalmas aki egy este alatt beprobalkozik vagy 10 lanynal. Ha egy magabiztos alfahim akkor is nevetseges. Ha csak dugni akarnek akkor is tobbre tartom magam, minthogy egy ilyen "mindegy csak legyen rajta lyuk" fele alakkal menjek haza.

Nekem mindegy ki honnan tanul csajozni, de attol meg nevetve hajtom el, ha latom, hogy ilyen PUA szokeveny az illeto.

2017. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
44%

Kedves #12-ik


Ha találkozol egy magabiztos emberrel vagy aki csak úgy bepróbálkozik, akkor szerinted honnan gondolod, hogy "PUA szökevény"? Vagy innentől minden domináns férfira ezt fogod mondani?


:)

2017. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
32%

#12


Mennyire tipikus is ez a "ha lúzerből lett menő AZ NEM ÉR, csak az a jó, ha alapból menő" vezérelv.

2017. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint kíváncsi lettem a kérdező véleményére, így a nagy billentyűzet háború után. :)
2017. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
51%

Miből döntöd el kedves 12-es azt, hogy aki odamegy hozzád azt milyen szándékok is vezérelték valójában? Vagy, hogy milyen utat járt be addig, amíg oda nem ette a fene szegényt eléd?

Vagy te végig monitorozol mindenkit, nehogy te legyél a szamár akit a lovak után találtak meg?

2017. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
68%

Nem hinném, hogy a fejlődés a probléma, sokkal inkább a bohóc aki ezen jól megtömi a zsebeit. Aki ilyenre vetemedik az általában nem túl okos ember és ezt a nők is tudják. Vagy ha ezt nem is, de valamilyen szinten érthető az un szimpátia a részükről.


Aki fejlődni akar, az fejlődni fog, így működik az ember. Mindenkinek persze más az adoptációra való képessége, de az, hogy egy másik férfi a számba adja a mondanivalót ez egy kicsit nevetséges. Ami még persze magában hagyján, de teljesen felesleges is, elvégre ő az aki mindenképpen jól jár, nem pedig te. Ő a te kudarcaidból él, nem pedig a sikeredből, ez a nagy helyzet. Ha elküld a csaj akkor jól megmagyarázhatja neked, hogy mit csináltál rosszul, amivel még tovább hülyít csak, elvégre még tovább szükséged van a szolgáltatásaira.


Szóval a PUA tényleg az idiótáknak van kitalálva sajnos. Nem azzal a részével van baj amit próbál közölni, hogy fejleszd magad, hanem azzal, rajtad szedik meg magukat a semmirekellő férgek. Persze ők sem hibásak mivel nem kényszerítenek senkit, hogy fizessenek nekik...


Kérdező:

Mindettől függetlenül a viselkedésed gusztustalan volt. Nincs jobb dolgod mint más ember kárán és szerencsétlenkedésén szórakozni... ritka ocsmány dolog.

Igazság szerint lehet ez csak a kötelező esti troll kérdés volt, de mivel hasonló esetnek voltam magam is a szemtanúja egyszer, ezért akár el is tudom képzelni.

2017. febr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy tök gáz.


Mert ha valaki elkezdi önmagát fejlesztgetni, oké. Na de hogy másokat is utasítgasson csak ennyi alapján? Ingyen van pszichológus, én is oda járok. Nem tudom, hogy van egyesekben annyi önbizalom, hogy mások életét ennyire befolyásolják.


És ez pont ugyanaz, mint mondjuk a fogyás, ha már említve volt. Én is lefogytam több tíz kilót, na de attól még nem lettem személyi edző vagy dietetikus. Ami nekem bejött, az nem biztos, hogy másnak is be fog. Lelki támaszt tudok nyújtani, de nem mondom meg a másiknak, pláne pénzért, hogy mit csináljon.

2017. febr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
88%

Azt hogy ne rajtam gyakoroljon,főleg ne ennyire semmlyen módon,mert igazából nem is érdeklem.Nem jó a tanácsadója!Ugyn azon a helyen mindent nőt leszólítat vele...Az inkább ciki,ha más is észreveszi.

Másik részről meg értékelendő,hogy tesz magáért,és nem az van,hogy itt kérdezgetni,hogy mi a baj vele, mit tegyen,aztán meg ha jönnek rá a válaszok, csak a kifogásokkal él,de,de... Ő legalább tesz magáért.

2017. febr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Költőnő? ***** válasza:
85%
Hát... kicsit én is védeném a srácot, vállalva a lepontozást. Talán nem a legjobb módot választja vki arra, hogy nyisson, de maga a próbálkozás mindenképp értékelendő. Jó, az elején persze biztos betanult a szöveg, de sztem még a lekoptatás is vmilyen szinten tapasztalat és legalább nem zuhan össze, hanem van vki, akivel úm kiértékelje a negatív eredményt és talán építkezni tud abból is. Kicsit olyan lehet ez, mint mondjuk egy állásinterjú. Néha az első alkalommal csak hebeg habog az ember, utána meg, ha nem adja fel; csak belejön lassan.
2017. febr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!