Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha egy olyan pasi szólítana le, akit odaküldött a "life coach"-ja?

Figyelt kérdés

Egyszer egy adott szórakozóhelyen odajött hozzám egy érezhetően betanult szöveggel egy elég gyámoltalannak tűnő és személyiségzavaros srác. Természetesen elküldtem, és utána láttam, hogy visszamegy egy ilyen magabiztos pasihoz és mintha tanácskozna vele, majd elküdte és leszólított egy másik lányt. A barátnőm közben visszajött a WC-ről és meséltem neki. Csaliként kiterveltük, hogy odaáll közel hozzá egyedül a barátnőm, és ha őt is leszólítja, akkor megkérdezi ki az a másik pasi, aki utasítgatja őt. Ez meg is történt, a barátnőmet is leszólította az adott pasi, és mint kiderült ő a magánéleti tanácsadója, azért fizeti, hogy tanítsa csajozni...

Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen pasiról?


2017. febr. 27. 23:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Hát nekem a randiguru jutott eszembe xd jó film :D amugy meg azt hogy legalább próbálkozik de attól még nem biztos hogy sikere lesz ha egy csávó segít neki
2017. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek..

Annak idején ahol dolgoztam egy boltba, sok mindenki betalált lányként.

Volt egy srác is, aki gyakran megfordult arra, és nekem is csajozó szöveggel jött először, de barátom volt, le is pattintottam, ettől függetlenül párszor beszélgettünk ha arra járt.


NA ő pl egy ilyennél dolgozott, és azóta én is láttam hirdetést ilyen munkára. (Bevallom még én is jelentkeztem lányként, de ide 90%-ban ugye fiúkat keresnek :-)


Sőt, volt hogy szintén egy nyagoyn gyámoltalan srác jött oda hozzám, és hívott el, alig mert rám nézni és bezsélni. Tudtam, hogy ez a srác küldte hozzám. Kedvesen meghallgattam és mondtam, hogy de értékelendő a brátorsága, és bár nekem van párom, de jó dolog, hogy így ide mert jönni és így tovább. :)


Ők alapvetően akik ideje mennek, kicsit az a szerencsétlenebbek, esendőbbek, önbizalomhiánnyal.

Legalább próbálkoznak, most a leglúzerebb embert ha maga elé képzeled aki nem tud/mer megszólalni társaságban vagy lány előtt, na legalább próbálkozik azzal is, hogy elmegy egy ilyenre.


Én nem tartom rossz ötletnek, mert szokja a helyzetet, szituációkat, és ha tetszik valaki, eleve zavarba vagy, hát még egy ilyen esendőbb ember, aki nem a szavak embere..

Szóval én nem ítélem el, hanem pozitívnak tartom, hogy legalább próbálkozik, és nem otthon ül. Gyakorlat teszi a mestert, ráadásul nekik sokszor még olyan barátaik sincsenek, akikkel tudnának"gyakorolni", egyedül meg nehéz elindulni ismerkedni. Pláne ha már depisebb is valaki.


Itt is vannak ilyenek, akik mindig szomorkodnak meg megkeseredtek, hogy soha nem jön össze nekik senki. Na az ilyeneknek pl ez is előbbre vinné a dolgot. Legalább nem mondhatja, hogy nem tesz semmit, mert csak a társkereső előtt ülve és várva, nem a leghatékonyabb és leggyorsabb dolog az ismerkedés.

2017. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

38 vagyok.


"Csomó intelligens, tanult, értelmes, jófej haverom van évek óta barátzónában olyan lányoknál, akik közben futnak egy bunkó, hűtlen, r.hadék pasi után, hogy végre a barátnői lehessenek. "



És? Ezzel pont ugyanolyan, mint a pasi, aki fut egy olyan nő után, aki nem akarja. Fifty-fifty. ha a nő olyan hülye, hogy fut az agresszív után, és ez rossz tulajdonság, akkor meg ne akarjon vele a pasi barátkozni se, ha szerinte a nő nem okos. Én amúgy úgy gondlom, ez nem baj. Mármint félreértés ne essék, nem az agresszív férfiakat pártolom, csak azt mondom, hogy nem értem, miért baj, hogy a nő fut egy pasi után. Semmi közöd ehhez, ha tőled (vagy az említett barátaidtól) nem akar semmit. Te meg utána futsz, pont ugyanolyanok vagytok, de most mitől is lesz közöd ehhez a dologhoz, vagy mitől lenne "jogtalan", hogy ő fut utána? Csak mert te is szerelmes vagy belé?

2017. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

de a kukázni pár embert szép kifejezés volt.

azt meg nem értem, miért mondod, hogy egyeseknek fáj az igazság. nagyon sok kommentelő mondja, hogy azért pontozzák le, mert fáj az igazság, mintha valami rohadt nagy dolgot írt volna. közben leírt egy tök normális dolgot (nem te tetszel vkinek, hanem más), és előadta úgy, mint a világ igazságát. miért fájna bárkinek egy hátköznapi tény, amiért nem tartozik felelősséggel?

2017. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!