Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha egy olyan pasi szólítana le, akit odaküldött a "life coach"-ja?

Figyelt kérdés

Egyszer egy adott szórakozóhelyen odajött hozzám egy érezhetően betanult szöveggel egy elég gyámoltalannak tűnő és személyiségzavaros srác. Természetesen elküldtem, és utána láttam, hogy visszamegy egy ilyen magabiztos pasihoz és mintha tanácskozna vele, majd elküdte és leszólított egy másik lányt. A barátnőm közben visszajött a WC-ről és meséltem neki. Csaliként kiterveltük, hogy odaáll közel hozzá egyedül a barátnőm, és ha őt is leszólítja, akkor megkérdezi ki az a másik pasi, aki utasítgatja őt. Ez meg is történt, a barátnőmet is leszólította az adott pasi, és mint kiderült ő a magánéleti tanácsadója, azért fizeti, hogy tanítsa csajozni...

Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen pasiról?


2017. febr. 27. 23:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
25%

Egyrészt, egyetértek a kérdezővel, másrészt meg az ilyen nők

juttatak oda, hogy csak szexjátékszert lássak a nőkben.

2017. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
81%

Szánalmas, kinevetnem, hat milyen ffi az olyan, akinek life coach kell ahhoz, hogy 2 ertelmes mondatot kipreseljen magabol? Meg mi az, h nem mer odamenni? Mert mitol fel? Edesistenkem.



Valent gabort meg hagyjuk mar, ilyen mumacso, dagi.csampas pingvin, fel sem tud oltozni rendesen es nagyon csunya szegeny. Most komolyan tole akarnak tanzlni csajozni? Akkor mar miert nem egy vonzó, jololtozott,sikeres ferfinak fizetnek a nyomik a tippekert?

2017. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
49%

Azt gondolnam, hogy ellentetben az itt is folenyesen megnyilvanulo meg ervelni keptelen, de azert aktivan lepontozo kis libakkal, a srac ertelmesen felmerte, hogy miben van hianyossaga, es ahelyett, hogy nyafizna, besertodne a vilagra, masokat hibaztatna stb., ehelyett inkabb kepes tenni, hogy ezen fejlessze.

Jozan paraszti esszel azert fogadott life coach-ot, mert magatol odamenni se lenne batorsaga, mert leragadna a "jaj, de hogyan csinaljam" dilemmanal. Az elore betanult szoveg pont ezen segit - nem az a fontos, hogy bejon-e, hanem hogy ennek segitsegevel atugrunk a "jajj, nem merek odamenni, jajj mit mondjak" akadalyon, es oda mer menni a lanyokhoz.

Ez pedig egyreszt oriasi nagy fejlodes, masreszt oriasi nagy abtorsagot igenyel, ami tiszteletre melto.

Majd ahogy egyre lekuzdi a gatladait, es egyre jobban fel tud szabadulni,

Ugy szepen el lehet hagyni a begyakorolt szoveget (ami egy szimplan egy manko a jelenlegi stadiumban), es lehet lazabbra, egyedibbre venni a figurat. De ahhoz el kell jutni, es ahhoz ez az ut vezet.

Ehhez azert nem kell Freud ak lenni, hogy ezt az ember vegiggondolja es belassa, egy minimalis erzelmi es ertelmi inyelligencia kell csak hozza, na meg az, hogy az ember kicsit kihuzza a fejet a segg.ebol.



Egyreszt melyen felhaboritonak tartom, amikor a kerdezo a sracot nem is ismerve rogton folenyesen leszolja.

Masreszt szanalmasnak tartom, ahogy a sok kiscsaj, akik jo reszenek valszeg eleteben nem volt annyi ver a pucajaban, hogy o menjen oda kezdemenyezni egy ismeretlenhez, vallalva a beegest, az itt barkit is leszologat.

2017. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, ha (kövér, lefogyni képtelen) nők mennek el önbizalomtréningre, ahol megtanítják öltözködni és sminkelni őket, az tök rendben van. A hazai PUA oktatókat nem tartom sokra, többükkel volt szerencsém találkozni, de legalább próbálkozik a srác. A pszichológus nem fog vele kimenni egy szórakozóhelyre, és folyamatosan motiválni, illetve javítgatni a hibáit. Ha ilyen könnyű józanul odamenni valakihez, akkor a lányok is nyugodtan megtehetik. :D Nálam párszor kezdeményeztek lányok, de sokuk olyan ügyetlenül és átlátszó módon, hogy én is elküldhettem volna őket azzal, hogy "személyiségzavarosak".
2017. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%

Az nem önbizalomtréning, hanem stylist.


Nem, a pszichológus nem megy oda veled. De én pl a lakásból sem mertem kimenni. Mikor lementem a boltba, fél napot járkáltam előtte, hogy mi lesz, hogy lesz, köszönnöm kell, beszélnem. Volt, hogy telefonálni is csak úgy mertem, ha előtte legurítottam valamit.


És mégis sikerült. Amit adok, azt elvárhatom, ez itt a szabály, nem? Akkor elvárom, hogy ne apuci küldözgesse a sarokból, mint a félénk gyereket, hogy "köszönj szépen a Zsuzsi néninek".

2017. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
62%

Tudom, hogy stylist is van, de tartanak mellette önbizalomerősítő tréningeket is. Néha kezembe kerül a Nők Lapja, abban rendszeresen látok ilyesmit.


Aki írta, hogy miért félnek a férfiak megszólítani valakit: a nyilvános beszéd az egyik leggyakoribb félelem (pedig szintén irreális félelem), akkor nevessük ki azokat is, akik nem mernek kiállni mások elé, ezért tréningeken vesznek részt?


A PUÁ-ról külön kérdést ki lehetne írni, bár valószínűleg már nem szólnék hozzá, így is megsínylette a százalékom, amikor próbáltam saját tapasztalatból elmagyarázni (a lejárató cikkeknél sokkal mélyebben belemenve a témába), mi is ez az egész. :D

2017. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
70%

12-es vagyok. Eleve akin azt erzem, hogy dominans azzal nem allok le. Az onmagat ado, normalis sracokat szeretem, nem azokat, akik ugy jonnek oda, hogy ok valami felsobbrendu lenyek, o a fonok, az ur es megtisztel a jelenletevel :D Aki hatarozott az meg nem feltetlenul dominans, pusztan nem ijed meg tolem, tudunk gordulekenyen kommunikalni, viccelodni, stb.

Lattam, hallottam sztorikat, en is tapasztaltam mar, hogy nem akartam beszelgetni egy sraccal aki az utcan szolitott le, de o azert eroltette a beszelgetest. De a legalja tenyleg a PUA oktatovideok, amiken rejtett kameras beszelgeteseket mutatnak.

Egy pszichologus akkor mar tenyleg sokkal ertelmesebb megoldas, o az aki ezt tanulta, ert hozza, o az ember valodi szemelyiseget probalja felszabaditani, hogy ne feljen az ember tarsas szituaciokban es nem puszta erdekbol csinalja. Egy life coach meg csak be akarja zsebelni a penzt, mert rajott, hogy az ostoba es kiszolgaltatott embereket konnyen at lehet verni.

2017. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, nekem Nők lapja utoljára 15 évesen volt a kezemben nagymamámnál, mikor a tesómmal a hajakon röhögtünk, úgyhogy erre nem nagyon tudok alapozni.


Nyilvános beszéd: szakemberhez mész megtanulni. Pszichológushoz, esetleg valamilyen színi szakkörbe. Mindkettő jobb, mint Józsi a sarokból.

2017. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Meg most ennyi erovel tenyleg akarki!!! kinevezhetne magat life coachnak aki nem fel masokkal kommunikalni. De ki fizetne valami onjelolt "szakembernek"? Erre tenyleg nem lehet nem azt mondani, hogy hihetetlen ostobasag es felesleges penzszoras.
2017. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
36%
Jobb nincsen, egy pszichológus nem tanít meg pl. magabiztosan kezdeményezni vagy a nők nyelvén kommunikálni. Aki évek óta ezzel foglalkozik, rengeteg tapasztalata van, "kinevelt" sikeres tanítványokat, annak lehet, nincs papírja a dologról, de kétségkívül ért hozzá (és itt nem az ilyen Jimmihez vagy Nicholas Victorhoz hasonló kóklerekről beszélek :D).
2017. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!