Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lány milyen helyeken tud SZEMÉLYESEN ismerkedni 40 körüli férfiakkal?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok,akit sokan szépnek tartanak, és aki végre szeretné, ha összejönne egy komoly kapcsolat. Férfiban egy 180 vagy attól magasabb nem/vagy csak kicsit kopaszodó, mackósabb, igényes(fürdik, borotválkozik),értelmes,humoros, diplomás pasit tudnék elképzelni. Bónusz a barna szem és barna haj, de ennyire konkrét elvárásokat már nem is merek támasztani. A felsoroltak közül egyedül a magasság az amiből tudnék engedni, ha mellé olyan személyiség társul. Az hogy mennyit keres az illető egy kicsit sem érdekel, sokkal inkább a személyiség ami meg tud fogni.

Nem azért írom ezeket, mert itt szeretnék párt találni, a netes társkeresésben már csalódtam, nem itt szeretném folytatni. Csak szimplán el vagyok keseredve, hogy ilyen paraméterekkel egyedülálló pasik tényleg nincsenek. Vagy ha igen, hol találni őket? Vagy az én elvárásaim túl magasak? Mielőtt még valaki kötözködne, én is tudok mit nyújtani a másiknak, magas, inkább vékonyabb barna hajú, zöld szemű lány vagyok, lehet velem normális emberi témákról beszélgetni, van saját keresetem(még ha nem is több százezer, tekintve hogy diák vagyok még de a semmitől több). Sosem várnám el egy férfitól hogy bármit is kifizessen, nem is szeretem amúgy. Tény viszont hogy elég munkamániás vagyok, nem biztos hogy ezt mindenki jó néven veszi, plusz nem vagyok egy konyhatündér sem. Nagyon köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa, és talán ad valami tippet vagy hogy mi a hiba a gondolatmenetemben.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2017. márc. 6. 00:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
11%

Jó én annyira olyan férfinek sem nézek ki. Inkább harmincnak, meg asszem fiús jellegűnek. Meg nem vagyok jó még sok mindenben.


Szerintem az ismerkedéshez szerencse kell amúgy.

2017. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

az biztos

bár ezek szerint az engem elkerült

2017. márc. 6. 01:35
 13/36 anonim ***** válasza:
Kérd.
2017. márc. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos az én életemből kimaradt a diploma és CSAK érettségim és szakmám van :-(

Ennek ellenére azért lehet velem beszélgetni. Néha még komoly dolgokról is :-) Sajnálom, hogy emiatt kiestem a lehetséges szóbajöhető partnerek sorából :-( Pedig még főzni is tudok, ha van kinek! ;-)

2017. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
Etittárs.hu
2017. márc. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Az egy nagy kamu oldal! Pont annyi a diplomás ott mint itt!
2017. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
37%
Szólj apádnak, hogy mutasson be egy-két haverjának.
2017. márc. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Autoversenyek, ralliversenyek helyszínei.

Siutak Ausztriaban- rengeteg magyar.

Társasjáték klubbok.

Pubok.

Kiállítás megnyitók.

Wellness szallodak.

Kaszinók.

2017. márc. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
25%

Fura vagy, nagyon fura...

Álomvilágban élsz, ha azt hiszed, csak egy 40 körüli palival lehetne jó kapcsolatod.

2017. márc. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Pl utcasarkon.
2017. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!