Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lány milyen helyeken tud SZEMÉLYESEN ismerkedni 40 körüli férfiakkal?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok,akit sokan szépnek tartanak, és aki végre szeretné, ha összejönne egy komoly kapcsolat. Férfiban egy 180 vagy attól magasabb nem/vagy csak kicsit kopaszodó, mackósabb, igényes(fürdik, borotválkozik),értelmes,humoros, diplomás pasit tudnék elképzelni. Bónusz a barna szem és barna haj, de ennyire konkrét elvárásokat már nem is merek támasztani. A felsoroltak közül egyedül a magasság az amiből tudnék engedni, ha mellé olyan személyiség társul. Az hogy mennyit keres az illető egy kicsit sem érdekel, sokkal inkább a személyiség ami meg tud fogni.

Nem azért írom ezeket, mert itt szeretnék párt találni, a netes társkeresésben már csalódtam, nem itt szeretném folytatni. Csak szimplán el vagyok keseredve, hogy ilyen paraméterekkel egyedülálló pasik tényleg nincsenek. Vagy ha igen, hol találni őket? Vagy az én elvárásaim túl magasak? Mielőtt még valaki kötözködne, én is tudok mit nyújtani a másiknak, magas, inkább vékonyabb barna hajú, zöld szemű lány vagyok, lehet velem normális emberi témákról beszélgetni, van saját keresetem(még ha nem is több százezer, tekintve hogy diák vagyok még de a semmitől több). Sosem várnám el egy férfitól hogy bármit is kifizessen, nem is szeretem amúgy. Tény viszont hogy elég munkamániás vagyok, nem biztos hogy ezt mindenki jó néven veszi, plusz nem vagyok egy konyhatündér sem. Nagyon köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa, és talán ad valami tippet vagy hogy mi a hiba a gondolatmenetemben.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2017. márc. 6. 00:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem hajrá. Nekem 40 éves párom van, csak nálunk én vagyok a férfi és Ő a nő. Én sem tudok a korosztályomhoz vonzódni, mert kiábrándítóak a huszonéves, de gyakran a harmincas nők is. És tudod mit? Teljesen jó nekünk együtt, hosszasan tudunk beszélgetni, elvagyunk, a szex is jól működik meg úgy minden. Azt hiszem koravén vagyok és nagyon-nagyon szigorú is, de testileg is jóval idősebbnek nézek ki. Még megborotválkozva vagy borostásan is 30-nak tűnök, szakállal meg még inkább. Már csak ebből kifolyólag sem tetszettem soha a korombélieknek, na meg az alkatom. De nekem sem ők... olyan párra van szükségem, aki szellemileg is ott van, nem az a szórakozás neki, hogy discoba jár meg effélék. Szóval... van, akinek ez kell.


De vigyázz! Sok idősebb pasi csak szexre utazik fiatal lányokkal...


26/F

2017. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
38%
Vagy fordítva :-)
2017. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy munkamániás vagy, de a házimunkát meg a főzést mai napig nem tudtad elsajátítani, és egyetemre jársz. Ne haragudj de egy 8 osztályt végzett cigány csaj jobban főz nálad.
2017. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Egész sok válasz született, úgy látom kicsit megosztó lett a kérdés. Nyugodtan írhattok még ide,kíváncsi vagyok a véleményekre, de több privátot nem szeretnék kapni.

Utolsónak reagálok, mert még ez a legegyszerűbb kérdés. Takarítani tudok is és szoktam is, mivel magamra vagyok ennyire igényes. Főzni/sütni pedig még életemben nem próbáltam, mivel szerintem felesleges, ennyi időt én nem dobnék ki az ablakon. Ha valakinek ideje és energiája engedi és szereti csinálni, mondjuk egyfajta hobbiként akkor hajrá, de az nem én vagyok. Mindenki eldöntheti hogy neki mi számít: összekotyvasztani minden nap egy kis paprikáskrumplit vagy értéket teremteni. ;)

2017. márc. 7. 21:01
 25/36 anonim ***** válasza:
Gány privátot kaptál? Amúgy a főz3s anyagilag megérheti.
2017. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Egy finom vacsora vagy egy vasárnapi ebéd azért elég komoly értékteremtésnek minősül a szememben.
2017. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom eléggé más az értékrendünk, de ezen nem veszünk össze
2017. márc. 18. 18:15
 28/36 anonim ***** válasza:

40 évesen nem hiszem, hogy majd 60 éves pasival akarnál együtt lenni. Amikor te még javában ott fogsz gürizni 20 évig, ő meg már javában éli a nyugdíját. Aztán te lennél 60 éves, ő meg 80...

Gondolkozzál már.. kinek lenne ez jó? Ennyire egyedül akarsz maradni 60-65 évesen? Mert tovább nem biztos hogy élne a pasid. Már mint 80-85 évig.

2017. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Szerintem épp elég sok olyan pár is szétmegy, ahol egyidősek a felek. Amúgy meg ha van az embernek 20 boldog éve azzal, akit őszintén szeret,és ez viszonzott, akkor már megéri. A legtöbb embernek bizony nem jut ennyi.
2017. márc. 19. 19:56
 30/36 anonim ***** válasza:
én gyakran privizek de most eszembe sem jutott mert nagyon fake-kérdésnek tűnt...nem tudom mi az igazság de annyit mondhatok....kicsit fából vaskarika az elvárásod.....egy 40 éves férfinak szinte biztos hogy van már gyereke ha mégsem akkor valszeg komoly kapcsolata sem volt...akkor pedig téged nem érdekelne"ha más nő sem látott benne semmit az jelent valamit" alapon és ezzel a kör bezárult legalábbis ha abból indulunk ki hogy gyermektelen pasit akarsz
2017. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!