Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lány milyen helyeken tud SZEMÉLYESEN ismerkedni 40 körüli férfiakkal?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok,akit sokan szépnek tartanak, és aki végre szeretné, ha összejönne egy komoly kapcsolat. Férfiban egy 180 vagy attól magasabb nem/vagy csak kicsit kopaszodó, mackósabb, igényes(fürdik, borotválkozik),értelmes,humoros, diplomás pasit tudnék elképzelni. Bónusz a barna szem és barna haj, de ennyire konkrét elvárásokat már nem is merek támasztani. A felsoroltak közül egyedül a magasság az amiből tudnék engedni, ha mellé olyan személyiség társul. Az hogy mennyit keres az illető egy kicsit sem érdekel, sokkal inkább a személyiség ami meg tud fogni.

Nem azért írom ezeket, mert itt szeretnék párt találni, a netes társkeresésben már csalódtam, nem itt szeretném folytatni. Csak szimplán el vagyok keseredve, hogy ilyen paraméterekkel egyedülálló pasik tényleg nincsenek. Vagy ha igen, hol találni őket? Vagy az én elvárásaim túl magasak? Mielőtt még valaki kötözködne, én is tudok mit nyújtani a másiknak, magas, inkább vékonyabb barna hajú, zöld szemű lány vagyok, lehet velem normális emberi témákról beszélgetni, van saját keresetem(még ha nem is több százezer, tekintve hogy diák vagyok még de a semmitől több). Sosem várnám el egy férfitól hogy bármit is kifizessen, nem is szeretem amúgy. Tény viszont hogy elég munkamániás vagyok, nem biztos hogy ezt mindenki jó néven veszi, plusz nem vagyok egy konyhatündér sem. Nagyon köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa, és talán ad valami tippet vagy hogy mi a hiba a gondolatmenetemben.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2017. márc. 6. 00:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés. Méghozzá azért, mert a lányok rühellik a komoly férfiakat.Ezt tapasztalatból irom. Én is komolyabb férfi vagyok, nem nagyon jártam soha se szórakozóhelyekre, utálom az alkoholt, és soha egy lány sem akart tőlem semmit.
2017. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

klassz, az apakomplexusos szöveg után megérkeztek a kamu kérdésesek

amúgy ki az a nagyon pihent agyú, aki ilyet kitalálna?

na mindegy

a gyerek nálam egyáltalán nem kizáró ok, legalább nem velem sürgetné a családalapítást

amúgy a komoly pedig relatív, lehet hogy pl az utolsó válaszoló annak tartja magát, de a másik nem ezt gondolja róla(ne vedd sértésnek, mivel nem is ismerlek ez csak egy feltételezés)

a komolyság nem hinném, hogy kizáró ok lenne, vannak még normális nők :)

2017. márc. 19. 20:57
 33/36 anonim ***** válasza:

Keress korosztályodból, nem 40 évesekkel. Nem hinném, hogy ekkora különbséggel akarna bárki is tőled komolyat.

Max digi-dugi egy ideig, azt viszont látásra.

20 boldog év, aztán maradsz egyedül.

Gratulálni tudok, továbbá még a lepontozásokhoz is.

Attól mert valaki még egyetemet végez, nem biztos, hogy okos, művelt ember is. Én is végeztem felsőfokú szakképzést főiskolán, még is hülye vagyok az élethez, a nőkhöz. Az ott megszerzett tudás nem egyenlő az élettel.

2017. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ja és nem mellékesen, nekem édes mindegy, hogy mit csinálsz a szaros életeddel, de az, hogy te normális nő vagy :D, normális nő nem pontoz le másokat, mert ki merik mondani a véleményüket :)
2017. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Továbbá szerintem ha 40 éves lennék és nem lenne senkim, nem keresnék éretlen, gyerekes, egoista tinipicskat.

Mert 20 évesen lehet már felnőtt vagy, de agyilag tiniként viselkedsz.

Ilyen nők nekem nem kellenének. Max 30-tól.

2017. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nos, a hiba a gondolatmenetedben az, hogy 20 éves vagy, és 40 körüli férfiakat keresel.


Gyanítom, hogy vagy az egyetemen tudnál ilyen férfiakkal ismerkedni (bár valószínűleg a többségüknek családja van), vagy talán edzőtermekben. Nos, az edzőtermet azért mondom, mert elég sok közép korú férfit szoktam ott látni, a magyar férfiakból kiindulva pedig feltételezem - bocsánat :D -, hogy nem igazán járnának edzőterembe, ha lenne feleségük (mer' minek). Valószínűleg elváltak, akik éppen egy olyan nőt keresnek, akinek nincsen gyereke, fiatal, ráadásul még őket is akarja. Tudom, mert az apám pontosan ugyanez volt, aztán össze is jött neki (valami csoda folytán).

Mivel állításod szerint nem vagy "konyhatündér", így feltételezem idősebb férfiaknak a szexuálison kívül más értéked nemigen lenne. A másik dolog, ami valószínűleg nem tetszene nekik, az a munkád, illetve feltételezem az egyetemet sem tartanák jó ötletnek, inkább azt szeretnék, hogy szülj nekik gyerekeket (ha nekik még nincsen), és légy jó feleség (értem ez alatt az ún. "női munkákat").


Egyébiránt, egyáltalán nem kell egy férfinak 40 évesnek lennie, hogy megfeleljen a leírásodnak. 21 éves vagyok, 189 cm, igényes (bár van szakállam, és nem tervezem levágni egyáltalán, sőt, Marcus Aurelius / Arisztotelészig meg sem állok), zöldes-barna szem, fekete/barna haj, "mackósabb" (bármit is jelentsen ez. Edzek), és még kopaszodok is...


Az egyetlen dolog, ami nincs meg, az a diploma - és nem is lesz, mert 2/2 szakot ezidáig sikeresen magam mögött hagytam, és arra a következtetésre jutottam, hogy a közoktatás egész koncepciója marhaság. Úgyhogy inkább magamtól kutatok / tanulok.

Továbbá komoly hátrány lehet, hogy magasan funkcionáló autista vagyok, képtelen vagyok elviselni logikátlan-értelmetlen dolgokat, illetve hogy úgy általában, a gondolkodásom teljesen ellene megy mindennek, amit ez a modern világ értékként mutat fel (hiszen valójában mind anti-érték). Ezt valamiért a neurotipikusok nem szokták kedvelni.


Ja, meg hát nem is nagyon hagyom el a szobámat, ha nem muszáj. :)

2017. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!