Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a leveleimre a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Kijelzi a levelező, hogy olvasták-e a levelemet és ez szerint 22-en olvasták. Ebből a 22 nőből 1 valaki válaszolt csak a levelemre, ő is csak ennyit írt vissza: "nem". Azt szeretném leírni előre, hogy komoly kapcsolatot keresek, tehát, nem csak ennyit írok a levélbe: "szia! mizu?" vagy "szia! dugunk?" Egy pár mondatos bemutatkozó levelet szoktam írni. Nem értem, hogy miért nem válaszolnak? A kinézetemmel lehet baj, ha ennyire lese tojnak? 23F

2017. márc. 7. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy ha valami nem válik be (és a te esetedbe ezek szerint nem), akkor miért nem változtatsz a taktikádon?
2017. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert majd most jon ra,hogy ez nem okés.Minek bemutatkozó level magadrol???Magadról,mik az elvárások stb... Gondolom.Majd ha egyátalán válaszol akkor eleg lesz irni magadrol.Csak ne felejts el eloszor a norol érdeklődni.
2017. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

inkább azt írd le, hogy miért szimpatikus neked a lány és milyen céllal ismerkednél vele...


24F

2017. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert: egy magyar társkeresőn a női profilok 90% elhagyott (sok ideje, akár évek óta nem léptek be), vagy fake profil, amit az oldal üzemeltetője hozott létre, hogy így csalogassa be az embereket, akik fizetnek.

A maradék 10%-nyi valós, és aktív profil legalább fele ego tuningoló nő, akik nem keresnek senkit, csak bókokat.

És marad 5% akik közt megoszlanak a "hercegnők", zakkantak, és a normális társkeresők. Szóval a végeredmény, hogy a normális társkereső női profilok aránya kb 0-3% között mozog... és mivel ők iszonyú sok pasi közül válogathatnak, meg is teszik, na meg sok hülye küld nekik levelet, ezért sokan el se olvassák, de még véletlenül se keresgélnek és kezdeményeznek ők, mert "az mijen máár".

Ígyhát egyáltalán nem biztos hogy a kinézeteddel van a baj.

2017. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom hol hirdetsz, de tapasztalatból mondom, hogy a szingli srácok általában annyira egy átlagos és szürke levelet küldenek, hogy az embernek még kedve sincs átolvasni"


Ööö... a szingli lányok milyen bemutatkozó levelet szoktak küldeni? Ja, semmilyet...

2017. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, elárulok neked valamit: a társkeresőkön kb 10-szer annyi férfi van, mint nő. Én is társkeresőztem egy ideig, volt, ahol statisztikákat is mutatott, és képzeld el, hogy még egy kevésbé előnyős külsejű lánynak is lazán volt 5-10 ezer látogatója. Tegyük fel, hogy nem ír minden látogató levelet a lánynak, hanem mondjuk csak a 10%-uk. Akkor is 500-1000 levélről beszélünk, és ez még csak egy szolidabb külsejű lány, gondold el, mi lehet egy igazi bombázónál. Nem érdemes ezért a nőket hibáztatni, mert ember nincs, akinek annyi szabadideje volna, hogy egyesével csekkoljon minden látogatót és üzenetet. Lehet, hogy tök korrekt srác vagy, lehet, hogy jó a dumád, de amikor ennyire telítve van férfiakkal a húspiac, akkor könnyű beleszürkülni a mezőnybe.
2017. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!