Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi az, amiért felnézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, amiért felnéztek a pasitokra. Mi az a különleges dolog, ami egyedivé, a tömegből kitűnővé teszi őt?

Figyelt kérdés
Nem az olyan alap dolgokra gondolok most, mint a kedvesség, törődés, hűség, stb..., ezekkel nem lenne gond. Hanem inkább az ilyen egyedibb dolgok érdekelnek. Az a baj, hogy én ilyen szempontból üres vagyok, nincs bennem semmi figyelemfelkeltő, értékes tulajdonság, senki nem néz fel rám semmiért, csak úgy vagyok, egy egyszerű "értéktelen" ember. 21/F Tudtok mesélni a párotokról, ami esetleg ötleteket adna nekem?

2017. márc. 9. 20:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

#10


Félig talán.


De a leírásod tipikus. Nyócáttalános, "jóú vaker", maffia-vállalkozás látszólag tisztán. Bár lehet csak jó havrja valamelyik miniszter...

2017. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Ami konkrét példát fel tudok hozni:

- van, aki nagyobb diákklub vezetője

- van, aki kiemelkedő sporteredményéről ismert, gyerekeket oktat

- van, aki rohadt jó táncos

stb. Ők 20-22 évesek. Ilyenekre gondolok, amit csak benne van meg, ami miatt az átlagember is felnéz rá, inkább így fogalmazok.

2017. márc. 9. 21:29
 13/22 anonim válasza:
90%

Bárkivel talál közös témát egy beszélgetésre, nem ítél el senkit első látásra, könnyen megtudjuk érteni egymást, foglalkozik a lányok lelkivilágával,szeretem ahogy rajong a vonatokért és a legoért :D

stb. ezek jutottak hirtelen elsőnek eszembe

2017. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki egy diákklubb vezetője még lehet tök nem érdekes ember a számomra. Szerintem nem a kiemelkedő eredményektől lesz valaki érdekes. Nem kell a tömegből kitűnnöd, kivéve ha híres akarsz lenni és kell egy kis nárcisztikus egosimogatás. Ha csak szimplán fel akarsz nézni magadra, vagy azt akarod, hogy mások felnézzenek rád, ennél sokkal könnyebb dolgod van... találj olyan tulajodnságokat (nem pedig eredményeket) amiért felnézhetsz valakire a környezetedben és törekedj arra, hogy azokat a tulajdonságokat magadénak tudd.
2017. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám tökéletesen passzol.

Ha úgy "nettó" nézem, akkor semmi hihetetlenül ritka, extrém tulajdonsága nincs. Viszont az, hogy velem mennyire egy hullámhosszon van, számomra a világ legkülönlegesebb emberévé teszi.

2017. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Bármi történik, mindig optimista marad. Nem olyan idegesítő módon, hanem igazán, annyira, hogy te is elhiszed, hogy minden jobb lesz. Szerintem ez ritka.


Tudom, hogy nem ilyesmire számítottál, de nem a rekordok könyve alapján választunk párt :) ha beleszeretünk, tökéletessé válik

2017. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
intelligencia.
2017. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Intelligens, művelt, ambiciózus, céltudatos, kitartó, energikus, folyamatosan igénye van a fejlődésre minden területen. Én sokkal-sokkal földhözragadtabb vagyok, nehéz kimozdítani a kényelmi helyzetemből, de ő képes lelkesíteni, "húz" magával anélkül, hogy erőltetné.
2017. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Csalódást okoztunk Kérdező a válaszainkkal?

Nem ilyen válaszokra számítottál?

Ötleteket szerettél volna, hogy mitől leszel a nők szemében értékes és kimagasló?

Megkaptad a válaszokat.

Egy nő sem szeretett még bele hosszútávon senkibe, mert diákklub vezető volt, bélyegszakkört vezetett, vagy jól táncolt.

Neked, ha 21 évesen, ha magányos vagy, (vagy annak érzed magad), a gondolkodásmódodon, értékrendeden kellene változtatnod, rögtön megváltozna a lányok hozzád állása is.

Nem kell azért megmásznod a Mount Everestet, hogy vonzó legyél az IGAZI nők szemében, elég, ha EMBERKÉNT és FÉRFIKÉNT képes vagy helytállni az életben!

Ennél kimagaslóbb teljesítmény nem kell, felfognak rád nézni a nők.

2017. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%

* fel fognak

Bocs'

2017. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!