Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, - bármely nőneműe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, - bármely nőneműek ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiről van szó, akinek az egyik fő életcélja, hogy az Univerzum legerősebb Jedi mesetere legyen.


Zavarna titeket a dolog, hogy nem lenne hajlandó a hétköznapok unalmas és fárasztó dolgaival törődni, de fejből tudná a Jedi kódexet, és minden velejáróját.


Egyébként 7 éves kora óta végez különböző fegyveres sportokat is, így mostanra a kardvívás mesterének tudhatja magát. Kikezdhetetlen erkölcsi normákat vall, elvégre there is no emotion, there is The Froce.


Tudnátok szerelmesek lenni egy igazi mesterbe ? Főleg a 20-35 korosztály véleménye érdekelne, de természetesen mindenki véleménye számít.



2017. márc. 22. 12:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
8%
Leila hercegnő szét tenné a lábait neked.
2017. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

Másoknak is elküldte ezt az ömlengést a kérdező, aki nőként hozzászólt a kérdéséhez?


"Az üzenet: A legtöbben akármit mondanak, kizárólag a külsőt nézik. Csináltam egyszer egy kísérletet. Persze, ez csak netes társkeresős dolog, de asszem így is sokat elmond. Volt egy amúgy nem túl megnyerő külsejű hölgy (na, de azért ocsmány se volt), akivel ismerkedtem volna.A bemutatkozásában esküdözött, hogy neki kizárólag a belső számít, teljesen mindegy, hogy 15 vagy vagy 20, gazdag vagy szegény, izmos vagy kövér, magas vagy alacsony, neki csak a belső értékek számítanak. Dacára annak, hogy az érdeklődési körünk hasonló volt, engem válaszra sem méltatott. Aztán csináltam egy kamuprofilt, egy férfi modell képével, és írtam ugyanennek a csajnak. Már aznapő kijelentette, hogy én vagyok álmai szerelme, és hiába utasítottam el utűna kategorikusan, meg direkt az ellenkezőjét játszottam meg, mint amilyen neki az "ideális jelölt" személyisége, mégis rám volt ragadva.Még két alkalommal elismételtem ezt a "kísérletet", és mindig ugyanez volt az eredmény. Szép csajjal is, meg duci rondácskával is, a valódi profilommal örülök, ha szóba állt, a kamugyerekre meg mindhárman ezerrel rá voltak izgulva. A második és harmadik csajnál ráadásul ugyanazt a személyiséget adtam a kamugyereknél is, hogy kizárjam azt, hogy hátha a személyiségemmel van a baj. Konklúzió: tényleg van, akinek a személyiség sokkal meghatározóbb, mint a külső, de ez ritka. A többség ezerrel hangoztatja azt, hogy neki mennyire a belső számít, aztán sz*rnak rá, azzal jönnek össze, aki menőbb kinézetű.


A Nőknek ez kell:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ebből is látszik mi kell nekik,mennyi hozzászólás van már.

Bezzeg a belső értékek sokkal fontosabbak,kérdésnél megnézheted a hozzászólások számát..


Én azt vettem észre, hogy ha ronda pasi vagy, akkor tehetsz bármit, nem fognak rád férfiként tekinteni, bezzeg ha jóképű vagy, akkor amint meglátnak már nyílik is szét a lábuk. Ilyen a világ.


Az meg hogy a belső a lényeg...ja, max a pénztárcád belseje.


Nem azt mondom hogy lehetetlen ismerkedni, de látom a nők arcán az undort, megvetést, meg a "mit akar ez itt" tekintetet...azért nem kellemes. Meg lehetsz akármilyen belül, ha nem kíváncsiak rád, bezzeg a másik még ki sem nyitotta a száját, már imádják."

2017. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%
szerintem igazságot ir az ömlengő
2017. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ezt ugyan nem én írtam.
2017. márc. 22. 14:13
 15/27 anonim ***** válasza:
10%

There is no emotion, there is peace *

Bocs, hogy férfiként írok. Egyébként nincs baj azzal, ha az embernek elvei vannak. Mindenki merít valahonnan, van aki Istenből, van aki az erőből, van aki az univerzumból stb.

Lássuk be, a jedi kódex sem rosszabb mint az "élj a mának" sőt ! Mindenkit aki azt mondja, nem vagyok hajlandó sodródni az árral, mert ezt és ezt vallom, tudom mibe kerül és büszkén fizetem meg az árát, még ha az életem is az az ár, azt őrültnek cimkézik, mert ilyen korban élünk. A gond mindig azzal van, hogy az ember könnyen válik következetlenné így elveszti az azonosságot önmagával és megvetés tárgyává vállik. Én azt tudom csak, hogy lehet, nincs Isten abban a formában ahogy gondoljuk, de csak ha úgy tenne mindenki mintha lenne, ez egy jobb világ volna. Gyerekes ? Nem hiszem. Legalább vannak még emberek akik nem gyávák felvenni a kesztyűt, bármennyire is hat ez ellen a korszellem.

30/f

2017. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Erre neked csak Yoda mester tudna bölcs vàlaszt adni.Keresd fel.

Amúgy nem egy lànyt ismerek,akik valamilyen oknàl fogva nem szeretik a jóképű pasikat.Nem biznak bennük,vagy ugy hiszik,azoknak úgysem kellenének.

2017. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

15: A szövegen direkt változtattam :)

Egyébként teljesen egyetértünk. Sajnálom, hogy nem vagy nő.

2017. márc. 22. 14:18
 18/27 anonim ***** válasza:

13.: szerintem meg általánosít és fantáziál.

Akkor nem a kérdező írta, hanem "vetkőzz le nekem" nevű felhasználó

2017. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldte...
2017. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Azt én is sajnálom, mer pénzem az nincs, baxni meg szeretek. XD

30/f

2017. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!