Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfiként valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiként valóban örülhetek, hogy egy duci szép arcú lány akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok macis, kövét, de sportos sem, átlagos testalkat, 177 cm 80 kg. Arcom is átlagos szemüveges fej.

Jelenleg 31 évesen Tescóba vagyok árufeltöltő. Jelenleg emiatt is szüleimmel élek, kicsit határozatlan félénk vagyok.

Megismerkedtem egy duci, 85 kg-os szép arc lánnyal. A lány 27 éves és szintén szüleivel él.

Ő azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki és többet is el tudna képzelni, viszont engem kicsit zavar a súlya.

Úgy gondolom nem várok el többet mint amit nyújtani tudok, pláne úgy hogy ő duci én nem.

Haverok szerint örüljek hogy szóba állt vele egy ilyen nő


2017. márc. 28. 10:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
már nem az utolsó:)
2017. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint nekem nőn nem tűnik fel, hogy duci ha egyébként tetszik. Úgy értem, ha tetszik valaki akkor eszem ágában nincs kiírni egy kérdést a kétségeim miatt, mert ha valaki tetszik, akkor tetszik. Ha bizonytalan vagy, akkor már nem tetszik igazán az illető.


Amúgy persze, miért ne jönnél össze vele ? Ha attól tartasz mások mint gondolnak, akkor pedig ideje felnőni, függetlenül a biológiai korodtól. Különben is aki elítél bárkit amiatt, hogy a párja hogy néz ki az meglehetősen primitív szellemiségre vall ilyen embereket én messzire elkerülöm.

2017. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
25-ös válaszolónál a pont, na ilyen egy egészséges felnőtt férfi:)
2017. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy nincs semmi bajom a kövérekkel, de ez a ducizás is mekkora pc-s képmutatás. Nevezzük már nevén a dolgokat, ha valaki mondjuk 150 kilós zsírböffencs akkor ne ducizzuk már.
2017. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%
valóban örülhetsz hogy egyáltalán szóba állt veled egy akármilyen nő. szerintem a legborzasztóbb dolog pontosan az amit te leírtál, "határozatlan, félénk" meg aki még az anyjáékkal lakik HARMINCEGY évesen, c'mon. de egyébként ha zavar a súlya akkor NE legyél vele, vagy pedig vedd rá hogy fogyjon egy kicsit mert rá is ráférne amúgy, senkinek se árt ha igényes magára. bár azt már kétlem hogy egy ilyen ""férfi"" miatt bármit is megéri e a lánynak erőlködnie, mikor, még 85 kilósan is (főleg ha szép az arca) 100 másik, különbet találna nálad.
2017. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
amúgy egyet értek a mazdás csajnak a hozzászólásával meg a hozzáállásával többnyire, mondjuk én nem vagyok ilyen agyoniskolázott észkombájn csak kijöttem külföldre és itt keresek annyit mint otthon az ilyenek, de pontosan úgy van ahogy mondja, szánalmas mikor valaki ennyire bele van ragadva a sz.rba, harminc-akárhány évesen, én ha már 20 évesen a szüleimmel laktam volna már akkor is elástam volna inkább magam, nem hogy 30 évesen. és természetes hogy mi többet várunk el, ha többet is tudunk nyújtani.
2017. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem írtad a testmagasságot pedig az is sokat számít ha mondjuk 190 centi a lányka akkor a 85 kiló nem számít kövérnek, egy szép arccal meg egyenesen főnyeremény :D
2017. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
62%

"Az ilyen felsőfokú végzettségű, közgazdász, jogász, marketinges krvák, akik jól szituált családból jönnek, apu alájuk tette a lakást, kocsit, stb., na azokról meg ne is beszéljünk, náluk a minimum, aki szóba jöhet, az keres havi 1 millát, szintén saját lakás, menő kocsi, évi 3 nyaralás, időmilliomos, kockahasú, spartan race-es, dizájnszakállas, magamutogató, nyomorult, szelfimániás, fullcap-es, fluortomi klón instagram-huszár."


Ez igen. Egyetemen tanulok, dolgozok mellette, abból és az ösztöndíjból tartom el magam, otthonról egy fityinget nem kapok, nemhogy még autót. Hagyjuk már ezeket a folyamatos általánosítgatásokat... az hogy a csapból is az ilyen nők folynak azért van, mert ezeknek nagyobb a pofájuk és ezeket lehet jobban észrevenni. Ez nem jelenti azt hogy többen vannak / mindenki ilyen. Szálljunk már le a magas lóról és ne kollektíve a nőket okoljuk a rossz tapasztalataink és elfuserált szerelmi életünk miatt...


Kérdező: ha nincs meg a vonzalom, ne járj vele. Valószínűleg nem is a súlyával van problémád, hanem azzal, hogy nincs meg a kémia, és ez lehet nem pont a miatt van amit te gondolsz. Régen nekem sem jöttek be a szakállas srácok, erre a párom szakállas (és már több éves kapcsolat). Ez csak egy felvetés, lényeg, hogy inkább ne hitegesd, mondd meg neki hogy részedről nem fog működni.

2017. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért jönnél össze olyannal, aki nem tetszik?
2017. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
6%

"Utolsó:

Azért ha mindez neked is megadatna, akkor nem egy egyszerű Tesco-s fiúra hajtanál nem?

De nem adatott meg,sőt sok minden nem adatott meg, és ez az oka, hogy ennyire savazod a nőket, gondolom veled sem állnak szóba a csajok."


Éppenséggel keresek havi 600 nettót és még ronda sem vagyok, szóval ilyen szempontból a szerencsések közé tartozok, mert nem okozna gondot jó nőt keríteni.

Én vagyok az, aki már nem áll szóba a nőkkel, mert pontosan tudom, hogy a sok hülye ribi szemében senki nem lennék, ha egy gyárban dolgoznék nettó 120ért.

Mert sajnos én egy ilyen idealista barom vagyok, lehet rám mondani, hogy gyerekes vagyok, meg nőjek már fel,

de én egy igazán őszinte és tiszta szerelemre és kapcsolatra vágynék, és mélységesen taszít ez az érdekvezéreltség és önzőség, amit a nőkben tapasztalok. Hogy sokkal fontosabb nekik, hogy mit kaphatnak a másiktól, minthogy mit tudnak adni, hogy nincs bennük meg a szikrája sem annak, hogy a másikat önmagáért szeretni és elfogadni, mindenféle önös érdek nélkül.

Én viszont ilyen vagyok, én nem érdekből választok párt, nem az alapján, hogy mennyit keres, mit dolgozik, hogyan van kikenve-mázolva a képe, és mennyire szuperül meg van csinálva a melle meg milyen szép barna bőre van. Én sz*rok ezekre, nekem egy dolog kell, hogy szerelmes legyek, nem azt nézem, hogy mit kapok a másiktól, és ezt is várnám el cserébe, de hiába, az elmúlt évben túl vagyok legalább 2 tucat randin, de ilyesminek még a nyomát sem látom a nőkben.

(lehet, hogy a férfiakra is ez a jellemző, de ebben nyilván nincs tapasztalatom).

2017. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!