Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfiként valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiként valóban örülhetek, hogy egy duci szép arcú lány akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok macis, kövét, de sportos sem, átlagos testalkat, 177 cm 80 kg. Arcom is átlagos szemüveges fej.

Jelenleg 31 évesen Tescóba vagyok árufeltöltő. Jelenleg emiatt is szüleimmel élek, kicsit határozatlan félénk vagyok.

Megismerkedtem egy duci, 85 kg-os szép arc lánnyal. A lány 27 éves és szintén szüleivel él.

Ő azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki és többet is el tudna képzelni, viszont engem kicsit zavar a súlya.

Úgy gondolom nem várok el többet mint amit nyújtani tudok, pláne úgy hogy ő duci én nem.

Haverok szerint örüljek hogy szóba állt vele egy ilyen nő


2017. márc. 28. 10:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
Ne jarj vele, de jobbat aligha talalsz. Aki azt kerdezi, mi hol kezdtuk, nos, mindenki kezdi valahol, ez igaz, de altalaban a normalis emberek a huszas eveik legelejen tartanak ott, ahol a kerdezo, nem pedig 31 evesen. Ilyen korban a minimum elvaras mar egy stabil, normalis allas es minimum alberlet.
2017. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Pontosan, nem várom el hogy külön lakjon a nő a szüleitől, is igen lehet a nő is közmunkás vagy árufeltöltő....


Nem tudom hol vannak irreális elvárásaim, mi az amiben többet várok el?.......vagy netán kettős mérce jelen van itt is.....

2017. márc. 28. 10:43
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

"úgy látszik már egy dagadt tankaranka is érdem bármilyen férfinak...hát kell a nagy francnak egy ilyen. Nem is beszélve a "belső értékeiről" egy ilyen tehénnek, ha egyáltalán lehet erről beszélni..."


Nos ilyen, amikor egy férfi nem felszínes, csak a nők...

Attól, hogy túlsúlyos valaki, belső értékei még lehetnek.Az más dolog, hogy te a külsején túl nem látsz és nem is akarsz.És igen, nem kell vele összejönni.A "tankaranka" 100%, hogy jobban jár így, ha veled nem jön össze.

2017. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Most mit bonyolítod túl? Ha nem tetszik hagyjad, nem kötelező járni vele.
2017. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező.

Nincs körülötted 60 kg-os lány? Ha mondjuk meg van a 60 kg, akkor még milyen igények merülnének fel? Lehet-e szemüveges, lehet-e a Tescoban takarítónő, ja és mondjuk nem baj, ha nincsenek mély érzései, nincs benne empátia, nem jó problémamegoldó.

Öcsém így belőni,olyan legyen mint én csak 60-65 kg.

Szerintem neked ez csak egy rossz kifogás. Keresd még az igazit, ha eljön majd a rózsaszín köd pont le fogod szarni a súlyfelesleget:)

2017. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem húsüzlet a párkeresés. Kilóra méred a dolgot, már régen rossz. Párnak olyan kell, akihez vonzódsz és ő is hozzád. Jobb, ha elköszönsz tőle. Nagy a valószínűsége, ha leadna 10-20 kilót, attól a vonzalom nem jönne meg.
2017. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
8%

Sima egyszerű melós gyerek vagy, egyáltalán nincs miért szégyellned magad, egy normális országban te is értékes embernek számítanál. Sajnos Magyarországra születtél, ahol egyszerű melósként megélni elég nehéz, igazából csak napról napra lehet, de ez az ország szégyene, nem a tied.

Átlag melós srácként simán megérdemelnél egy átlagos nőt, átlagos testalkattal, mert hát lássuk be, fiatal, huszonéves nőként dagadt úthengernek lenni nem az átlag kategória, hanem a rusnya, igénytelen vaddisznó kategória.

Viszont, sajnos ez itt az 5 millió aranyásó országa(a többi 5 millió a férfi), ahol a te kategóriádba tartozó átlag melós fodrász, manikűrös, műkörmös vagy pénztáros pitsa, ha legalább átlag testalkattal rendelkezik, akkor már a nálad jóval pénzesebb és menőbb palikra hajt, mert nem akar vajaskenyéren élni egész életében.

Úgyhogy legfeljebb az átlag melós, de dagadt csajok azok, akiket jó eséllyel megfoghatsz, persze lehet szerencséd is, mert kivételek azért vannak, de a trend sajnos ez, amit leírtam.


Az ilyen felsőfokú végzettségű, közgazdász, jogász, marketinges krvák, akik jól szituált családból jönnek, apu alájuk tette a lakást, kocsit, stb., na azokról meg ne is beszéljünk, náluk a minimum, aki szóba jöhet, az keres havi 1 millát, szintén saját lakás, menő kocsi, évi 3 nyaralás, időmilliomos, kockahasú, spartan race-es, dizájnszakállas, magamutogató, nyomorult, szelfimániás, fullcap-es, fluortomi klón instagram-huszár.

2017. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%

Egy nagyon szomoru sorstars vallomasat hallhattunk. :D

En gyerekkent hust se ettem...es jeee most megis havi felmilliot keresek. Parom fizujat mar le se irom...

Rohogve kpba megveszem a Mazdam...

Csak mert kimasztam a szarbol es kitanultam magam. Evekig alig aludtam csak hogy elsore meg legyenek a vizsgaim. Mellette diakmelo. Es mar 20as eveim kozepen felneztek ram magas statuszom miatt.Szoval...nem...ez nem ilyen ahogy te latod :D

Jo...bevallom a csinos pofi nagy elony a parvalasztasba...de azert

2017. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon tetszik amúgy a hozzászólók meglátása. A 85 kilós férfi sportoljon és ha egy mód van rá, inkább ne egyen semmit, mert így nem vonzó, férfiatlan és igénytelen. A 85 kilós nő ne érje be az átlagossal, hiszen megérdemli a jobbat is; sok sikert neki és ne adja fel! Hadd gratuláljak.


Egyébként bár nem kötelező összejönni vele, erősen javallott legalább párkapcsolatot színlelni. Így is kevésbé lesz nyomasztó, mint a magány, meg egy nővel azért jobb, mint a kezeddel. Ha menet közben beleszeretsz, az meg végképp örömteli. Egy próbát megér, csak ne dobd el magadtól a lehetőséget, ha senki másod nincs és nem is volt, a semminél jobb a rossz is.

2017. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen felsőfokú végzettségű, közgazdász, jogász, marketinges krvák, akik jól szituált családból jönnek, apu alájuk tette a lakást, kocsit, stb., na azokról meg ne is beszéljünk, náluk a minimum, aki szóba jöhet, az keres havi 1 millát, szintén saját lakás, menő kocsi, évi 3 nyaralás, időmilliomos, kockahasú, spartan race-es, dizájnszakállas, magamutogató, nyomorult, szelfimániás, fullcap-es, fluortomi klón instagram-huszár.


Utolsó:

Azért ha mindez neked is megadatna, akkor nem egy egyszerű Tesco-s fiúra hajtanál nem?

De nem adatott meg,sőt sok minden nem adatott meg, és ez az oka, hogy ennyire savazod a nőket, gondolom veled sem állnak szóba a csajok.

2017. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!