Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfiként valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiként valóban örülhetek, hogy egy duci szép arcú lány akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok macis, kövét, de sportos sem, átlagos testalkat, 177 cm 80 kg. Arcom is átlagos szemüveges fej.

Jelenleg 31 évesen Tescóba vagyok árufeltöltő. Jelenleg emiatt is szüleimmel élek, kicsit határozatlan félénk vagyok.

Megismerkedtem egy duci, 85 kg-os szép arc lánnyal. A lány 27 éves és szintén szüleivel él.

Ő azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki és többet is el tudna képzelni, viszont engem kicsit zavar a súlya.

Úgy gondolom nem várok el többet mint amit nyújtani tudok, pláne úgy hogy ő duci én nem.

Haverok szerint örüljek hogy szóba állt vele egy ilyen nő


2017. márc. 28. 10:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha széparcú meg kedves akkor kit érdekel hogy duci?? Mondjuk én pont hogy szeretem öket...
2017. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!