Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Ti bele szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Ti bele szoktatok gondolni, hogy míg másoknak kis túlzással már tök természetes a gyerekvállalás, ti még egy barátnővel sem feküdtetek le?

Figyelt kérdés

Egészen döbbenetes és sokszor bele szoktam gondolni, hogy le vagyok maradva és milyen hendikepben vagyok azzal, hogy egy csajt még életemben nem öleltem át, más meg lassan a gyerekét készül vállalni vagy már apa és teljesen természetes számára a nemi élet. Bár a gyerekvállalás az én koromban még annyira nem aktuális, de így is iszonyatosan durva, amikor látom, hogy a velem egykorúak már X. kapcsolaton vannak túl én meg még mindig számkivetett vagyok.

23/F



2017. márc. 28. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint Te, csak még idősebb! :)

De már rájöttem mi a gond, ez az alacsony önbecsülés.


Erről nem mi tehetünk, hanem a szüleink (persze nem szándékosan! csak hát rosszul vagy NEM neveltek tudatosan).


Ne azzal foglalkozz amiben sz*ar vagy! Azt told amiben jó vagy. Írd össze! Egy papírra, miben vagy jó. És a sportot ne felejtsd ki. Ezekre koncentrálj.


Ha valakivel beszélsz ( főleg ha nő) akkor meg vállald be ezeket a dolgokat. Hogy miben vagy jó és mit szeretsz!


Egy csomó sz*ar dolog van amiben nem vagyunk jók, szerintem nálad is össze lehetne írni egy nagy listát. De minek. Amiben jó vagy azt tolod!


A gyerekvállalás meg ne aggasszon. Akarsz gyereket most? NEM. ne is aggasszon. modern világunkban már ráérsz. Meg nem is kötelező!

2017. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint!


Amire figyelj még az az ápoltság. Sokat számít hogy ápolt vagy-e. Ez a mosakodást, hajad ápoltságát, ruháid stílusát jelenti.

Néha nem foglalkozol ezekkel, mert úgyse szeret senki...

Ezt meg is látják rajtad.

Emiatt nem foglalkoznak veled. Emiatt meg megint ápolatlan vagy. és így tovább.


Bérelj fel egy csajszit, és kérdezd meg tőle mi a legápolatlanabb dolog rajtad, vagy melyik ruhád a leggázabb!?

2017. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a ciki, hogy 23 évesen szűz vagy, hanem az ha egy 12 éves lánynak már gyereke lesz, csak mert attól akarja nőnek érezni magát, hogy elveszti a szüzességét. Eléggé buta az olyan emberek felfogása, miszerint azért, mert ennyi idős vagy, már lúzer vagy, amiért nem feküdtél le nővel. Hidd el, az életben nagyobb problémáid is lehetnek, mintsem az, hogy mikor legyen kalandod egy hölggyel. Ne törődj azokkal, akik emiatt lenéznek téged! Gyerekvállalása szerintem bőven ráérsz még várni 30-35 éves korodig, mert akik korán vállalnak gyereket, azok szembesülnek a nagyobb gondokkal, gyerektartás, szülőtartás, csekkek, önálló élet... Ezeket csak közösen lehet elkezdeni. Jó, volt már példa arra, hogy korán vállaltak gyereket egyesek, és eltudták kezdeni valahol, de az nagyon ritka. Szerintem foglalkozz a jövőd építgetésével, és azzal, hogy mit eszel, iszol holnap, mit kell befizetned, hogyan teremts meg feltételeket az önálló élethez, kocsi, lakás stb. Persze kereshetsz attól magadnak élettársat, csak a gyerekvállalással szerintem várj még. És ne arra törekedj, hogy minél hamarabb elvesszen a szüzességed, hanem a boldogságra. Minden eljön idővel, csak türelem kell hozzá, és némi odafigyelés.


25/F

2017. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bár én is szűz vagyok még,de a testi adottságok nem kimondottan számitanak hátránynak.

Volt osztálytársam nem magas inkább mély 150cm azaz olyan mint egy kisfiú de szőrös mint egy majom,és olyan dumálya van,bhaszod úgy sorjázta csajokat,mint Eddie Murphie a filmjeiben. Vagy a 2pasi meg egy kicsiben a Charlie.

Ami szerintem (is) hátrány az ha nincs dumád és introvertált vagy.Amugy a betegségek sem jelentenek előnyt mint pl:seborhea,pikkely sömör,stb.

2017. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14 vagyok.

A betegségeket ne vegyük adottságnak.

2017. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!