Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült nagyon elhíznom. Kb...

Sikerült nagyon elhíznom. Kb olyan mintha 5 hónapos terhes lennék a hasam. Máshol még elmegy, de hasam tipikus terheshasnak néz ki. Nem vagyok nagy fogyózó és sportos. Mivel lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Második gyerek után sikerült így maradni, nem voltam ilyen alkat, de most egy ideje elég zabás lettem és látszik is. Hasizmot meddig kell csinálni, hogy legyen valami eredménye? Étrendben mivel lehet kiváltani a kenyeret? Attól nem tudok megválni, a többi még okés, nem nagyon eszem zsíros kaját, csak sok érdességet, de most azzal felhagyok mától, attól meg tudok válni. Valami gyors módszer kellene. Ötletek? Ki mit csinált? Mennyit kellene elliptikus trénereznem heti szinten, hogy legyen eredménye? Nagyon kezdő vagyok, most kell először fogyóznom az életemben, így elég nulla a tudásom ilyen téren.
2013. szept. 15. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A kenyér kiváltásához ötlet:

[link]

2013. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég gusztustalan az a kulakupac a tányéron...
2013. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd megpróbálom. Bár a paleo étrendet nem tartom jónak, de ez a kenyér jó ötlet:)
2013. szept. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!