Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem tartjátok röhejesnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartjátok röhejesnek, hogy kvázi az összes szebb csaj tipikus +185 magas, barna hajú/szemű sportos alkatú borostás szépfiúval van párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanok, mint egy klónhadsereg sorszámozott katonái. Nem azt mondom, hogy az ilyen Molnár Krisztián féle romlott zsírdisznóknak legyen szép és csinos barátnője, de rengeteg olyan srác van, akiknek csak egy kisebb hibája van (alacsony, vékony vagy göndör szőke babahaja van) és simán érdemelnének szép barátnőt, ehelyett főleg előbbi 2 esetében gyakorlatilag vért kell pisálni, hogy egyáltalán legyen lehetőségük egy lánnyal megismerkedni. Mint például én is, hogy jóképű, intelligens és kedves vagyok és csak annyira a "hibám", hogy alacsony és vékony vagyok. Nem értem a nőknek ezt a tökéletességre való törekvését. Nekem nagyon széles skálán bejönnek a csajok, ha nincsenek túlságosan elhízva. Ha a férfiak női fejjel gondolnának az ideális női partnerre, akkor minden pasi csak 170 körüli, derékig érő hajú, hosszú vékony combú, érzéki arcú, C-D kosaras formás mellű lánnyal járna, de természetesen ez nem így van, mivel a pasik qrvára nem válogatósak és ezt a lányok is nagyon jól tudják. Ezért is rohadt nagy a konkurencia a pasik között és emiatt nem kevés számkivetett férfi van.

2017. márc. 31. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

miért adnák lejjebb?

te is feljebb akarod adni,amikor törpeként be kellene érned azzal amit kapsz.

evolúciós verseny folyik ha nem tűnt volna fel és egy selejtesebb egyed csak úgy lehet sikeres a szaporodásban,ha túlkompenzálja a hiányosságát.

jelen esetben törpe vagy,akkor legyen a példaképed börni ekleszton.

150 centis nyomorult,viszont dollár milliárdos.

vagy ott van télapó endi vajna az is egy öreg törpe,azt milyen nője van stb.

szóval ne nyafogj hanem alkalmazkodj a verseny szabályaihoz.

2017. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
A férfiak kvára válogatósak, te is az összes szebb csajon hisztizel, nem a plain jane-eken. Ha nem vagy válogatós, mit érdekel téged, kivel jár a szebb csaj, ha van nem szebb is? :D
2017. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tartom röhejesnek, szerintem mindenki úgy válogat ahogy akar. Te is megteheted.


Magas, barna, borostás nekem is az ideálom. Nem tudom mit takar a szépfiú kifejezés, a lényeg, hogy arcra tetsszen és meglegyen a magassága. Ha ismert embert kellene megjelölnöm, pofira olyan Matt Leblanc féle, a 30-as éveiben. De mostanság is nagyon jól néz ki őszes hajjal és pici ráncokkal:)

A szőkék nem az eseteim. Nálam pl nem szükséges, hogy sportos legyen, nem tetszik se a kigyúrtság, sem a kockás has, sem a vékonyság. Nyilván ne legyen 200 kilós, mert az azért durva, már egészség szempontjából is, de 10-20 kg felesleggel semmi bajom, az még nem elhízott kategória, csak túlsúly. Bejönnek a mackós pasik kis pocakkal:)


Az ilyen igényeknek, az ízlésnek, hogy ki tetszik és ki nem, semmi köze a saját külsőkhöz. Én nem vagyok szép, de a 175 centimmel én sem jönnék össze alacsony pasival. Hogy néz már ki, ha fél fejjel, vagy mégtöbb centivel a nő a magasabb? Köszi de nem... Egyszer jártam még fiatalabb koromban egy 176 centis sráccal, de nem sokáig. Utána döntöttem el, hogy többet nem vállalom be. Nagyon zavart végig ez a dolog, kényelmetlenül éreztem magam mellette, a kémia sem volt az igazi, szóval a szakítás után eldöntöttem, hogy van egy szint, ami alá nem megyek ilyen téren, ez a + 10cm, de főleg a 190 centis vagy ennél magasabb pasik azok akik igazán bejönnek. Idő közben már megállapodtam 190 centinél, szóval csak leírtam általánosságban a véleményem.

2017. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

" a pasik qrvára nem válogatósak és ezt a lányok is nagyon jól tudják. "


Tényleg? Tényleg? Veszem észre...-.-"

2017. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam meg a külsőmhöz és az intelligenciámhoz illő hölgyet.
2018. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!