Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak emberek, akik elhiszik, hogy a nőknek nem a kinézet (és a pénz) számít első körben és ha ez nem üti meg a hatalmas mércéjüket, akkor megy a levesbe az illető, függetlenül a személyiségétől, jellemétől?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 12:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te egy nap leültél papírral, ceruzával, és összeírtad, mi fog az életben tetszeni, és mi nem? Eldöntötted tudatosan, hogy nem tetszenek a kövér nők, vagy egyszerűen nem vonzódsz hozzájuk?
2017. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
81%

Neked a válaszaid alapján nemhogy nő járna,de egy alapos tökön rúgás,amiért egy felszínes paraszt vagy,de másokat szidni könnyebb. Szerintem itt ez a legfőbb gond,nem hogy mennyi pénzed van vagy hogy nézel ki. Nálad független a személyiségtől,mert az egy rakás sz*r így is,úgy is.


Ami neked hatalmas mérce,az másnak jóízlés,meg hogy nem áll össze ilyennel,akkor sem ha halomban állnak egymáson a ferrarik a garázsban és te vagy maga bradpitt.

2017. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Én nem vonzódom a kövér nőkhöz.
2017. ápr. 2. 13:42
 24/47 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Figyelj, én tökre megértelek. Rondának tartod magad, emiatt nyilván megvan benned ez a passzív-agresszív önsajnáló személyiségjellem is, ami totál vágyölő minden értelmes nőnek, túl sokat erőlködsz meg beleképzelsz a semmibe, ha megtetszik egy csaj, persze a kétségbeesés szintén totál vágyölő minden értelmes nőnek, nem jön össze a numera, és levonod a következtetést, hogy a nők szarok meg felszínesek. Megértem, de nem nagyon tudok veled együtt érzeni, unalmas már ez :D
2017. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
63%
A nők meg nem vonzódnak hozzád :D ilyen a világ kérem. Szerintem nálad egyértelműen a külső a gond hisz árad belőled a szeretet a világ felé.
2017. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
44%

Igen, ezt mondom, nem vonzódsz a kövér nőkhöz. Nem azért, mert eldöntötted.


SENKI nem dönti el, mit tart vonzónak.

2017. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

"A nők meg nem vonzódnak hozzád"


Itt csak nem rólam van szó, több száz embert ismerek, akiknek 20on éves korukra se volt még nője, csak mert nem jóképűek és izmosak.

2017. ápr. 2. 13:51
 28/47 Krukutyán Levente ***** válasza:
76%
Menjél aludni kérdező, tudom korán van még, de több haszna van mint a virtuális vinnyogásodnak.
2017. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
76%

És? A nő nem olyan, ami jár.


A kövér nőket most ugattad le, hol vannak az ő virnyákoló kérdéseik?

2017. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

A férfiak elvárásai kisebbek a nők felé, a kövér nőknek is simán lesz párjuk, attól mert épp nekem nem tetszenek. Nekem is tetszik a nagyon elhízottat vagy a pálcikát leszámítva mindenféle alkat.

Viszont a nőknek csak egy nagyon kis tartomány a megfelelő.

2017. ápr. 2. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!