Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak emberek, akik elhiszik, hogy a nőknek nem a kinézet (és a pénz) számít első körben és ha ez nem üti meg a hatalmas mércéjüket, akkor megy a levesbe az illető, függetlenül a személyiségétől, jellemétől?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 12:32
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
42%
Mik voltak a kifogások?
2017. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
12%
Pedig a nők csak azt nézik mennyi a pénzed,hogyan nézel ki!
2017. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
16%

Hogy nézel ki nem számít, mert a pénz szépít...

Ha linkelsz egy nőnek egy gazdag hapekot, neki már szexi. Ennyire sem jöttél még rá?

2017. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Vannak, jellemzően a nők és a jóképű férfiak.
2017. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
79%

Már elnézést, de az a férfi, akinek mind külsőt, mind belsőt tekintve összesen annyi az igénye, hogy "ne legyen túl kövér és ne legyen túl sovány", az egy vicc.

Neked komolyan bárki megfelel, akinek puncija van, csak ne legyen túl dagadt vagy csontos? Hát talán pont az a probléma, hogy ilyen minimális szinten vannak az igényeid. Franc se akar olyannal lenni, akinek bárki megfelelne.


Én igen is szeretem azt érezni, hogy különleges vagyok, és az adott illető ENGEM szeretne, nem pedig bárkit, aki nőből van.


És igen, vannak elvárásaim nekem is. Nem, nem kell tökéletes test, szabályos arc, 20 centis farok és havi 300 ezres kereset.

De annyi elvárásom hagy legyen már, hogy tudjak hozzá vonzódni. Hogy ne másra kelljen már gondolnom szex közben, hogy fel tudjak izgulni...Jelenlegi barátom nem magas, nincs tökéletesen kidolgozott teste, csak szimplán normális alkatú, nincs kifejezetten dús haja, picit ferde az orra is, nekem mégis baromira bejön.


Az anyagiak sem éppen elsődlegesek, de annyit azért egy felnőtt embertől elvárnék, hogy saját magát el tudja tartani. Ha már nekem sikerül...


Belsőt tekintve ezeknél sokkal magasabb igényeim vannak, mégis mindig akadt olyan, aki megfelelt.

2017. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
12%

45-ös.

Mert nő vagy... 500-ból én is könnyen tudnék kiválasztani egyet.

Próbálnád meg férfiként,én már annak is örülök,ha egyáltalán szóba áll velem egy nő,és nem egyből elküld a halál f***ára...

2017. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
63%
Én el hiszem, mióta kb 10es barátnőim vannak és nem vagyok kigyúrt, macsó állat, bmw-vel.
2017. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!