Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak emberek, akik elhiszik, hogy a nőknek nem a kinézet (és a pénz) számít első körben és ha ez nem üti meg a hatalmas mércéjüket, akkor megy a levesbe az illető, függetlenül a személyiségétől, jellemétől?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 12:32
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
75%
Vannak. Csak az olyan nőket meg azért nem érdekled, mert a személyiséged és a jellemed nem tetszik nekik. Pl. ha emberszámba vennéd, partnernek tekintenéd őket, az sokat dobna a népszerűség-indexeden.
2017. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
37%

Aha. Tök érdekes, ez a hozzád hasonlóktól zsigeri válasz. "Nekem nem tetszik, másnak biztos."


Hát másnak sem biztos.


De téged nem is láttalak, ronda vagy, mert ez az ocsmány személyiség kiül a fejedre.

2017. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Jajj, mintha a nőknek nem ez lenne a kedvenc válasza...nincs veled semmi gond, viszont nekem nem vagy az esetem, de attól másoknak biztos tetszel majd.
2017. ápr. 2. 14:00
 34/47 anonim ***** válasza:
66%
Na de a férfiak mondják, hogy nekik nem számít a külső.
2017. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Nem, sosem ezt mondjuk, ha tudnál értelmezni szöveget. Most is csak azt mondtam, hogy míg pl. nekem és férfi ismerőseimnek alap elvárásai vannak a nőkkel szemben, addig fordítva már inkább maximális mércét tapasztalunk.


Én annyit mondtam, ne legyen elhízott vagy csontsovány. Kb. ennyi, más kikötésem a külsőre nincs is. Ez miért sok?


Aztán ha megkérdezel egy nőt, kezdi sorolni a listát: legyen jóképű, dús hajú, kék szemű, széles vállú, kidolgozott sportos testű, jó illatú, borostás, jól és divatosan öltözött, stílusos stb.


Köszönőviszonyban sincs egymással a két oldal elvárásrendszere. Ha nőként van egy vékony vagy normál alkatod, hosszú hajad és igényesen felöltözöl, a külsőd nem lesz oka annak, hogy nem találsz párt.

Aztán férfiként egy vékony alkattal, normál rövid hajjal és öltözőkkel max. csak kinevetnek a nők.

2017. ápr. 2. 14:08
 36/47 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Minden egyes nő. Az összes! Kivétel nélkül agyhalott.


Ezt te komolyan elhiszed magadnak? Ébredj fel, barátom.

2017. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
*normál, igényes öltözékkel
2017. ápr. 2. 14:09
 38/47 anonim ***** válasza:
76%

Tessék, hosszú haj. Rövid hajam nem lehet, várnom kell 3 évet, hogy legyen valakim, mert a faszik hisztiznek a hajacska miatt.


Szerinted ennyi? Itt rinyálnak a narancsbőr miatt, hogy milyen ronda (pedig azt életemben először az egyik legsoványabb barátnőmön láttam), hogy kerek segg kell nekik, formás cici - segget addig kerekítesz, ameddig lehet, de a mell adott.

Ne legyen sehol szőrös, ráncos.


Ugyanazokat az elvárásokat írtad le, csak az egyiket több szóval.

2017. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
52%

"Én annyit mondtam, ne legyen elhízott vagy csontsovány. Kb. ennyi, más kikötésem a külsőre nincs is. Ez miért sok? "


Nem minden férfinak ennyi az elvárása.

2017. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
És még nekem van mindenre kifogásom...
2017. ápr. 2. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!