Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak emberek, akik elhiszik, hogy a nőknek nem a kinézet (és a pénz) számít első körben és ha ez nem üti meg a hatalmas mércéjüket, akkor megy a levesbe az illető, függetlenül a személyiségétől, jellemétől?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 12:32
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
61%
Az még nem jutott eszedbe, hogy valakinek az anyagi helyzetéből amúgy a személyiségére is lehet következtetni? Ha valaki mondjuk 30 éves korára sem ér el semmit, csak siránkozik, de esze ágában sincs változtatni a helyzetén, akkor az elég sokat elárul az illető személyiségéről.
2017. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
63%
Menj ebédelj, és desszertként kapj be egy Snickers-t is, mert látom, éhes vagy és emiatt tiszta ideg. -.-
2017. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes módon én soha egy ilyen nővel sem találkoztam,pedig nagyon sokat ismerkedtem is,és próbálkoztam is sok nőnél...

A pénz még hagyján,mert az van jelenleg is,de a kinézet határoz meg mindent sajnos,amilyennek születsz...

Ezért nem kaptam soha egyetlen nőtől esélyt sem,még egy randira sem.

Egyetlen egy csaj volt,akivel tudtam találkozni,és hasonló helyzetben volt,mint én.De vele egyértelműen barátok voltunk már előtte is,és azóta sem változott.

Ő azt mondta,hogy semmi nagy gond nincsen velem,talán lehetnék pozitívabb a dolgokban,és ennyi. Na de mire fel,mikor egész életemben kinevetést,megalázást,visszautasítást kaptam a nőktől? akkor mire?

Mert egyébként építem a karrierem,nagyon jó pozíciót kaptam jelenleg is a piacon,gratuláltak is sokan nekem ezért.Tehát pénzem is van,tanulok is mellette még, van hova előre bőven.

Értelmesen is lehet velem beszélgetni szinte bármiről,szóval még ez sem akadály.

DE mégsem számít semmit a belső,addig el sem jutok,mert nem helyesnek,tökéletes genetikával születtem... és esélyt sem kapok ezáltal...

25/F

2017. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
71%
Engem a pénz nem érdekel, de a külső igen. És igen, ment a levesbe, aki nem ütötte meg a mércémet. És akkor mi van? :D Az is ugyanúgy ment a levesbe, aki külsőre ütött a mércémet, de belsőre egy ótvar.
2017. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem van ilyen. A haverom már látott egy olyan embert, aki hallott egy olyan emberről akinek ilyen nője volt.
2017. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
77%

Szexet KAP... ez olyan, mintha a nő nem élvezné a szexet, hanem kegyesen odadugja a punciját, hogy nesze.


Neked is számít a külső. Nem kell se dagadt, se csontváz. A nőknek sem.

2017. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
#19: De a nőknek nem csak a szélsőséges alkatú vagy tényleg előnytelen kinézetű férfiak nem kellenek, hanem olyanokat is lazán elutasítanak kinézet alapján, akik sportosak, fittek, csak épp nem kidolgozott, szálkás izomzattal.
2017. ápr. 2. 13:29
 18/47 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok elnézőbb. Sőt, inkább fordítva. Van egy ideálom külsőre, de tudok olyan férfihoz vonzódni, aki ennek nem egészen felel meg (ezt nem úgy kell érteni, hogy ronda, csak mondjuk nem magas, hanem alacsony, nem olyan az arcberendezése, ami nekem az ideál, nem olyan vékony, ami nekem tetszik...stb.). Ha a személyisége megfelel, akkor elég, ha külsőre üti azt a szintet, hogy nem undorodom, hanem még képes vagyok hozzá vonzódni szexuálisan.

Viszont egy tökéletes külsejű de buta/bunkó/hímsoviniszta/rosszindulatú férfira soha nem tudnék felizgulni sem, nemhogy páromnak elfogadni.


Amúgy volt eszméletlenül ronda, belsőre pedig hulladék, személyiségzavaros (elején azt hittem, hogy normális) barátom is, de akkor még nagyon fiatal (18), önbizomhiányos és idióta voltam, szóval az volt az első és utolsó ilyen alkalom. Azután nem féltem jó hamar kukázni az olyanokat, akik nem ütötték szintet akár belső akár külső terén.

2017. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
74%

Azért azt se felejtsük el, hogy ez az ipari mértékű elmebaj a fajtádtól elérte azt a nőknél, hogy aki már egy kicsit is kevésbé szerencsésnek tűnik párkeresés terén, rögtön ráhúzzák, hogy biztos ő is olyan siránkozós gyökér, aki valójában egy gerinctelen féreg belül, mint te.


Szóval köszi, a "középosztály" férfiak nevében, akik ugyan nem alfahímek, de nem is ilyen gyökerek.

2017. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az.
2017. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!