Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok gyereket nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok gyereket nagyon lecsökkennek az esélyeim a pár találásban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nők körében is vannak akik nem szeretnének, de gondolom nem túl gyakori. Én soha nem tudtam elképelni, hogy valaha is gyerekem legyen. Mennyire okozhat ez problémát ilyen téren? Mert ha gyereket nem is, egy komolyabb kapcsolatot azért majd szeretnék.

2017. ápr. 7. 14:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
egy kicsit unalmas már ez a dolog, hogy egyedül maradok öreg koromra... Pont ezért lenne jó mellém egy ilyen nő, hogy együtt öregedjünk meg. Meg ha még lenne is gyerekem, mi rá a garancia, hogy nem fog lesz*rni magasról, pláne ha mondjuk elköltözik a világ másik felére. Ebbe belegondoltál már?
2017. ápr. 9. 18:17
 22/25 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, manapság pont hogy a nők azok, akik nem akarnak gyereket. Rengeteg ilyen nő van, aki fiatalon (értsd: olyan 40-45 éves koráig) még "élni akar", azaz minimum heti 1-2 bulika, utazások, sport, stb. Na, ebbe az életmódba nagyon nem fér bele egy gyerek, de igazából egy normális párkapcsolat se nagyon.
2017. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Remélem.
2017. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
gyerekszülés társadalmunk betegsége
2017. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szia! Én sem szeretnék gyereket,de nagyon vágyom egy hasonló gondolkodású párra,aki nem terhel ezzel a témával. Lenne kedved beszélgetni?


24/L

2019. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!