Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok gyereket nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok gyereket nagyon lecsökkennek az esélyeim a pár találásban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nők körében is vannak akik nem szeretnének, de gondolom nem túl gyakori. Én soha nem tudtam elképelni, hogy valaha is gyerekem legyen. Mennyire okozhat ez problémát ilyen téren? Mert ha gyereket nem is, egy komolyabb kapcsolatot azért majd szeretnék.

2017. ápr. 7. 14:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem azért ne ez legyen az egyetlen közös pont. :)

Huszonévesen azt mondtuk, hogy nekünk soha nem kell gyerek.

Aztán most ringatom a harmadikat. ;)

2017. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem ez lesz az egyetlen közös pont, csak "nyílt lapokkal" szeretnék játszani. Biztos szép dolog meg minden, de én nem így látom. Hidd el nincs olyan aki engem rá tudna venni erre :)
2017. ápr. 7. 15:48
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is így korrekt, ha ezt már az ismerkedésnél egyértelművé teszed :)
2017. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

Gyakori.

Keress egy vérfeministát magadnak. :)


(én is nő vagyok, mielőtt leköcsögpasiznátok)

2017. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%
#12 15 év múlva máshogy fogod gondolni.
2017. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15 év múlva már nem is lesz érdemes bevállalni, hiába máshogy gondolom, úgyhogy inkább ne legyen :)
2017. ápr. 8. 13:35
 17/25 anonim ***** válasza:
Én nem görcsölnék ezen, élném a világom. Egy ideig úgysem központi kérdés még ez, később meg bármi lehet. Attól nem kell tartani, hogy nem találsz magadnak ilyen párt, mert legvégső esetben max összejössz egy elvált nővel, akinek már felnőtt gyerekei vannak... De tuti sok van, akinek eleve nem is lehet gyereke, vagy csak nem akar más miatt.
2017. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%
Abba belegondoltál már, hogy mi lesz akkor, amikor a szüleid már nem élnek, szép lassan kihal a család, és te is nagyon öreg leszel? Ki lesz akkor bajban a támaszod, kire számíthatsz majd?
2017. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy okoz.

Én sem akarok.

N

2017. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

9-es: több a jó nő?! :'D Ja, mert a feminácik aztán marhára jó nők ám :D

Találhatsz olyat, aki nem akar gyereket, de így nehezebb lesz a társkeresés.

2017. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!