Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha semmiképp nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha semmiképp nem akarok olyan "férfivé" válni, amilyen a mai nők számára az ideál? (ha nem olvasod végig, NE KOMMENTELJ)

Figyelt kérdés

Aki napi legalább 1 órát a tükör előtt tölt, aki sportol. Aki mindig vidám és "pozitív", és akinek egyetlen sz.r napja nincs, mert ő annyira tökéletes és elégedett a világgal. Akinek emellett semmi önálló véleménye nincs is a világ eseményiről, pusztán önmagáról, vagy az érdeklődési köréről tud beszélni. Aki éppen emiatt egy közkedvelt társasági ember, az est fénypontja. Aki nagyon jól tud csábítani mézesmázas szavakkal, és olyan nőt szerez magának, amilyet akar. Aki megadja az illúzióját annak, hogy rejtélyes, intelligens, humoros és végtelenül érzelemgazdag. Akinek sok pénze van, vagy ha még nincs, akkor nagyratörő tervei, ami miatt jó befektetésnek tűnik minden nő számára. Aki megjátssza, hogy milyen végtelenül empatikus, miközben gúnyosan lenéz és megvet minden nála alacsonyabb egzisztenciával bíró vagy csak szerencsétlenebb embert. Akinek a nő ugyanolyan egzisztenciális kellék, mint az autó, csak ezt ügyesen titkolja. Aki önmegvalósítás címén mindenki mást elnyom és lelkifurdalás nélkül megnyomorít, ha az érdekei úgy kívánják. Akinek valójában egyedül önmaga és senki más nem fontos, és a példaképe Brian Tracy.


Lehetne még hosszan folytatni a sort. Nekem mindez adott lenne, el tudnám érni, nem mintha nemes cél lenne: jól keresek, jól nézek ki és adok is magamra, terveim vannak, tudok szellemes lenni és humoros. Az eddigi exeim közül nem egy úgy emlékszik vissza rám, hogy velem volt a legérzelemdúsabb, legbensőségesebb kapcsolata, még ha sokat is veszekedtünk. Mégsem volt 2-3 komoly kapcsolatnál több az életemben, mert nagyon nem szimpatizálok az ilyen lelketlen gazemberekkel, és ennek nyilvánosan hangot is adok. Ezek után pedig nem leszek más, mint: irigy, rosszindulatú, nehéz természetű, antiszociális, ami épp tetszik, persze 90%-ban a hátam mögött, de a végeredmény ugyanaz, túl sok nő nem akar ezek után szóba állni velem, ha meg példának okáért a genderről vagy az abortuszról is kifejtem a véleményem, akkor még az a férfi is én leszek, akivel "akkor sem feküdnék le, ha az utolsó lenne a Földön".


Egyszóval, a tököm tele van azzal, hogy olyan semmirekellő szélhámosok ma a nők ideáljai, mint pl. Kasza Tibi meg Lakatos Levente - az előbbi konkrétan szemináriumot tart(!) arról, hogy hogyan kell az együgyű nők tömegeit olyan módon manipulálni, hogy az minél több lájkot és pénzt hajtson fel Facebookon, és ebből nincsen botrány, nem cikkeznek; a másik meg, aki ma Magyarország legnépszerűbb "írója", és a könyveit marketingesek írják, egy tipikus playboy, aki a legpofátlanabb módon hiteti el még az 50 feletti egyedülálló nőkkel is, hogy az ajtajukon egyszer csak majd betoppan a nagy Ő, és nekik semmi mást nem kell tenni, csak a karjába omlani (a csávón egyébként borzalmasan látszik a felvett szerep, na meg az, hogy saját magát és a rajongóit is megveti). Képtelen lennék ilyen aljadék hazudozóvá válni, pedig ma ez a menő, ez kell a nőknek, és nem látnak keresztül a legáttetszőbb hazug álcán sem!


Eközben meg mintha valamiféle véleménydiktatúra lenne, és itt egyáltalán nem a jogi szintről beszélek, hanem ha kicsit is eltérő álláspontot foglalsz el bármilyen kérdésben, mint a nagy átlag máris alacsonyabb rendűként vagy valami félkegyelműként tekintenek rád. Igaz ugyan, hogy a természetemnek köszönhetően a barátaim stabilak - nagyon megválogatok mindenkit, akivel kapcsolatba kerülök, így akik mellettem állnak, azok nem felszínes idióták, hanem tényleg a golyó és közém állnának, ha olyan helyzet állna elő, és ez persze fordítva is igaz.


Mit gondoltok erről? Ti képesek lennétek áldozni a személyiségetekből a karrier vagy anyagi érvényesülés oltárán? Ha innen, hol van a határ?


Kérlek, csak akkor kommentelj, ha valódi véleményed van, és nem csak az átlag maszlagot nyomod, ami minden tucat ember száján elsőre kibukik, ha sértve érzi a saját semmirekellő, teszetosza véleményét (ha a fentebb leírtakon felháborodtál, akkor jó eséllyel ilyen vagy). 29/F


2017. ápr. 12. 13:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
3%

Lehet fel kell adni pàr dolgot.

A sikeres emberek mindig vàltoznak,és folyamatosan pörögnek.

Aki làzad ez ellen annak marad a langyos pocsolya.

Én is mérlegeltem,hogy ha nem fejlõdök(programozóknak àllandóan kell,nincs megàllàs folyamatosan tanulni,hajtani,pörögni)

,akkor marad a 180 nettó,talàn lesz egy fos kocsim amit nem szeretek,lesz egy elhízott nõm aki el van magànak,igaz nem vàr el seit mert nem piacképes tehàt komolyabb réteg elhajtja,nyaralhatnék max a Balcsin és nevelhetném a pulyàt egy panelba,dugnék a nõvel max két hetente màr amikor ràfanyalodok.

Én inkàbb a fejlõdést vàlasztottam és a sikeres emberek útjàt.


Lehet kontrollàlom az érzelmeket de ennek ez az àra.

There is no free lunch.

2017. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
Muszáj volt iderottyantanod a Férfi(fin)gról? Már messziről bűzölög belőled a frusztráció, irigység és a hímegó. Inkább azon gondolkodj el, hogy miért léptek le mellőled a barátnőid, és miért nem kellesz ilyen megcsontosodott, besavanyadott lélekkel senkinek. Hogy mit tegyél? Kérlek, hogy kerüld a nőket, ne fáraszd őket, törődj bele, hogy soha nem lesz feleséged és utód nélkül fogsz kihalni.
2017. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, mit foglalkozol másokkal... Mindenki úgy él, ahogy akar. Nem minden nőnek ugyanaz kell, és nem minden férfi egyforma.

Ha nem akarsz olyan lenni, akkor ne legyél. Senki nem kényszerít erre.

2017. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy nem akarsz egy ilyen szellemi/erkölcsi hulladék lenni az mindenképp pozitívum. Anyagiakban meg célokban ne vergődj szerintem azzal hogy a maximumot hajszolod a minimumtól való félelmedben, bár nekem az jön le az írásodból, hogy te pont az optimumon vagy, csak sérelmezed, hogy szó éri a ház elejét, hogy neked ez elég. Valamelyik ilyen brian tracy szerű pszichopata mondta, hogy ha MÁSNAK valami problémája van VELED, attól az még Ő problémája. Na ebben az egyben talán egyet értek velük. Vegyél csak be egy "leszarom tablettát" és nyugodj meg, aki számít azokkal jól meg vagy. A többi nem muszály, hogy érdekeljen. Nem vagy egyedül. :)

30/f

2017. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%
A magyar helyesírás szabályai, tizenegyedik kiadás: muszáj, és nem muszály. :) Második osztályban tanítják. :)
2017. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
3-21 Tényleg mennyivel irigylésre méltóbb a nagy pörgésben totál kiégett magányos milliomosként élni, aki alkohollal és bizarr erotikus játékokkal próbálja ellensúlyozni ürességét és apátiáját. Mennyi ilyen van, fogalmad sincs mit bálványozol... :-*
2017. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Tehàt aki sikeres az szarul él ezt àllitod,hmmm gratula.

Akkor nezd meg õket

-Csuhai Jànos

-Lengyel Sándor

-Gidófalvi Attila

-Berkics Miklós

-Istenes Bence

-Danish Paliwal

-Lazar Angelov


Nagyon sz..r életük van,ugye?😀😀


Nézzél szét egy paneltelepen,na ott vannak alkeszek tipikus prolik.

2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mindig a panelesekkel hozakodsz elő. Te panelban laksz, laktál vagy miért emlegeted folyton? :D

Arról sajnos nem tehetek, hogy végletekben tudsz gondolkodni és a muszklik, betétkönyvek és bankszámlák, szépautók alapján ítéled meg az emberi élet minőségét.

Azt azért most kijelentem ha nem lenne világos, nem a szegénység vagy igénytelenség ill. nihilizmus mellett pártolok vagy önmagában a jólétet és ambíciót utasítom el, ha netán ezt szűrnéd le a mondandómból.


Az a helyzet öregem, hogy millió egy könyv szól az általad felvázolt "ideálról" kiemelten ajánlom Ellis Bret Eastontól (ő írta az Amerikai Psycho -t is) : A nullánál is kevesebb, Informátorok vagy még a Királyi hálószobákat. De a lista szinte végtelen.


Önmagában a pénz és a népszerűség nem biztosíték a tartós boldogságra sőt a hosszú életre sem. Lásd Steve Jobs.


Nem értem miért írtad ki ezt a csomó nevet, te velük élsz, vagy napi kontaktban vagytok és elhatároztad, hogy ők lesznek a példaképeid vagy hogy?

Nem meggyőzni akarlak, nekem 8 hogyan élsz, én csak féltelek és mivel jó szívem van csak tanácsolni tudom, hogy gondolkozz el az írottakon.

2017. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit tenned, Kérdező, egyszerűen úgy éld az életedet, ahogy NEKED jó, ne pedig a közízlésnek vagy tök vadidegen emberek totálisan zagyva, random elvárásainak akarj megfelelni görcsösen. Most őszintén, ki a fenét érdekel, hogy egy ismeretlen akárki mit gondol rólad? Már elnézést a kifejezésért, de bekaphatja a f..odat keresztbe-kasul.

Nehogymá' a többi embertől függjön, hogy mit csinálsz, hogyan érzed magad jól, hogyan élsz!!!

Én már rég lemondtam mindenféle párkapcsolatról, nem érdekel, lesz-e valakim, sőt, ha egy nő mégis próbálkozna, én magam hajtanám el, és hiszed vagy sem, sokkal nyugalmasabb, boldogabb az életem!

Lehet hogy a médiában bemutatott agyonsztárolt bohócszarok, celebszarok gátlástalan hedonista életformája vonzónak tűnhet, de őszintén - szerinted meddig tart az ki? A pénz előbb-utóbb elfogy, az agyonkokszolt műizmok majd szépen leeresztenek, összecsoffad az egész testük, odalesz a nagy hírnév, és ott állnak majd 50 évesen egy nagy nulla senkiként, mert semmihez sem értő ostobák, csak a médiacirkusz és a rajongók tartották őket életben.

Kb. ugyanaz mint a híres megasztár-gigasztár-zenei géniusz Torres Danika esete. Amíg a tévéműsorban szerepelt, az emeltdíjas SMS-ek által "híres" lett, vagy legalábbis ismert. Lezajlott a műsor, ő meg ment vissza a süllyesztőbe a senkik közé, mostanra már mindenki el is felejtette.


"Én barmit megteszek a sikerért,ha kell taposok is igen."

"Példaképem Donald Trumph,Brian Tracy,Lengyel Sandor(EOS alapítója Gattyan tanara),Gattyan György,A Berki,Lazar Angelov."


Gratulálok neked a csodálatos életszemlélethez és jellemvonásaidhoz. Emberileg is annyit érsz nagyjából mint az általad felsorolt szubhumán selejtek. Az meg külön röhej hogy meg is ideologizálod a dolgot.

Szerintem Soros Györgyöt is írd a listádhoz legyen a világ leghitványabb, legaljasabb embereinek internacionáléja tökéletes. Jozef Sztálint nem akarod esetleg felhozni példának? Elvégre Sztálin bátyó tökélyre fejlesztette a módszeredet...


Az meg sem fordul a fejedben, hogy nem mindegyik sikeres emberből lesz egy gerinctelen eltaposni való féreg, aki mások kárán szerez nyereséget. Ahhoz egy pozitív egész számú IQ is kéne.


19:15, trolling iz fun? Ásd el magad pls. Jó mélyre, föl se gyere.

A piros kezet kaptátok is. Szépek vagytok így ketten, pofára ment a válogatás?

2017. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!