Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha semmiképp nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha semmiképp nem akarok olyan "férfivé" válni, amilyen a mai nők számára az ideál? (ha nem olvasod végig, NE KOMMENTELJ)

Figyelt kérdés

Aki napi legalább 1 órát a tükör előtt tölt, aki sportol. Aki mindig vidám és "pozitív", és akinek egyetlen sz.r napja nincs, mert ő annyira tökéletes és elégedett a világgal. Akinek emellett semmi önálló véleménye nincs is a világ eseményiről, pusztán önmagáról, vagy az érdeklődési köréről tud beszélni. Aki éppen emiatt egy közkedvelt társasági ember, az est fénypontja. Aki nagyon jól tud csábítani mézesmázas szavakkal, és olyan nőt szerez magának, amilyet akar. Aki megadja az illúzióját annak, hogy rejtélyes, intelligens, humoros és végtelenül érzelemgazdag. Akinek sok pénze van, vagy ha még nincs, akkor nagyratörő tervei, ami miatt jó befektetésnek tűnik minden nő számára. Aki megjátssza, hogy milyen végtelenül empatikus, miközben gúnyosan lenéz és megvet minden nála alacsonyabb egzisztenciával bíró vagy csak szerencsétlenebb embert. Akinek a nő ugyanolyan egzisztenciális kellék, mint az autó, csak ezt ügyesen titkolja. Aki önmegvalósítás címén mindenki mást elnyom és lelkifurdalás nélkül megnyomorít, ha az érdekei úgy kívánják. Akinek valójában egyedül önmaga és senki más nem fontos, és a példaképe Brian Tracy.


Lehetne még hosszan folytatni a sort. Nekem mindez adott lenne, el tudnám érni, nem mintha nemes cél lenne: jól keresek, jól nézek ki és adok is magamra, terveim vannak, tudok szellemes lenni és humoros. Az eddigi exeim közül nem egy úgy emlékszik vissza rám, hogy velem volt a legérzelemdúsabb, legbensőségesebb kapcsolata, még ha sokat is veszekedtünk. Mégsem volt 2-3 komoly kapcsolatnál több az életemben, mert nagyon nem szimpatizálok az ilyen lelketlen gazemberekkel, és ennek nyilvánosan hangot is adok. Ezek után pedig nem leszek más, mint: irigy, rosszindulatú, nehéz természetű, antiszociális, ami épp tetszik, persze 90%-ban a hátam mögött, de a végeredmény ugyanaz, túl sok nő nem akar ezek után szóba állni velem, ha meg példának okáért a genderről vagy az abortuszról is kifejtem a véleményem, akkor még az a férfi is én leszek, akivel "akkor sem feküdnék le, ha az utolsó lenne a Földön".


Egyszóval, a tököm tele van azzal, hogy olyan semmirekellő szélhámosok ma a nők ideáljai, mint pl. Kasza Tibi meg Lakatos Levente - az előbbi konkrétan szemináriumot tart(!) arról, hogy hogyan kell az együgyű nők tömegeit olyan módon manipulálni, hogy az minél több lájkot és pénzt hajtson fel Facebookon, és ebből nincsen botrány, nem cikkeznek; a másik meg, aki ma Magyarország legnépszerűbb "írója", és a könyveit marketingesek írják, egy tipikus playboy, aki a legpofátlanabb módon hiteti el még az 50 feletti egyedülálló nőkkel is, hogy az ajtajukon egyszer csak majd betoppan a nagy Ő, és nekik semmi mást nem kell tenni, csak a karjába omlani (a csávón egyébként borzalmasan látszik a felvett szerep, na meg az, hogy saját magát és a rajongóit is megveti). Képtelen lennék ilyen aljadék hazudozóvá válni, pedig ma ez a menő, ez kell a nőknek, és nem látnak keresztül a legáttetszőbb hazug álcán sem!


Eközben meg mintha valamiféle véleménydiktatúra lenne, és itt egyáltalán nem a jogi szintről beszélek, hanem ha kicsit is eltérő álláspontot foglalsz el bármilyen kérdésben, mint a nagy átlag máris alacsonyabb rendűként vagy valami félkegyelműként tekintenek rád. Igaz ugyan, hogy a természetemnek köszönhetően a barátaim stabilak - nagyon megválogatok mindenkit, akivel kapcsolatba kerülök, így akik mellettem állnak, azok nem felszínes idióták, hanem tényleg a golyó és közém állnának, ha olyan helyzet állna elő, és ez persze fordítva is igaz.


Mit gondoltok erről? Ti képesek lennétek áldozni a személyiségetekből a karrier vagy anyagi érvényesülés oltárán? Ha innen, hol van a határ?


Kérlek, csak akkor kommentelj, ha valódi véleményed van, és nem csak az átlag maszlagot nyomod, ami minden tucat ember száján elsőre kibukik, ha sértve érzi a saját semmirekellő, teszetosza véleményét (ha a fentebb leírtakon felháborodtál, akkor jó eséllyel ilyen vagy). 29/F


2017. ápr. 12. 13:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok.

Megpróbàlok vàlaszolni.

Az a Porsche valszeg nyílt végû lízing,tehàt tényleg nem teljesen az övé,de mellette minden szervíz benne lesz a díjban.

Akiket felsoroltam csak nézd meg milyen életük van,hol élnek,mit esznek,milyen életszínvonaluk van,kikkel szexelnek szívesen a HB10-s nõk.

Én folyamatosan formàlom magam és a személyiségemet pont hogy elérjem amiket akarok,tudnod kell mit akarsz ha valahova el akarsz jutni ahhoz fejlõdnöd kell bizony.

30 éves vagyok.

2017. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

11# Tudod a berkinek volt egy elég kemény "kijelentése" nemrégen, amire szerintem örökké emlékezni fogok. Egy csávó öngyilkos lett az épületben, mire ő annyit fűzött hozzá, hogy: "Nem vette fel a kamera? Eladhatnánk!" - és röhögött.


Én azt gondolom, hogy amit Te személyiségfejlődésnek hívsz, az nem más mint a lelked megrontása, a korrupció és gátlástalanság értékként való feltüntetése, legitimálása. Azok a nők, akik ezek után melletted lesznek külsőre bizonyára 10/10-esek lesznek, de mit fognak szeretni? Téged, vagy a pénzt és a hatalmat, amit megjelenítesz, és ők szintén értékként definiálnak hamisan? Tényleg boldogabb leszel, ha ilyen 100%-ban kifelé pózóló, hamis világot építesz magad köré? A megbecsülés, amit a világtól kapsz, tényleg valódi lesz?

Hol vagy ebben az életben te magad, akinek a sorai alapján érzései vannak, amiket igyekszik elnyomni? Én nem látlak sehol.

2017. ápr. 12. 15:09
 13/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy kíváncsi a véleményemre. Előre eldöntötted, hogy én mire bukom. Azt is, hogy az rossz. Az is, hogy a véleményem csak akkor valódi, ha egyezik a tiéddel... Egyrészt.

Másrészt (nyilván a korombó adódóan) egy picinykét demagógnak érzem az "áldozni a személyiségemből a karrier oltárán" részt. Minden nap úgy jövök haza a nagyon nehezen megszerzett szabolcsi munkahelyemről, mintha megerőszakotak volna. Nagyon nem az én világom, de találtam munkát, jupiii!!!

2017. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, remélem, hogy nem gond, hogy válaszolok.


Mit gondoltok erről? Ti képesek lennétek áldozni a személyiségetekből a karrier vagy anyagi érvényesülés oltárán? Ha innen, hol van a határ?


Attól függ, hogy milyen a helyzet. Nyilván csak a karrierért jelentősen nem. Csak azért, hogy jobb telefonom legyen szintén nem. Viszont nekem pl. belefér a személyiségembe, hogy amíg nem aláznak/bántanak meg valakit, addig lenyelem a véleményem, és igyekszem nem konfliktust generálni.


De amennyiben a jobb anyagi lehetőségek azt jelentik, hogy a gyerekeimről/szüleimről jobban tudok gondoskodni, akkor ezért nagyon sok mindent megtennék. Ahogy mondtad te is beugranál a barátod felé menő golyó elé, én úgy gondolom, hogy vannak dolgok, amiket az ember megtesz a barátaiért és a családjáért.


Ha a párkapcsolati oldalról nézzük, akkor nekem is volt olyan pasim, akivel nem értettünk egyet bizonyos etikai kérdésekben. Én nem bírtam ki ezt a megalkuvást, viszont a barátaimnál nem feltétlenül azt veszem számításba, hogy miről mit gondolnak. Kicsit úgy vagyok vele, hogy amíg ő is azt szeretné végső soron elérni, amit én, addig mindegy, hogy egyet ért-e velem minden ponton vagy alig valamiben.

2017. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Èn is nő vagyok, de válszolok. :)

Önmagamban, ès egyèbkènt az emberekben is èrtèkelem, ha nem adja el a lelkèt, az ördögnek. ;)

Az egyedüli, amièrt\akièrt áldozok önmagambòl az a gyermekem.

Egy kicsit, mintha túlspiláznád a dolgokat, de nagyon szimpatikus a gondolkodásod.

Engem hívtak már antiszocnak, kiállhatatlannak stb, de nem èrdekel. Pár ember, akit barátomnak nevezek, ők tudják, èrtük tűzbe is tennèm a kezem. Ha ráakadok arra a fèrfira, aki hasonlóan gondolkodik, boldog leszek. Ha nem, akkor is, mert nem senyvedek hazugságban ès önámításban.

Jah, a válasz!! :D

Lègy hű mindhalálig! Legfőkèpp magadhoz!

2017. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nők is írhatnak! :D


15# Én nem törekszem a boldogságra, épp ezért sokkal boldogabb vagyok, mint akiket a környezetemben látok. :)

2017. ápr. 12. 16:23
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán piaci alapon nézve te rétegigényt elégítesz ki. Egyáltalán nem rossz ez,és nem kell a tömegigények felé váltanod,mert ott már nagyon sok a jobb és rosszabb kvalitású tülekedő. Csak be kell látnod ,hogy a te felvevőpiacod sokkal sokkal szerényebb,és kisebb létszámú, de mivel a te terméked csak 1db-os ,az esélyed egyáltalán nem kicsi!

Szóval neked nem lesz naponta más nőd,lehet nem lesz díszpisa nőd akit az éltet hogy hányan fordulnak meg aznap utánna ,de sok keresgélés után lehet egy, de tartós és szerető párod aki kitart melletted akkor is mikor már másról már lefonnyadt a szteroidműizom ,megráncosodik a szolis bőr, és elvitte a behajtó bebukott kölcsönautót.

2017. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Nem tudom alapvetően honnan veszed ezeket a dolgokat. Mindenkinek más az értékes, minden nőnek. Teljesen abszurd, valótlan dolgokat hozol, mi a nők ideálja. Persze, biztos van akinek bejönnek a manipulátorok. de ez azért elenyészően kevés a nők számához képest.


Nekem ebből a szövegből ami nagyon feltűnik a szóhasználatod. Süt rólad, hogy nem vagy elégedett magaddal. Belső háború dúl benned. Stresszes is lehetsz.


Kint keresed a hibát. Mindenben és mindenkiben. A "menő" srácokban, a nőkben, mert istenítik őket. Legalábbis te így látod.


Majd ha megbékélsz önmagaddal, elkezded szeretni önmagad, utána a környezetedet, akkor igencsak másként fogod látni ezeket a dolgokat a világban.

2017. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a közízlés eléggé irányított, ami kicsit mélyebb, valós értéket hordoz azokat nem fogják agyonreklámozni. Csak annyit tudsz tenni, hogy hasonló gondolkodók társaságát keresed, arra azért készülj fel, hogy olyat nem találsz aki mindenben egyet fog érteni veled mert máshogy látja vagy éli meg a dolgokat más tapasztalattal rendelkezik. Pl. írod az abortusz vagy gender témát.

A pénz siker csillogás szenthármasság eléréséért való szakadatlan törekvés sulykolása pedig tökéletesen illeszkedik a fogyasztó társadalmat irányítók érdekeinek. Kéz kézben jár. Költekezz, változz, mert nyilván úgy nem vagy jó ahogy vagy, mindig többet kell (főleg külsőségeket) felmutatnod, ha azt akarod, hogy elismerjenek. Egy értelmes ember azt nézi, hogy elsősorban neki mi felel meg, szelektál és mértékkel fogadja be a trendet. Gondolkodik...Lehet, hogy nem fognak csüngeni rajtad a nők, nem te leszel a Jani, de akinek csak a Jani kell azt már rég megette a fene, nem? A szem megszokja a szépet, de a negatív jellemet nem lehet megszokni viszont nehéz elviselni. :)

2017. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyvonalakban tudom kik ezek az emberek akikről írsz. Nem nézem a szenny tvt, sőtt semmilyen tvt.

Szerepet játszik némelyik... Hogy miért? Mert ez kell a népnek, erről fognak beszélni, úgy mint mi most itt.

Nem áldoznék a személyiségemből, sőtt nem alacsonyítanám le magam olyan viselkedéssel, még csak a forgatás idejére sem. Miért? Mert elértem egy szintet normális emberi viselkedéssel, ami nekem elég. Nem vagyok telhetetlen, otthonról mindenféle támogatás nélkül jöttem el. Kemény munkával, feltornáztam magam, most úgy néz ki beérett a gyümölcse. Persze mindig van hová fejlődni, továbblépni, van ami még hiányzik az életemből, de magamon nem változtatnék rossz irányban.

2017. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!