Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nagyon szeretik hangoztatni, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, nekik szól a kérdés, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
A napokban utasitott engem vissza egy huszonéves szűz(!) lány, mondván, nem tud hozzám vonzódni. A lány abszolút nem a szépségkirálynő kategória, ennek ellenére zsigerből elutasitott, csak mert én is szűz vagyok, meg amúgy sem jöttem be neki.Pedig azt beismerte, hogy sorstársak vagyunk, aztán ennek ellenére is visszatáncolt az ismerkedéstől.Nos, akkor hogy is van ez, kedves ideirogató megmondóemberek? Megtettem(már többször is amúgy), és a saját szintemen próbáltam sikert elérni, de még igy sem sikerült. Akkor mégis mit kellene tennem, ha láthatóan a szintemen lévő nőknek is náluk jobb pasi kell?

2017. ápr. 15. 09:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
39%

Tök egyszerű: ez a csaj nem a te szinted volt!

Keress olyat, aki beéri veled, és hajlandó veled szexelni. Na az lesz a te szinted, kispofa. Még az is lehet​, hogy nem veled egykorú, szűz lány lesz, hanem egy öt gyerekes negyvenes, leharcolt takarítónő. ;)

2017. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
13%
Nyilván a csaj nincs tisztában a saját szintjével. Ez nem a te hibád :)
2017. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
42%

ÉS csak azért, mert te is nyomorék vagy, egyenes arányosan következik, hogy egy szintén nyomi és béna, életképtelen lánynak le kéne feküdnie vele, akkor is ha nem vonzódik hozzád?


Attól, hogy más sem szépségkirálynő, és nincs élete, még nem fog az következni, hogy majd le akad feküdni veled.


Keresgél tovább, majd lesz aki vonzódik hozzád. Szánalomból meg a "na, csak legyünk túl rajta, más úgysem nyúl hozzám" hozzáállás erejével menj inkább k*rvázni, komolyan.

2017. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
28%

Előző vagyok- bocs de nem válaszolok privikre:

" Egy nőnek miért szabad válogatni, ha egy férfinak nem? Mégis milyen gondolkodás ez?"


És ki mondta, hogy a férfi ne válogasson? hm? Melyik sorban? Jaa, hogy nem írtam ilyet! NA ugye! ;)


Nem magasra tenni a lécet egy dolog. Magára erőszakolni meg senkinek sem ajánlatos senkit, that's all. Pofon egyszerű: akihez nem vonzódunk, nem fekszünk le vele, kapaszkodj meg. Nem tudom neked menne-e, te dolgod, de ez nagyon siralmas és szomorú lenne, ha ennek így kellene működnie. :(

2017. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
90%
Ez a szintezés hülyeség. Az a te szinted, akit megkapsz.
2017. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
62%
Ez annyit jelent, hogy ez még nem a te színted. Tesség lejjebb adni. Nagyon fenn hordod az 👃.
2017. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
91%
De most azért vagy kiakadva mert 1x visszautasított egy úgymond szintben hozzád illő csaj? Már meg ne haragudj, de másoknak sem feltétlen adatik meg egyből. Én kb 20 sikertelen randi után szoktam olyannal összefutni akivel végre alakulhat valami. A titok ott van hogy azt a 20 randit nem 10 év alatt kell összehozni, hanem 1 hónap alatt. Folyamatosan ismerkedni kell és a nagy számok törvénye alapján úgyis lesz olyan akivel kölcsönösen kelletek egymásnak. A szintezés persze hülyeség, bárkinél lehet próbálkozni, csak azért nem érdemes ráfeszülni egy kevésbé jó kiállású pasinak kizárólag a bombanőkre. Ha ilyen is megtetszik akkor hajrá, de legyen mellette sok-sok, -ismétlem sok-sok- más típusú lány is. Ha nem vagy alapból jó kinéző akkor extra aktívnak kell lenned ismerkedés terén hogy összehozz valamit.
2017. ápr. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó: csak addigra meg az egészet elunod, elkoptatod. Mire ott van az, addigra már túl régen randizol, hogy olyan erővel hasson ràd. Nincs kiút.
2017. ápr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
93%

Hótt egyszerű kérlek: te elfogadtad a "hasonló a hasonlóhoz" elvét, ő meg nem.

De ez hadd legyen már az ő egyéni szoc. problémája.


Ami viszont a tied az az kérlek, hogy azt hitted, az egyformaság az garancia. Garancia pedig csak a boltban van! Az életben csak valószínűségek vannak.

2017. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
!!!!!
2018. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!