Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nagyon szeretik hangoztatni, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, nekik szól a kérdés, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
A napokban utasitott engem vissza egy huszonéves szűz(!) lány, mondván, nem tud hozzám vonzódni. A lány abszolút nem a szépségkirálynő kategória, ennek ellenére zsigerből elutasitott, csak mert én is szűz vagyok, meg amúgy sem jöttem be neki.Pedig azt beismerte, hogy sorstársak vagyunk, aztán ennek ellenére is visszatáncolt az ismerkedéstől.Nos, akkor hogy is van ez, kedves ideirogató megmondóemberek? Megtettem(már többször is amúgy), és a saját szintemen próbáltam sikert elérni, de még igy sem sikerült. Akkor mégis mit kellene tennem, ha láthatóan a szintemen lévő nőknek is náluk jobb pasi kell?

2017. ápr. 15. 09:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%

Ui: amúgy a volt csoporttársaim között van egy lány, akinek 27 eves koráig egy randija sem volt, nemhogy csók v kapcsolat. 27 évesen összejött egy elkepesztő vonzó svájci mérnök fiúval.

Beutazták Európát, elköltözött Svájcba és valami hegyi kis romantikus kastély kepet küldte nekem legutóbb, ahol majd az esküvő lesz.

2018. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
szerintem senki nem érdemel partner, legyen férfi vagy nő, aki ilyeneket mond egy másik emberre, hogy 6-os meg 10-es. Eleve miért csak nőkre mondjuk ezt mindig?
2018. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Ezt a baromságot hogy "mindenki a saját szintjén keresgéljen" ezt kimondottan az itteni idióta segghülye párkapcsolati trollok szokták mantrázni, jellemzően azért mert segíteni nem akarnak (és nem is tudnának), helyette inkább jól belerúgnak az illetőbe, ettől érzik magukat valakinek. Szánalmas hányinger nyúlbéla banda, egy galandférget is többre becsülök mint őket.


Volt idő amikor valóban ez volt az általánosan elfogadott szokás, arisztokrata lányt csak báróhoz vagy minimum grófhoz lehetett hozzáadni, parasztfiú nem kapott mesebeli király-kisasszonyt, de ennek a korszaknak már úgy 250-300 éve vége. Valószínű nem véletlenül. Most a 21. század van, az iPhone, Dűne 2000 és a plazmaágyúk korát éljük, ideje lenne elfelejteni ezt a primitív dogmát.

Aki pedig ennyire a magáénak érzi, költözzön ki Burundiba vagy Pápua új-gíneába valami törzsi társadalomba.

Meg egyáltalán, mi a garancia arra hogy egy dagadt nőnek pont egy dagadt pasas fog kelleni "suba subához" alapon? Egyszerűen életképtelen ez a felfogás.

2019. szept. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
44%
Azért kaptál kosarat, mert olyan hülye vagy, hogy elmondtad, hogy szűz vagy.
2019. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Huszonéves szűz nő értékesnek számít. A nőknél ez nem azt jelzi, hogy lúzer.
2019. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek, akinek problémája van a párkereséssel és annak okát a szintekben (Jó ég, emberekről beszélünk!) látja, ajánlom figyelmébe a kedves 30-as hozzászóló válaszát. Minden benne van és minden sora megszívlelendő, sokat segíthetne itt néhány keresgélőnek. Köszönöm, hogy vette a fáradtságot és begépelte, amit én is szerettem volna, de már túl fáradt vagyok hozzá. Néha azt érzem, ez már egy másik generáció, egy másik világ és hálát adok az égnek, hogy én még abban a másikban, az offline-ban szocializálódtam és figyeltek rám a szüleim. Pedig nem is telt el túl sok idö.

35/N, 10 éve kapcsolatban, 7 éve házas

2019. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Barnabas333 ***** válasza:
Lehet, hogy 30as okosakat ír, de a mai nők az egekbe teszik a mércét. Hiába igazi férfi valaki, ha nem elég jóképű, kocka hasú vagy milliomos meg sem akarjátok ismerni...42f
2019. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Náciság ez a színtezés, csak arra jó, hogy növelje a társadalmi feszültségeket, gyülölködéseket, hierarchiákat senkinek se jó ez. Mindenki azzal a személlyel legyen együtt akit vonzónak tart és szeret. Ezeket nem lehet szintbe mérni, hogy ki hány pontos, mennyire izmos, mennyi pénze van stb. A valódi szeretet nem ilyen felszínes és szomorú, hogy a felszínes gondolkodásra van igény és ezt köszönjük meg a "nagyszerű" oktatási rendszerünknek!

Ha valaki azért utasítja vissza a másikat, mert szűz az defektes. Nem a szüzesség a defekt, hanem az egy állapot, az a defektes, ha valaki ezért utasítja vissza a másikat. Belegondolva nevetséges lenne egy olyan szituáció ahol két ember jól érzi magát, vonzódnak is egymáshoz és az egyik arról beszél, hogy még nem volt senkije, erre a másik 180 fokot fordulna és szinte azonnal nem találná a másikat vonzónak, de egy perce még annak találta. :D Nevetségesen ezen a szüzességen lovagolni, az csak egy állapot és kész.

2019. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A Dűne 2000 bőven nem 21. századi játék volt (1998), csak szólok...
2019. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Írhatom a Red Alert 2-t is, ha az jobban tetszik neked, nem ez a lényeg. Hanem az, hogy már rég nem a középkorban élünk, ahol dinasztikus meg politikai okok voltak a házasságok mögött.
2019. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!