Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nagyon szeretik hangoztatni, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, nekik szól a kérdés, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
A napokban utasitott engem vissza egy huszonéves szűz(!) lány, mondván, nem tud hozzám vonzódni. A lány abszolút nem a szépségkirálynő kategória, ennek ellenére zsigerből elutasitott, csak mert én is szűz vagyok, meg amúgy sem jöttem be neki.Pedig azt beismerte, hogy sorstársak vagyunk, aztán ennek ellenére is visszatáncolt az ismerkedéstől.Nos, akkor hogy is van ez, kedves ideirogató megmondóemberek? Megtettem(már többször is amúgy), és a saját szintemen próbáltam sikert elérni, de még igy sem sikerült. Akkor mégis mit kellene tennem, ha láthatóan a szintemen lévő nőknek is náluk jobb pasi kell?

2017. ápr. 15. 09:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem add fel! Ha nem megy, annak megvan az oka. Valoszinuleg nem vagy vonzo kulsoleg vagy inkabb belsoleg. Ha nem tudsz rajta valtoztani, akkor vagy tovabb nyavalyogsz, vagy teszel valamit, hogy vonzobb legyel. Egyszeru, csak qrva nehez elismerni, amikor sajat magunkban van a hiba.
2018. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
20%
Itt írkálnak mindent össze-vissza, mindig a férfi a hibás, ha nem jön neki össze a párkapcsolat. Ha nála szebbet akar, az a baj, ha leadja az igényeit, akkor is ő a hibás, mert jaj, a csaj nem úgy gondolja. Igaz, el is felejtettem egy hegyi troll külsejű nő is nyugodtan válogathat, egy hasonló külsejű férfi meg dögöljön meg egyedül, mert bármit csinál, az nem jó. Egyetlen dolgon áll vagy bukik mindig a dolog, a külsőn. Ennyi! A többi csak mellébeszélés. Ezért se játszok már én se ilyen társkeresősdit, majd fogok hónapokig szívni, hogy valaki szóba álljon velem egyáltalán.
2018. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
84%
#22 te kezdenel egy hegy troll kulseju novel?
2018. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de én soha nem adtam lejjebb az igényeimet, azaz, annál próbálkoztam, aki nekem tetszett, vagy megtetszett benne valami, volt sok olyan lány is, hogy a környezetemben.kb. senkinek nem jött be. Mindegy, akkor is a csaj volt a hibás a kérdező történetében, akármit is írtok, meg akárhogy jösztök hátulról ilyen keresztkérdésekkel, hogy kezdenék egy hegyi troll nővel.
2018. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

A kérdésből árad a panaszkodás iránti vágy, az átgondolatlanság, a keserűség. Akárhogy nézel ki, nem jönnék össze veled.

Néha a problémák bennünk vannak, nem a külsőnkben.

2018. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
82%

"mondván, nem tud hozzám vonzódni."


"Mindegy, akkor is a csaj volt a hibás a kérdező történetében"


Mégis mi a kis tökömet kellett volna tennie? Köteles akkor is összejönni a kérdezővel, ha nem tud hozzá vonzódni?

2018. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%

Azert arra kivancsi lennek, hogy tenylegesen mit mondott a lany.

"bocsi de nem mert szuz vagy?"

2018. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
8%
Valószínű ezt mondta a lány, bocsi, de nem téged kereslek, vagy valami hasonló sablon szöveget a több száz közül, amit mondani szoktak a nők, s valójában ezt gondolta: "Mit akarsz te tőlem, én is csak egy minimum Bratt Pit külsejűnek adok esélyt, mert nekem az alanyi jogon jár. Hiába messze nem nézek ki jól, nekem egy Bratt Pit simán jár."
2018. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
8%
Most hogy újra kiderült, hogy a nők csak a külsőt nézik, mást nem, vidáman folytatódhat a délután. Azzal nem is lenne gond, hogy nézik a külsőt, csak midegyiknek egy 10/9-es külsejű férfi kell, míg egy férfi simán összejönne egy 10/6-7-es külsejű nővel is.
2018. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
60%

Micsoda butaságok ezek! Én csak egy tizessel vagyok idősebb, de döbbenten figyelem ezt a szintes butaságot.

Az emberek alapvetőn egyéni vonzalom alapján választanak, persze vannak elvárásaik, de az átlagemberre jut éppen elég átlagember. A szűk keresztmetszet nem a szint, hanem a vonzalom.


Én nem voltam pasizós típus soha, volt pár kapcsolatom (4) és néhány (2-3) olyan randim, amiből nem lett kapcsolat. Volt még 4 olyan fiú, akibe reménytelenül szerelmes voltam, közülük volt aki erről semmit sem tudott, volt aki kedvelt és tetszettem neki, de mire kimutattam volna az èn részem, már talált mást. Volt 1 fiú, akivel vonzódtunk egymáshoz, de valahogy mégis inkább barátok lettünk. Volt 1, aki nagyon erőszakos volt és megcsókolt kb akaratom ellenére, és csak utába utasítottam el.


Ez így, amit leírtam, nagyjából tartalmazza az összes fiút, férfit, aki valaha is érdekelt/látóterembe került, és lefed 15 évet az életemből. Az összes többi pasi egyáltalán nem érdekelt, vagyis szinttől függetlenül hiába kezdeményeztek vagy közeledtek volna.


Most 33 eves vagyok, végül egy olyan férfi lett a párom, aki - gondolom - egy szint velem, de le tudom vezetni azt is, hogy magasabb és azt is, hogy alacsonyabb. Mielőtt összejöttünk, két évig szerelmes voltam bele, amiről ő következetesen àllítja, hogy semmit tufott. Ja, nemsokára születik a gyerekünk.


Azért írtam le, mert az emberek többségének vakamiféle egyedi emberi története van, ami nem számítható ki kategóriàkkal és valószìnűséggel.


A nehézséget a fiúk számára az okozza, hogy kamasz korukban hamarabb és sürgetőbben jelentkezik náluk a szexuális vágy a hormonok miatt, ezért van pár ilyen nehéz év.

21 éves lányt vsz foglalkoztatja már a szex, de simán el van nélküle, szerelmet, összetartozást, boldogságot keres, ezeket túl is idealizálja. Tehát nem fog egy számára nem különleges fiúval lefeküdni. Màr csak azért sem, mert az első alkalmat a lányok fontosnak tartják.


Persze a kamasz lányoknak is van egy könnyebbvérű rétege, ők vsz felületes és változó jegyek alapján választanak, ha lehet, minél menőbb pasit, de sem ők, sem a "lovagjaik" nem fognak pár év múlva a sikeres magánéletű emberek közé tartozni, hacsak nem fejlesztenek ki olyan tulajdonságokat, ami a 21 éves szűz, rendezett életű lánykában pl. jó eséllyel ott van.


Ti viszont ezzel a rinyálással, kategorizálással, vádaskodással jó eséllyel kifejlesztetek egy olyan személyiséget és hozzáállást, ami a felnőttek világában indulásból elzár Titeket bármiféle sikertől.


Mert ha vki "nem férfi", annak nagyjaból mind1, milyen erénye, előnye lenne, ha az lenne.


Szerintem.

2018. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!