Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Honfoglaló még mindig annyira alkalmas ismerkedésre, mint régen?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik 2010 környékén is fent voltak, és az utóbbi időben is. Akkor szerintem egy aranybánya volt, elég sok lánnyal megismerkedtem ott, pedig még gimis voltam. Többek között ott ismertem meg a lányt akivel elveszítettem, onnan lett utána egy két és fél éves kapcsolatom, de több találkozóm és barátságom is alakult ki az oldalon rajtuk kívül.

Mi a helyzet most?



2017. ápr. 17. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fú, én már nem is tudom az évét, hogy mikor voltam fent ott sokat, lehetett jó társaságban beszélgetni, lett egy-két hosszabb távú ismerős is. 15-16 körül voltam, ahogy a többség, de már akkor is voltak ott 30-40-esek is.


Amit viszont nem értettem az az, hogy még a Társfoglaló részén hogyan lehettek olyanok, akik mint valami automata üzenetküldő bot nyomatták ugyanazt a változatlan "hirdetést", mindegy, hogy a napnak, évnek melyik szakában voltak :D


Nemrég én is felmentem megnézni, mi lett azóta, és tényleg elborzadtam, hogy mivé lett. Frankónk játszhatatlan azzal a sok giccsel.


# 10: ha lenne egy kis logikád, rájönnél, mekkora öngólt lőttél ezzel a hozzászólással :)

2017. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Anubisz88 ***** válasza:

Én is még 2006-7 környékén voltam fent sokan.

Társfoglalón nagyon jó kis társaság összejött. Napi szinten ott beszélgettünk 10-20 fős közös szobákban. Jó kis összeszokott társaság volt.


Ez a mostani honfoglaló egy 'rémálom'. A régi minden tekintetben jobb volt.

Talán régi ismerősre nem is lehet már keresni. A baráti lista is össze vissza volt mikor utoljára láttam.

2017. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha ilyen, akkor nem regisztrálok vissza. És miután ti észrevettétek, hogy ilyenné vált az oldal, hova mentetek "helyette"? :)
2017. ápr. 17. 13:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Belevetettem magam a nagybetűs életbe, az helyettesíti. :)
2017. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Régen valóban nagyon ment ott az ismerkedés :D
2017. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Költőnő? ***** válasza:
Én csak játszani járok fel, dehát a réginek volt egy hangulata. Ennek nincs. Bár ismerkedésre nem használtam soha
2017. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!