Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar egy sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy sikertelen férfi nőt találni maga mellé?

Figyelt kérdés
Nem értem a logikát. Nem sikeres a szakmájában, a munkahelye folyton változik, hol ebben, hol abban a városban dolgozik, de barátnőt szeretne. Miért? Miért lenne ez jó egyáltalán neki? Szerintetek egy ilyen ember hogyan képzel el egy kapcsolatot? Gyakorlatilag mindig oda költözik vagy utazik, ahol fizetnek neki valamennyit. Mindezek mellett testileg sem olyan, hogy megérje rövidebb ideig vele lenni.
2017. ápr. 22. 22:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom az olyan felszines embereket mint a kérdező...
2017. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Miért növekszi a mag csíràja ha beton van felette mert erre született
2017. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan sikeres akar lenni. És ahogy mondják: "Minden sikeres flrfi mögött, ott áll egy nő."
2017. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ember, talán pont egy stabil párkapcsolat kéne neki, hogy az élete más területén is stabilitást tudjon felépíteni.
2017. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Tény, hogy a sikertelenség kiütközik az emberen, és pesszimistaként, negatív hozzáállással nehezebb ismerkedni, de miért ne akarhatna?
2017. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom... mert mondjuk vannak hasonló nők is, és ketten együtt minden könnyebben sikerül?
2017. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
00:38: Nem értem, miben tudna segíteni egy elesett ember egy másik elesettnek.
2017. ápr. 23. 06:51
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 elég baj.. látszik, hogy nem vagy még felnőtt!
2017. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nézd, a logikus az volna, hogy egyedül megpróbálja rendbe tenni az életét. Legalább annyira, hogy egy helyen tudjon maradni. Ebben igazad van, és jó lenne ha valaki tudná támogatni jó tanácsokkal.


Viszont mindenkiben természetes vágy, hogy legyen társa, akivel megoszthatja az életét. Ez érzelmileg és szexuálisan is fontos. Ezt nem is értem, miért kell magyarázni. Mindenki társra vágyik, akkor is ha szegény, vagy nem jó testű. Tehát az igény jogos, az meg egy sajnálatos tény, hogy ha most nem önmagán dolgozik hanem kesereg, vagy odázgatja azt, hogy rendbe tegye az életét. De hadd vágyjon már arra amire akar....

2017. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#17


Javasolt film: Vaklárma.

2017. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!