Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, főleg a lányokat, miért van az ,hogy bármelyik lányra ráírok a facebookon elutasít? Szerintem kedves, szerény vagyok, ami a kinézetem illeti nem vagyok Adonis. Amikor a valós életben találkozok lányokkal fel sem figyelnek rám. Barátnőm csak egyszer volt ami szintén nem tartott sokáig (2 hét). Mindig sikerül valahogyan a barát zónába kerülnöm... Egyszerűen már nem értem hogy mit kell tennem. Az a gond hogy túl kedves vagyok? Nem tehetek róla ilyen vagyok! Nem tudom miért vagyok láthatatlan, de nagyon szeretnék komoly kapcsolatot. Segítségeteket kérem és kérlek bennetek , KOMOLY VÁLASZOKAT!

2017. ápr. 27. 13:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Hihetetlenek az eddigi válaszok. Azt alapvető kis apróságot miért nem említette meg senki, hogy a kérdező facebookon akar ismeretlen nőkkel ismerkedni?


Kérdező, az a gond hogy a facebookon akarsz ismeretlen nőkkel ismerkedni, ráírogatással. Ez az első és legnagyobb probléma.

2017. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, legyen annyi eszed, hogy nem hiszel el mindent, amit többségében depressziós emberek írkálnak ide, akik azt akarják, hogy te is feladd.

Fel a fejjel. Most ne barátnőzz egy ideig.:)

2017. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Én már sehol nem akarok ismerkedni. 8 évemet basztam el arra, hogy valakim legyen. Az alatt összesen 3 barátnőm volt, de mind rövid, vagy is egy volt 1 éves.

3 éve meg már végképp semmi nem volt.

29 éves leszek, de már élni nem akarok. Minek?

Úgy se vagyok jó senkinek és már nincs kedvem megint hónapokat, éveket szenvedni azért, hogy legyen.

2017. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Van egy pont az ember életében, amikor tudja, hogy ő a selejt, amit én már tudok is magamról. És már nem akarok változtatni semmim, mert úgy érzem, hogy nem haladnék sehova.

Öngyilkos lennék már, ha lenne elég bátorságom hozzá, hogy megtegyem.

2017. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy ismeretlen rámír facebookon 90% hogy vissza se írok neki. Ha mégis és kiderül, hogy csak ismerkedni akar akkor egyáltalán nem írok neki vissza.
2017. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én már ezért sem reménykedem semmiben. Utcán úgy sem fogok odamenni senkihez, nem járok bulizni sem. Szóval nem ismerkedem sehol sem.
2017. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, jó nagy a zavar nálad. Azt írod: az a baj, hogy túl kedves vagyok? Majd kérdésre elmondod, hogy facebookon ráírsz ismeretlen nőkre, hogy szia, akarsz-e ismerkedni. A lány nem akar, tehát téma lezárva. Szerinted ebből hogy derülne ki, hogy kedves vagy-e vagy sem?

A facebook nem ismerkedésre való, értsétek már meg. Lehet próbálgatni és lehet szerencséd is, de a legtöbb nő utálja ha ismeretlenek ráírnak és nem válaszol. Ha interneten akarsz ismerkedni, társkeresőzz.


Nos, ha elvetjük a hamvába holt facebookos ismerkedést és elmész bulizni, baráti körbe, hobbi körbe stb. ott jön elő a te problémád, amit úgy definiálsz túl kedves vagyok. Várj, segítek: te nem kedves vagy hanem határozatlan, félénk, nincs önbizalmad, ezért meghunyászkodsz. Persze ezek negatív tulajdonságok, a kedves jobban hangzik.

Nagyon sok nőnek a belső értékek számítanak, például a kedvesség is, de többnyire csak akkor ha ez önbizalommal, határozottsággal, férfiassággal párosul. Ezek mind belső tulajdonságok és a nők oda vannak értük. A gyengeséget nem szeretjük, pláne ha mi is erős jellemek vagyunk.

2017. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó komment ez nagyon tetszett , köszönöm! Ami az önbizalmat illeti ,azzal tisztában vagyok, csak nem tudom hogy növelhetném. Az biztos hogy én nem adom fel és mindenkinek ezt ajánlom aki szintén egy cipőben jár velem és persze másoknak is. Hiszek abban, hogy mindenki megtalálja egyszer az igazit.
2017. ápr. 27. 18:06
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja és van még egy gond amit nem tudok kezelni. Amikor buliban látok egy rendes csajt akkor tudni való hogy nincsen egyedül(saját társasággal van). Olyankor az a gond ,hogy szerintem ciki mikor elhívod a társaságától. Leegyszerűsítem: saját társaságod is szivat meg az övé is. Hogy lehet az ilyesmit megoldani?
2017. ápr. 27. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!