Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 270. 000 fizetés jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 270. 000 fizetés jónak számít egy fiatal párnak egy vidéki kis városban?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 22:08
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Ha ennyiből nem tudtok sporolni, valamit nagyon elc.sesztek. nézzetek magatokba és vezessetek ppnzkönyvet - rögtön kiderül, ki szorja a pénzt.
2017. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
80%
Pénz...hát igen, az van amikor nekem is kicsúszik a kezemből, de azért igyekszem idejében a fejemhez kapni,aztán behúzni a kézi féket, bár nem mindig sikerül. Töeténelem-Magyar szak, két kedvenc tantárgyam volt annak idején amíg iskolába jártam, bár a jegyeim változóak voltak mindkét tantárgyból,meg ugye attól is függött,hogy melyik tanár hogy adta le az anyagot.
2017. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem alacsony a keresetetek, igaz nem is magas.


A benzinen lehet spórolni, ha kerékpárral, kismotorral vagy gyalog közlekedik az ember. Az autó nagyon jó dolog, de a biztosítással, karbantartással, üzemanyaggal együtt rengeteg pénzt felemészt.


Egészséges ételeket kell fogyasztani, mert a betegség még többe kerül, de a csoki, snack, nassolnivaló sem egészséges, sem gazdaságos. Pl: naponta egy-egy 89 Ft-os csokitok egy hónapban 5340 Ft.


Ha szeretnétek megtakarítani, akkor fizetésnapon tegyetek félre fejenként 10.000 Ft-ot, de úgy, hogy lehetőleg a következő fizetésig ne férjetek hozzá.

Alap, hogy az elején rakunk félre és a maradékot osztjuk be. Ha működik, játsszátok el még kétszer, aztán lehet emelni a tétet :)

2017. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
39%
Összesen ennyi, vagy külön-külön? Ha összesen, akkor talán nagyon szűkösen meg lehet élni belőle. Saját lakásra Magyarországon egy magyar embernek tisztességes munkából semmi esélye.
2017. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt írd meg a magyar kormánynak hogy ennyiből nem tudtok félretenni!!!! Elhiszem, jogos a felvetés!!!
2017. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

Azért a leírásban láttam olyan dolgokat, amiket simán meg lehet szokni.

Nem tud leszokni a párod? Muszáj rávennie magát, ha mondjuk egy hónapban megbeszélitek, hogy nem vesztek, és kész.

Meg látom, hogy azért messze nemcsak alapvető élelmiszerre megy el a dolog. Nyilván nehéz dolog lemondani a luxusokról, de el kell dönteni, mi a fontosabb. A kávé, mogyi, nasika, vagy az, hogy tudjatok spórolni.

2017. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet előre külön tenni. Én azt csináltam,hogy külön számlát nyitottam, és beállítottam egy automatikus utalást arról a számlámról amire a fizetés érkezett. A megtakarítási számlához nem nyúltam, mintha az a pénz nem is létezne, a másik számláról pedig nyilván fizettem a szokott dolgokat. Nem nagy összegeket (fixen havi 10 ezret teszek félre), de nagyon jó érzés,hogy mindig van mihez nyúlni váratlan kiadásoknál vagy kirándulásoknál. Ha magasabb lesz a fizetésem (most 100), akkor arányosan magasabb összeget fogok félretenni.


Volt akinek mondtam,hogy havonta ennyit teszek félre, de csak legyintett,hogy ilyen kis összeget nem is érdemes félretenni. Pedig nagyon is érdemes, fél év alatt az már 60 ezer forint. Abból már el lehet menni szép helyekre, vagy valami értelmes dolgot venni.


Nyilván lakásra nem lehet ennyiből félretenni, de én sem tervezek örökre csak ennyit keresni. 😄

2017. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
27: ez biztos? én 39 éves tanár vagyok, nyelvvizsga ilyenek és nettó 185 a fizum. Ha osztályfőnök lennék akkor lenne 195 körül....és a tanári fizetések azok kb egyeznek most már...hacsak nincs már meg a portfóliója.
2017. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Lehet családi adókedvezménnyel annyi.
2017. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Ebbe a fizuba nekem is van családi adókedvezmény egy gyerekre.
2017. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!