Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 270. 000 fizetés jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 270. 000 fizetés jónak számít egy fiatal párnak egy vidéki kis városban?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 22:08
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

#48


Igen, ennyi. És milyen tanár vagy (általános vagy középiskolai)? Hány diplomád van? Milyen minőségi (főiskolai vagy egyetemi?)

2017. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Általánosban tanítok, de egyetemi diplomám van, egyszakos angol.
2017. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Pesten jóval többet keresnek a tanárok. Jönnek hozzá pótlékok. Vidéken adott a bértábla. Én csak 32 éves biológia-kémia-földrajz szakos tanár vagyok, 170 et keresek középsuliban. Sajna portfólió nincs még, 2 év múlva lépek egy szintet, osztályfőnök sem vagyok.
2017. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Miért keresne többet egy tanár Budapesten? Ha nem magántanár, magániskolában, akkor Magyarországon minden tanár a hivatalos bértábla szerint kap bért. Változtató tényező az évek száma és a gyakornok, ped 1, ped 2 stb-be való feljebb lépés. Én gyakornok vagyok vidéken, jövőre portfólió és siker esetén ped 1 csoprt + osztályfőnöki pótlék.
2017. máj. 6. 14:17
 55/56 anonim ***** válasza:
Pesten többet kapnak. Mások az árak, a lakhatás, stb. Jön pár pótlék a bérükre. Tudom, mert van két pesti iskolában tanító ismerősöm.
2017. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Akiről pedig én írtam, ő nem a fővárosban él hanem egy vidéki kisvárosban és nem is megyeszékhelyen és több mint 200at keres.
2017. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!