Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarná a nőket, ha egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarná a nőket, ha egy 29 éves pasi dolgozik, de csak szülői támogatással tud megélni?

Figyelt kérdés

El szoktam mondani randikon is, hogy most, ebben az országban, szülői támogatás nélkül nem lehet megélni. Ilyen a rendszer. Én megkeresek 130-at nettóban, pesten, a szüleim meg hozzácsapnak még 100 ezret vidékről, banki átutalással, és így is csak éppen hogy meg tudok élni.

Én el szoktam mondani a csajoknak is, hogy ebben az országban jelenleg nem lehet, mert a külföldiek pénztárcájához vannak szabva az árak, a bérek viszont keleti bérek, tehát így nem lehet. Nem is ismerek senkit aki olyan idős mint én, és szülői támogatás nélkül fel tudott volna mutatni bármilyen egzisztenciát is ebben az országban. Akit nem támogatnak a szülei, az szobatárssal nyomorog egy külvárosi leszakadt részen, ennyi. De ez nem élet. Én azért egy saját kis másfél szobás albérletet bérlek magamnak, ennyi élettér azért kell egy embernek.

Mondom a csajosoknak, hogy külföldön már egészen más, Németországból olyan ajánlatokat kaptam, hogy ajaj, inkább nem is írom le mennyi pénzt ajánlottak mert itt sokan rosszul lesznek, de akkor meg az lenne a zsenánd a csajoknak, hogy jaj külföldön élek.

Titeket ez zavarna, presztízst csinálnátok abból, hogy most honnan van pénzem, vagy nem érdekelne?


2017. máj. 20. 13:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Becs szó senkit nem ismerek, aki ebben az országban vitte volna valamire. Azok szedték meg magukat akik kimentek külföldre, nekik már van egzisztenciájuk, viszont külföldön meg nem lehet csajozni, mert az ottani csajok szemében csak egy bevándorló vendégmunkás vagy. Szóval választani kell, vagy a csajozás vagy a pénzkeresés külföldön. De itt még olyat is ismerek, aki 36 éves és még mindig 3 haverjával lakik egy albérletben, na ez nekem azért nem kéne.
2017. máj. 20. 13:45
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha nőként el tudtam érni valamit és meg tudok élni itthon, akkor miért kezdenék egy magadfajta picsogó "férfivel"?
2017. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Én nem "picsogok", nem panaszkodtam semmit. Csak elmondom a tényeket, hogy milyen a helyzet, hogy legyen mihez tartania magát egy nőnek. Viszonylag jól élek így szülői támogatással, szóval nem panaszkodom, de ha még ez sem lenne, akkor az örök szobatársas nyomorgás élete várna rám ebben az országban. Ez van, és ez mindenkire vonatkozik, hiába hazudik itt sok mindenki, hogy neki 30 centis farka van, neki ilyen meg olyan fizetése, mert nincs. Csak az emberek szeretnek túlozni.

Talán jobb lenne ha én is egy hazudozógép lennék mint a többi férfi? Aki képes hazudni a nőnek, egy kis szexért?

Én különbnek tartom magam a többinél, és én hazudozás nélkül is meg szoktam kapni általában a nőket. Egy őszinte ember vagyok, nem picsogásnak szántam ezeket, csak tények közlésének, hogy ebben az országban ez van.

2017. máj. 20. 14:03
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Amelyik nő benyalja a dumádat, meg is érdemel.
2017. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

#11 kint nem lehet csajozni? idehaza se lehet.. akkor meg hol a probléma.


Választatsz az egyedüli, növényi szinten lévő élet között..amiben nők nem lesznek.. vagy kimész külföldre.. legalább keresel pénzt ott se lesznek nők igaz..de legalább nem nyomorogsz idehaza!

2017. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nagybátyám aki hajléktalan alkoholista volt és az utcán lakott, bokrokban meg padokon aludt még úgy is be tudott csajozni, szóval nincs lehetetlen, nem minden a pénz. Ja és a nő akivel összejött elég tehetős azt is elárulom.
2017. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A nyugati árak meg a keleti bérek terén igencsak el vagy tévedve!


Menj el nyugatra kb. 1000 km-t és meg fogsz döbbenni az ottani árakon és felfedezed, hogy mennyivel magasabbak, mint MO-on.


Aztán menj keletre ugyanennyit (MO-ról) és rájössz, hogy az ottani bérekhez képest MO-on rengeteget keresnek az emberek.

2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%

Töki, szerintem anyádék sem élnek örökké...

Jobb lesz ha összekapod magad!


Egyébként nekem egy ilyen ismerősöm sem volt, jelenleg nincs akit támogatnak a szülei. Szinte én is a nulláról indultam és érdekes módon lett saját autóm, és házam. Hogy lehet ez mivel magyarázod? Szakmunkás vagyok egyébként, párom is az. Lehet nem törődtem bele? Lehet másodállást, harmadállást vállaltam? Lehet nem kaptam jó állásajánlatokat külföldről? Ennek ellenére mégis felküzdöttem magam és kijutottam külföldre? És ma már szuper fizezésem és szuper állásom van kint? Hát lehet, igen. Az is lehet sőtt biztos(!) hogy én nem a gyakorin hibáztattam a rendszert hogy milyen szar, hanem tettem érte hogy jó legyen.

2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
19%
Valamiert a facebookomon hetente van egy lanykeres, eskuvo, szuletes es a ferfi mindig max 25. Egyik helyen meg harminc sincs a ficko es mar a masodik baba jon. Mindenhol van rendes munkaja a ferjnek es a felesegnek is ugyh bizony csak te nem jutsz egyrol a kettore. Nagyon sok dolgos, talpraesett fiatal ferfit ismerek, ugyh a tiedhez hasonlo siramokat mindig gyanakvassal olvasom.
2017. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
lollipop szívem, hát nem tudom hol élsz, de az biztos, hogy nem Magyarországon, mert cirka 1500 ismerősömből konkrétan 0, zéró, azaz ahol az x metszi az y tengelyt matekból, annyi 25 alatti férfi ismerősömnek van felesége, gyereke meg aztán pláne. Te lehet Afrikában élsz vagy Afganisztánban, azért ott még nem tartunk, ne keverd a dolgokat.
2017. máj. 20. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!