Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarná a nőket, ha egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarná a nőket, ha egy 29 éves pasi dolgozik, de csak szülői támogatással tud megélni?

Figyelt kérdés

El szoktam mondani randikon is, hogy most, ebben az országban, szülői támogatás nélkül nem lehet megélni. Ilyen a rendszer. Én megkeresek 130-at nettóban, pesten, a szüleim meg hozzácsapnak még 100 ezret vidékről, banki átutalással, és így is csak éppen hogy meg tudok élni.

Én el szoktam mondani a csajoknak is, hogy ebben az országban jelenleg nem lehet, mert a külföldiek pénztárcájához vannak szabva az árak, a bérek viszont keleti bérek, tehát így nem lehet. Nem is ismerek senkit aki olyan idős mint én, és szülői támogatás nélkül fel tudott volna mutatni bármilyen egzisztenciát is ebben az országban. Akit nem támogatnak a szülei, az szobatárssal nyomorog egy külvárosi leszakadt részen, ennyi. De ez nem élet. Én azért egy saját kis másfél szobás albérletet bérlek magamnak, ennyi élettér azért kell egy embernek.

Mondom a csajosoknak, hogy külföldön már egészen más, Németországból olyan ajánlatokat kaptam, hogy ajaj, inkább nem is írom le mennyi pénzt ajánlottak mert itt sokan rosszul lesznek, de akkor meg az lenne a zsenánd a csajoknak, hogy jaj külföldön élek.

Titeket ez zavarna, presztízst csinálnátok abból, hogy most honnan van pénzem, vagy nem érdekelne?


2017. máj. 20. 13:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#18


Nem vagyok Töki, mert dolgozom, csak nem tudnék megélni a béremből Budapesten támogatás nélkül. Ha majd valami okból nem fognak támogatni a szüleim, akkor én is kimegyek külföldre alap. De amíg ez a helyzet van, addig miért ne élvezhetném a könnyebb csajozást? Kint németben vagy osztrákban nehezebb csajt szerezni, bár nekem nagyon tetszenek az ottani nők, de mégis nehezebb na. Ők nem adják "olcsón" magukat, mint a magyarok :D

2017. máj. 20. 22:50
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Ne a vilagra acsarkodj, mert neked nem jott ossze ami masnak igen. Magyarorszagon elek, ugyh ez nem jott be. Afrika es Afganisztan nem tudom hogy jon ide... Tan csak nem lenezed azt, akinek fiatalon lett gyereke? Hat elarulom a tobbseg diplomas, mindnek rendes allasa van es egynel sem becsuszott a gyerek. De hat ez nem lehet igaz, max Hobbitfalvan, mert amit te nem tapasztaltal az nincs is, igaz? Most pedig ha gondolod megallhatunk 1:1-nel es visszaterhetunk a gunyolodas nelkuli, kulturalt beszelgeteshez.
2017. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"ha gondolod megallhatunk 1:1-nel es visszaterhetunk a gunyolodas nelkuli, kulturalt beszelgeteshez"


Ez a legszánalmasabb próbálkozás egy 23 éves p1csától, hogy mégiscsak valami úton módon folytassuk privátban és a végén dugjalak meg, mi? Hát nem. Nem adom meg neked ezt az örömöt :)

2017. máj. 20. 23:30
 24/25 anonim ***** válasza:

Neked mindenre vam valami kifogásod!


Azt meg hagyjuk már,hogy külföldön nem lehet csajozni,mert lenéznek.Igen,biztos vannak ilyen csajok is,de vannak normálisak is.Illetve minden városba találkozhatsz magyar emberekkel.


Neked egyszerűen igy kényelmes ez az egész.Nem lennék a helyedbe valami büszke erre.Az a szöveg meg amit lenyomsz mellé,nagyon gagyi.

2017. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te egy parhuzamos valosagban elsz. Eddig csak bunkonak es agresszivnek tuntel, de ez az utolso kommented mar egy rogeszmes emberre utal. Nagyon vigyazz az elmed epsegere, mert a sok harag es az irigykedes mar kikezdte. Mielott azt hinned gunyolodom, komolyan beszeltem, egy mentalis betegseg kezd benned kifejlodni. Meg az elejen meg lehet ezt allitani, pont mint a testi betegsegeket. Nem lehetetlen a gyogyulas, csak ahhoz be kell latnod h a valosagot torzan latod. Kezdetnek olvasd vissza a legutobbi nekem cimzett kommentedet es gondolkodj el rajta h ennek megis mennyi a realitasa? Ha sikerul elismerned h ezt csak a harag mondatta veled akkor maris tettel egy lepest a gyogyulas es a jobb elet fele.
2017. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!