Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek aki sokat lóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki sokat lóg ezen az oldalon, az igazából magányos ember?

Figyelt kérdés

Lehet itt szó a hagyományos értelemben vett magányról vagy elhanyagoltságról, társas magányról is. Aki túl sok időt tölt itt, az vélhetően nagyon egyedül van vagy a párja nem foglalkozik vele eleget, ezért a társaságot a GYK népében találta meg.


Mit gondoltok, lehet ebben valami? Segíthet a magány - legalább részleges - feloldásában a GYK? Aki nagyon sokat van itt, azt a való életben a magány "öleli"?



2017. máj. 22. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Most néztem meg a toplistát és az egyik vezetője vagyok, mégsem érzem, hogy magányos vagyok. Boldog párkapcsolatban élek, egyetemista vagyok, vannak hobbijaim, egyszerűen csak mostanában van szabadidőm és nekem ez kikapcsolódás :)
2017. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Lazy Lover ***** válasza:
23%
szerintem igen! de kíváncsi lennék rá aki itt mondja milyen boldog a párkapcsolata a valóságban milyen lehet?
2017. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
#1 Van ilyen toplista?
2017. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
1. vagyok: Lazy Lover nevű felhasználónak üzenem, hogy a lelkiszegényezésnél jobban kell igyekeznie, hogy valaszoljak neki ;) unalmasak a szidalmazó üzenetei
2017. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én például relatíve sokat vagyok fent - De nem vagyok magányos. Este/éjszaka rá se nézek, napközben a munkahelyemen a holt időket töltök ki a gyakorizással. Videókat, filmeket, sorozatokat nem nézhetek, egy könyvben nem tudok elmerülni, mert az e-maileket figyelnem kell, így kb jobb híján "lógok" itt.


Ennek nincs köze a magánéletemhez, és a személyes véleményem az, hogy nem tudja feloldani a magányt a GYK, mert ez nem valóságos kapcsolat, ami itt zajlik. Lehet belőle az, nem vitatom, de addig csak egy fórum, ami semmiféle űrt nem tud betölteni.

2017. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem mondanám, hogy magányos lennék, csak lusta és ezért semmit nem csinálok egész nap. Reggel bekapcsolom a gépet. A gyakorit, mint viccoldalt böngészem. Vannak olyan kérdések, válaszok, hogy a hasam fogom a röhögéstől. Na és vannak, akikkel el lehet beszélgetni is.
2017. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
Szimplán nő kell, szóval keresgélek. Bár nem egy jó hely erre. Ez van.
2017. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem van párkapcsolatom, élnek a szüleim van egy testvérem, de nincsenek barátaim. Úgyhogy én magányos vagyok és sokat járok ide.

Az elején ismerkedtem is, de már ezzel is felhagytam. Ugyanis csak a pasikat érdeklem, ameddig van remény egy kis szexre vagy szerelemre. Lányokkal vagy egyéb baráti levelezések mindig érdektelenségbe fulladnak.

Úgyhogy illúziót adhat, valódi kapcsolatot nem igazán.

2017. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Elmondhatom, hogy elég sokat lógok itt, de részemről ez azért van, mert sok a "holtidő" a munkahelyemen, amikor másokra várok, hogy haladhassak a feladataimban. A legtöbb weboldal pedig le van tiltva az irodában, kevés az elérhető hely, ez ilyen például. Munka után vagy hétvégén "van életem", olyankor eszembe se jut ránézni az oldalra, magányosnak pedig semmiképp sem mondanám magam.. Ilyen is van.
2017. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Pár kapcsolatom van,napi 13órát melozom.

Talán egy két órát vagyok fent,akkor olvasgatok,válaszolgatok.S igyis benne vagyok az első 50be. / nem mintha ez számitana valamit is /


Régen mindig csak akkor léptem ide fel ha egyedul voltam,vagy ha a kapcsolatomba próbléma volt. Azóta meg valahogy itt ragadtam.

2017. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!