Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van olyan, hogy "alfahím",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan, hogy "alfahím", akkor létezhet "alfanőstény" is? :D

Figyelt kérdés

Ha van ilyen, milyennek képzelitek el? Inkább a Lara Croft típus vagy egyszerűen csak az a nőtípus, aki ha belép egy terembe, minden tekintet rá szegeződik? A nagyon erős kisugárzású nőkre ráaggathatjuk ezt a jelzőt? Vagy ez hülyeség, és ilyen csak férfiban létezik?


A hölgyeket is kérdezem: van, hogy "falkavezért" láttok egy nőben?(Jézusom, még leírni is furcsa :D) Úgy értem, hogy mindenki irigy rá, mindenkire hatással van, a kisugárzása mindenkit megérint és mindenki felfigyel rá - ezek miatt a nők példaképet is látnak benne. Esetleg ismertek ilyet? Vagy van, aki ilyennek vallja magát?



2017. máj. 23. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
nincs alfahím. kitaláció.
2017. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sztem nőknél az "alfanőstény" olyan mint a Vikingekben Lagertha:)
2017. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lara Croft? Ne nevettess... az nem nő, hanem egy félférfi-játék-szexszimbólum.


Hirtelenjében:


Palya Bea

Szulák Andrea

Jakupcsek Gabriella

Papadimitriu Athina

Valószínűleg majd Pásztor Anna egyszer...


Ezekre a nőkre lehet hallgatni.

2017. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%

Vannak "alfanőstények" akik vezetik a lánycsapatot, hogy hova menjenek, mit igyanak, mi a menő ruha, melyik a "jópasi" és melyik a "lúzer".


De nem sokat számít, mert a férfiak letojják az ilyen álrangokat, ha a "gammanőstény" jobban tetszik nekik, arra mennek rá.

A nők azok akiknél az "alfa"(hím) a legvonzóbb.

2017. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%

EGY ADOTT KINÉZETŰ NŐ SOKKAL KÖNNYEBBEN TALÁL FÉRFIT SZEXRE, MINT EGY UGYANOLYAN KINÉZETI KATEGÓRIÁBA TARTOZÓ FÉRFI.


Ezért nincs. Még ha átlagoska csaj is vagy, akkor is ha őszintén akarnál, nagyon könnyen és hamar találhatnál szexre valakit magadnak. Bakker, ha odamennél az utcán 10 szembe jövő férfihoz azzal hogy szexelnél, biztos lenne köztük valaki aki igent mondana.

Én is sok lánnyal szexeltem már az életben, aki kevésbé volt szép, mint amilyen jól én nézek ki (és én sem vagyok adonisz!). Egyszerűen csak a férfi szereti szórni a magját mindenfelé, a nő pedig inkább alaposabban választ, kevesebb partnert.


A 4-es válaszoló pedig jót írt. Hihetetlen hogy ő lett a legjobban lepontozva.

2017. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

Az emberi társadalmakban alapvetően matriarchátus van.

Minden csaladban van egy alfanőstény: az anya.

"Igen, drágám"

Vagy csak abba gondolj bele, ha anyád felemeli a hangját, akkor bizony ku.ss van. Lehetsz te a haverok között akármilyen alfa, szépen fogod és kiviszed a szemetet. Ellenben az a hím, aki képes az anyja ellen fordulni, akár szóval, akár tettel, mindig is társadalmi megvetés tárgya lesz.

Az anyák gondoskodnak a családról, összetartják, és rajtuk múlik a "klán" fennmaradása és összetartása. (Vasárnapi ebéd a nagyinál, laza 12 fővel)


Eleve az alfahím mibenlétét is hibásan definiáljátok. Ő "Az Apa". Nem merül ki abban, hogy dughat a nőstényekkel. Ó, de nem ám! Védelmezi és vezeti a csapatot, elsimítja a konfliktusokat, az ő felelőssége a csapat biztonsága és jóléte. Akár farkas, majom vagy ember.

Szó nincs arról, hogy " joga van " a nőstényekhez! Hanem a nőstények választják őt, ők "futnak utána", mivel ő képes megvédeni a sajátjait. (Pl. a legerősebb hím oroszlán szaporodik: a gyengébb rivális kölykeit egyszerűen megfojtja, simán áttrappolva " apucin", aki egy pofon után odébbsomfordál.)


Úgyhogy hatalmas tévedésben vagytok, pofikáim! A fiatal, izmos rosszfiú, aki szórni akarja a magját, az ku.rvára nem alfa! Ő a magányos béta, aki a kiszakadt, pillanatra a falka nélkül maradt nőstényeknek igyekszik becsempészni a lompost.

Az alfa az a hím, aki gondoskodik a nőstényeiről és a kölyeikről! Legtöbb esetben egy idősebb, tapasztalt, ereje teljében lévő hím. (Ugye, ugye, hogy a csajok buknak a jól szituált 40-esekre, az se baj, ha házas...)

Tessék kicsit több NatGeot nézni, ha már ennyire állat módjára szeretnétek élni! Legalább csináljátok szakszerűen!

2017. máj. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!