Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves egyedülálló anyaként, de csinos, fiatalos és sikeres nőként hogy/hol találhatnék hozzám illő párt?

Figyelt kérdés

A velem egykorú férfiak, akikkel összetalálkoztam, még sokan otthon élnek, tanulnak vagy buliznak, utazgatnak össze-vissza, és nem lennének készek belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol a másik félnek gyereke van.


Ráadásul kb 22-23 évesnek nézek ki, és mindenkit letaglóz, hogy gyerekem van. Társkeresőkön is próbálok már idősebb korosztályokkal ismerkedni, de ott meg valahogy nincs meg az "összhang".


Több mint 2 éve egyedül vagyok, személyesen ismerkedni nem sok lehetőségem van és kezdek kikészülni a magánytól...

És nem, nem apát keresek meg aki majd jól eltart minket, egzisztenciális szempontból köszönöm, tökéletesen megvagyunk.



2017. máj. 24. 14:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%
Ha a gyerek apucija nem jár hozzád qrogatni és nem lábatlankodik, akkor bárhol és bármikor, de már az elején közöld, hogy gyereked van.
2017. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Kedves 51%-os válaszoló. Igenis fontos dolgok ezek a kérdések ANNAK az embernek, akivel kapcsolatba szeretnék kerülni. Még egyszer kérlek, olvasd el a kérdésemet. Erre irányult? Van itt köze bárkinek ehhez? Befolyásolja a válaszadást. És éppen ezért nem akartam belmenni, mert nem akartam elterelni a kérdést.


De ha ennyire ragaszkodsz hozzá, és ilyen káprázatosan pontos megérzéseid vannak velem kapcsolatban, akkor szívesen leírom, csak hogy jó estét szerezzek neked vele. Mert látom, nem hagy nyugodni életem története.


A #22-es hozzászólásodban szépen leírod, hogy szerinted ezek szerint minden nő felelőtlen, aki egyedül neveli a gyerekét. Ugyanis nem a gyerekkel, és nem is a korommal van gondod...pusztán azért tartasz felelőtlennek, mert nem az apjával nevelem. Kérlek...mint írtam, 23 és fél évesen estem teherbe tisztázatlan körülmények között, mely miatt szintén felelőtlennek állítasz be. Mint azt is már írtam - imádom magam ismételni amúgy, legmulattatóbb elfolaltságom - gyógyszert szedtem ekkor, ergo feltételeztem, hogy nem lehetek terhes. Mivel a szervezetem valószínűsíthetően nem tudta rendesen befogadni a gyógyszert, így az mégsem védett, így ebben a 2 hónapban bármikor teherbe eshettem, ugyanis láss csodát, nem egyszer feküdtem le ezalatt a volt párommal. Felelőtlenség netovábbja. Igazad van.


Mindezek után nem elvetettem és éltem tovább a gondtalan életem, hanem minden lehetőséget megteremtettem ahhoz, hogy a gyerekem normális körülmények közé szülessen meg. Apuka eleinte támogatott, mindenben mellettünk állt, majd a gyerek másfél éves korára besokallt, és kibukott belőle, hogy nem tud így élni 27 évesen, és elköltözött. Ezek után én felelőtlen, először 3 féle munkahelyen dolgoztam, mert nem találtam egyik napról a másikra munkát, hogy megéljünk, majd elhelyezkedtem, és mellette egyéni vállalkozóként folytattam az egyik projektem, amibe belekezdtem. Közel két év után saját lakásba költöztünk (hiteles), megteremtettem a életünket, és tisztességben nevelem egyedül a gyermekünket, akinek az óvónője épp a minap fejezte ki elismerését velem szemben, hogy ritkán látnak ennyire értelmes és ilyen széles ismeretekkel rendelkező 4 évest, mint a fiam, és látszik, hogy mennyit foglalkozom vele.


Felelőtlenség, hogy éjszakánként mindemellett sokat dolgozom azon, hogy a vállalkozásom még jobb legyen, és abból élhessünk meg idővel. De épp ma készített velem egy újság egy nagyinterjút, melyben az eddigi eredményeiről esett szó...szívesen átlinkelem neked, ha megjelenik :)


És abban is igazad van, hogy nem fejeztem be az iskoláimat. Csak egy alapszakos és két mester diplomám van kitüntetéses eredménnyel, de a Phd-n csak abszolváltam, még nem írtam meg a disszertációm, mert valahogy mostanában arra már nem futja időben és energiában. Néha publikálok belőle valamit, és azzal bővül, így lehet, hogy 30 éves koromra meglesz.


Látod? Nyitott könyv vagyok itt mindenki számára...de te ezeket úgyis tudtad már.

2017. máj. 24. 20:44
 23/33 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon a gyűlölködésen kívül nem igazán fogsz értelmes választ kapni.


Egyébként én is 28 vagyok. Na ahogy én látom ebben a korosztályban nem igazán fogsz család centrikus embert találni. Én a magam részéről örülök h letudtam diplomázni. Gyerek még eszembe se jutott.


Keres magadnak v mi hobbit. Én is a hobbimnak élek.

2017. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Hol élsz? BP, valami nagyobb város, vagy kicsi?

Net szerintem a legjobb, egyszerűen, mert nagyságrendekkel több pasival tudsz ott megismerkedni adott idő alatt.

Viszont van egy csomó nehezítő tényeződ, ezért át kellene gondolnod, hogyan tágítsd a jelöltek körét.

2017. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Gábor19... ***** válasza:

Konditeremben:)

Ott sok jópasi van;)

2017. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Azért a gyereked apja is elárul rólad sok mindent. Nem sokszor találkozik vele? Ez téged is minősít, hogy egy ilyen férfival voltál együtt és szexeltél. Ezt elég nehéz lenne kimagyarázni.
2017. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Legyen. Én nem fogok itt belemenni ilyen vitákba. Igen, minden engem minősít, én vagyok felelőtlen és alapvetően egy sz.rdarab, hogy elhagytak egy gyerekkel. Te biztos eddig csak makulátlanul tiszta erkölcsű és hibátlan emberekkel feküdtél le :) Nyugodj meg, kaptam már annyit az életben, hogy az ilyen megjegyzésekre nemes egyszerűséggel hányok sugárban fittyet.


Köszönöm amúgy az értelmes válaszokat...a konditermes pasik amúgy nem jönnek be túlságosan, sportolni viszont sportolok. Jó lenne pl. egy squash-partnert találni :)

Sajnos hobbikra nem sok időm marad, mivel mint írtam két helyre is dolgozok, mellette gyereket viszem délutánonként ide-oda vagy vele vagyok. De be kellene valami rendszeres dolgot iktatnom az életembe, ahova eljárhatok akár hétvégente...

2017. máj. 25. 15:27
 28/33 A kérdező kommentje:
A netes ismerkedéssel egy évig próbálkoztam, aztán végtelenül meguntam. 2 randi jött össze nagy nehezen, de egyiknek sem lett folytatása - én sem erőltettem. Amúgy Budapetsen élek...ma hosszan szemeztem egy férfival a villamoson. Ugyanott szálltunk le, még sokáig nézett vissza rám. De leszólítani nem szólított...ahogy senki nem teszi manapság.
2017. máj. 25. 15:29
 29/33 anonim ***** válasza:

#26

Csak egy kérdés.

Ha alapjáraton semmi gond nem lett volna, csak egyszerűen akad a lemez, és ezért a kérdező lép ki a kapcsolatból, akkor meg azért $zar szemét $zar alak, mert jó dolgában nem tudta, mit csináljon, és egy ilyen aranyembert hogy hagyhatott el... Így van?

2017. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően nekem semmi gondom nem lenne azzal,, hogy van egy gyereked, akit egyedül nevelsz, a gond viszont szerintem is ott kezdődik, hogy elég felelőtlenül választottál társat, ergo, én nem nagyon tudnálak partnerként, érett, felnőtt társként kezelni. És ha egyetértesz vele, ha nem, ez bizony téged minősít, mint ahogyan az összes többi megnyilvánulásod is.
2017. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!