Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves egyedülálló anyaként, de csinos, fiatalos és sikeres nőként hogy/hol találhatnék hozzám illő párt?

Figyelt kérdés

A velem egykorú férfiak, akikkel összetalálkoztam, még sokan otthon élnek, tanulnak vagy buliznak, utazgatnak össze-vissza, és nem lennének készek belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol a másik félnek gyereke van.


Ráadásul kb 22-23 évesnek nézek ki, és mindenkit letaglóz, hogy gyerekem van. Társkeresőkön is próbálok már idősebb korosztályokkal ismerkedni, de ott meg valahogy nincs meg az "összhang".


Több mint 2 éve egyedül vagyok, személyesen ismerkedni nem sok lehetőségem van és kezdek kikészülni a magánytól...

És nem, nem apát keresek meg aki majd jól eltart minket, egzisztenciális szempontból köszönöm, tökéletesen megvagyunk.



2017. máj. 24. 14:57
1 2 3 4
 31/33 Gábor19... ***** válasza:

Próbálkozz te is kezdeményezni. A mai világban már inkább a nők szedik fel maguknak a férfiakat:)

Vagy eserleg válalj pultos munkát. El mész egy pizzériába pultoslánynak, azokat rengetegen próbálják meghódítani

Én fél évig voltam futár egy pizzériában, ott amelyik pultos csaj nyitott volt az ismerkedésben, annak rengeteg udvarlója volt, egymásnak adták a kilincset a srácok. Köztük sok normálisnak tűnő férfi is volt.

Leget hogy egy miszter macsó alfahímnek probléma egy gyermek, de a legtöbb normális férfinak nem hinném hogy hátrány lenne. Hisz' a legtöbb gyerköc tök aranyos, szórakoztató, szeretni való tud lenni:)

2017. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Nekem biztosan nem kellenél, nálam kizáró ok, ha egy nőnek más férfitól van gyereke.
2017. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, #32, de a kérdés nem ez volt...
2017. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!