Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kíváncsi lennék arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék arra, hogy lányok, fiúk milyen lányokat tartanak átlagosnak?

Figyelt kérdés

A Google átlagos lányok keresésre, szerintem jóval átlag feletti lányokat hoz. Túl szépek. Őt mondanám teljesen átlagosnak külsőre, aki mégis megfogna, ha nem tudnám, hogy igazából énekesnő, és elég régi kép róla :)

[link]


Szerintem ő szép, az ilyen típusú lányok az eseteim, de nem egy átlag feletti kategória a többség szerint.



#lány #Átlagos nők
2017. máj. 25. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg?


[link]


Photoshop nélkül.

2017. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ő tipikusan az a lány, aki több sminkkel, kidolgozott fitness testtel, drága ruhákkal, fodrász által belőtt hajjal átlag feletti lehetne, mert arcra nagyon szép. Számomra az az átlagos lány, akin ezek a dolgok sem dobnak sokat. Pl: [link]
2017. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én őt mondanám, bár szerintem sok férfi már rondának tartaná.


N

2017. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Helyes. Szépek a szemei, ami fontos. Nekem az átlagos lányok tetszenek, csak legyen egy pici plusz, pl. a szemei, kisugárzása, belső tulajdonságai. És máris szebb lesz számomra , mint bármelyik modell :)
2017. máj. 25. 21:14
 5/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentem az első lányra vonatkozik :)
2017. máj. 25. 21:15
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 Hát abszolút nem ronda. Csak idősebb nálam szerintem. De semmi baj nincs vele külsőleg
2017. máj. 25. 21:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem pedig ő nagyon szép. Szabályos, nőies arca van szép szemekkel és mosollyal.
2017. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mégegyszer a #4es írásom az #1 lányra vonatkozik :)
2017. máj. 25. 21:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ATLAG FELETTI:

[link]


[link]


ATLAGOS:

[link]


[link]


Direkt smink nelkuli kepeket valasztottam.

22/N

2017. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7


Igen, szerintem is, de nem eltúlzott módon, mint amilyen képek itt néha érekznek a "szép nő ő" kérdésekre, hanem szolidabb módon, ezért is tetszett meg. Még a regényembe is betettem :D

2017. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!