Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kíváncsi lennék arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék arra, hogy lányok, fiúk milyen lányokat tartanak átlagosnak?

Figyelt kérdés

A Google átlagos lányok keresésre, szerintem jóval átlag feletti lányokat hoz. Túl szépek. Őt mondanám teljesen átlagosnak külsőre, aki mégis megfogna, ha nem tudnám, hogy igazából énekesnő, és elég régi kép róla :)

[link]


Szerintem ő szép, az ilyen típusú lányok az eseteim, de nem egy átlag feletti kategória a többség szerint.



#lány #Átlagos nők
2017. máj. 25. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem a linkelt képen egy szép nő látható, nagyon rossz kamerával és fényviszonyokkal beállítva. Ő ha kifesti szépen magát bőven az átlag felett lehet.
2017. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 A linkelt képen Amy MacDonald skót énekesnő látható 19 évesen :) DE a Google által kidobott "átlagos lányok" közül ő mondható még mindig átlagosnak.
2017. máj. 25. 22:07
 13/16 A kérdező kommentje:
#9 Szerintem az átlag felettiek közül az első aki valóban átlag feletti, a szemei mindenképpen :) az átlagosak közül a második pedig kifejezetten szép.
2017. máj. 25. 22:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Már szinte mindegyiken egy csomó smink van valami elcseszett szemöldökkel, gagyi tetoválással és tök egyformán öltözködnek. Ők az átlagos lányok lassan gyakorlatilag.
2017. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1-es, 3-as és a 9-es negyedik linjeiben szereplők is átlag felettiek számomra. F
2017. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek teljesen átlagos külsejű lányok:


[link]


[link]


[link]


Lány vagyok egyébként, és még annyit hozzáfűznék, hogy mint a szépség, ez is relatív. Kinek mi. Volt itt belinkelt kép, ami meg szerintem tök szép nőt ábrázolt.

2017. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!