Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig azt mondják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt mondják a nők a társkeresőkön, hogy ne sablon szöveget írj.! Akkor ez most mi? :D

Figyelt kérdés

Kipróbáltam unalmamban ezt a Tinder nevű alkalmazást. Én igyekeztem jópofa és egyedi lenni és kifejezetten pozitív és vicces. Sztem ez nagyjából sikerült is. Írtam a matcei közül pár csajnak. Volt aki nem reagált, ez nem is gond, előfordul, h mégsem vagyok neki szimpatikus vagy nem ilyesmit várt. No de az, hogy egy frappáns bemutatkozás után, aminek a végén róla érdeklődöm, h róla mit kell tudni? Válasz csak annyi, hogy mit szeretnél tudni rólam? :O

Erre mi a magyarázat? Pedig az össze hölgy húszas évei közepén járó, diplomás, jó megjelenésű nő. Még sem tud 2 sort írni magáról? Vagy ennek van valami lényege, hogy abból h mit kérdem tőle, következtet valamire?



2017. máj. 28. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Előfizettél már?
2017. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sok mindent mondanak a nők amiről maguk sem tudják micsoda.

Én is próbálkoztam sok társkeresőn frappáns bemutatkozásokkal, érdeklődéssel a képein történésekről (mert bemutatkozó olyan ritka a nőknél, mint a fehér holló), (és nők szerint jóképű, jó alakú is vagyok) aztán arra jutottam amire figyelmeztettek már mások: SEMMI ÉRTELME, semmi válasz.

Kell egy kevésbé sablonosnak tűnő sablonszöveg, és másolás-beillesztés minden nőnek aki egy kicsit is tetszik. Ez már bevált, bár ez sem hatékony, de hát társkereső csak a nők számára hatékony, egy férfinek csak "nincs más".

2017. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Dehogy, minek? Nincs semmi értelme sztem. Elég annyi like, amit egy nap megenged.
2017. máj. 28. 10:43
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Há'de bakki ! A "ne írj sablonszöveget" is csak egy sablonszöveg. Aki meg ilyen következetlen, azt jobb hanyagolni ;D.

30/f

2017. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert utána nem kapnál " mit szeretnél tudni rólam? :O", választ.
2017. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Kamu ez a "ne írj sablonszöveget" duma. Ha egy pasi képek alapján tetszik, úgyis visszaírok neki, ha csak egy sziával kezdi. Az ilyen csűrt-csavart, erőltetett "vicces dologgal írok rá, próbálok egyedi lenni" bemutatkozások nekem nem szoktak bejönni :D Felesleges már a legelején energiát feccölni bele, mikor lehet vissza sem fog írni a lány. Ha már visszaírt, azt jelenti, szimpi vagy, na utána villogtathatod a tudásod.

21L

2017. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Én csetelni szoktam sokat és ezt de utálom hogy "mit lehet rólad tudni?" :D

Ezt sose értettem, ilyenkor mégis mit vársz? Hogy a csaj elkezd órák hosszat magáról mesélni még te hátradőlsz a fotelban és igazítgatsz? :D Te irtál rá, miért ő törje magát hosszú szövegeket gépelve csak a te kedvedért?!

Ez nem beszélgetés, hanem egyoldalú kommunikáció. Ha érdekel valami igenis megkérdezed, majd a csaj is megkérdezi majd szépen apránként kiderítitek a másikról az infókat.


ui.: ha már így ideírtam szeretném megragadni az alkalmat hogy kedves cset.hu-sok, a sablonszövegeket "mizu?", "hogy vagy?", "jól érzed magad?", "mit csinálsz itt?" és társai legyetek szívesek hanyagolni mert marhára idegesítő!

2017. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A sablon szöveg alatt azt értik amikor valaki kb. ilyeneket ír magáról: "X éves,185 cm magas, 85 kg, sportos testalkatú, barna rövid hajú, barna szemű diplomás, mások által jóképűnek mondott srác vagyok, Budapesten élek. Komoly kapcsolat céljából keresem a társamat."

Én ezt gondolom sablon szövegnek. Ezzel nincs is gond első bemutatkozásnál hiszen 30 pasiból kb. 25-re illik ez a leírás. De ehhez kellene valami +, ami a 25 pasitól elkülönít, egyedivé tesz.Bár meggyőződésem,hogy egy jó fotóhoz elég a sablon szöveg, azonnal mennek rá a válaszok :)

2017. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
45%
Azért írják, hogy ne sablonszöveget írj, mert szórakoztatja őket, hogy töröd magad feleslegesen. Az, hogy visszaír-e, attól függ, hogy tetszel-e neki.
2017. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a sablonszöveg. Átetetésnek és siránkozásnak írják a lányok.

Te írj egy szépen megfogalmazott igényes levelet, miközben ők 2 szót nem írnak ki magukról. Ha így is elvárják maradjanak egyedül életük végéig. Az jó sors lenne az ilyeneknek...:)

2017. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!