Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig azt mondják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt mondják a nők a társkeresőkön, hogy ne sablon szöveget írj.! Akkor ez most mi? :D

Figyelt kérdés

Kipróbáltam unalmamban ezt a Tinder nevű alkalmazást. Én igyekeztem jópofa és egyedi lenni és kifejezetten pozitív és vicces. Sztem ez nagyjából sikerült is. Írtam a matcei közül pár csajnak. Volt aki nem reagált, ez nem is gond, előfordul, h mégsem vagyok neki szimpatikus vagy nem ilyesmit várt. No de az, hogy egy frappáns bemutatkozás után, aminek a végén róla érdeklődöm, h róla mit kell tudni? Válasz csak annyi, hogy mit szeretnél tudni rólam? :O

Erre mi a magyarázat? Pedig az össze hölgy húszas évei közepén járó, diplomás, jó megjelenésű nő. Még sem tud 2 sort írni magáról? Vagy ennek van valami lényege, hogy abból h mit kérdem tőle, következtet valamire?



2017. máj. 28. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Atyaég mit művelsz kérdező:D? Ezzel csak azt éred el, hogy jól kinevetnek a monitor mögött. Kezdésnek soha ne írj 3-4 mondatnál többet, amelyik lánynak van 1 minimális inteligenciája, az úgyis fog tudni rá válaszolni, ha jobban meg akar ismerni. Levelek többségére úgysem fognak válaszolni írhatsz akármennyit. Később majd mehetnek a hosszabb levelek, ha megvan a közös szimpátia.
2017. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Egy viszont fontos: hibátlanul írj, és valós képet mutass magadról akár 3 mondatban.


Nemrég pont ilyenbe futottam bele: az illető egy olyan idézetet írt ami megfogott (nem társkereső), aztán kiderült,hogy kb. béke s.. alatt van az IQ-ja.

2017. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 7-essel totál egyetértek
2017. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A mit lehet rólad tudni kérdés egy baromság. Sok mindent. Honnan tudjam, téged mi érdekel. Miért nem lehet normális kérdéseket feltenni? Szeretsz olvasni? Szeretsz filmeket nézni? Mi a kedvenc filmed? Mi a hobbid? Te is szereted a természetet? Érdekel a környezet védelem? Láttad már az új ..... kiállítást? Mit szólsz ehhez és ehhez? Mi a véleményed erről és erről?

Ezekből a kérdésekből azt lehet érezni hogy téged én mint személy érdekellek, az én véleményem, érzéseim, gondolataim dolgokkal kapcsolatban. A jellemem.

A "mit lehet rólad tudni" kérdésből nem tudom eldönteni hogy a mellbőségem vagy az IQ szintem érdekel-e.Gyűlölöm ezt a kérdést, és erre tényleg csak ezt lehet visszakérdezni: :mi érdekel?

2017. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Sablon szöveget csak annak mondják aki nem jön be nekik ha szimpi vagy azt is írhatod hogy jössz püffenteni akkor is fognak veled dumálni ilyen egyszerű ebben nincs szürke csak vagy fekete vagy fehér ennyi.
2017. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, félig van igazad. Azt alá írom ,hogy ha nem jössz be, nem érdekel, mit írsz, de ha bejön valaki kép alapján, de bunkó a stílusa az nálam ugyanúgy kuka. Tudom, aztán én vagyok a válogatós akinek senki sem kell....de ez van. A bunkók ugyanúgy nem kellenek mint az aki nem jön be.
2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha be tartod a szabályokat csak középszerű kis robot maradsz, a nők mondanak valamit de az ellenkezőjét gondolják akkor higy nőnek mikor ló legel a sirján.
2017. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#7-es okfejtése hibátlan.
2017. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!