Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli szingli férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szingli férfiak. Nektek van amiatt komplexusotok (valamilyen szintű), hogy nem kerestek eleget, megfelelő összeget, emiatt is vagytok láthatatlanok a társkereső, , piacon"?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 16:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7-es, nagyon igazad van.
2017. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem keresek rosszul , bár küzdöttem érte eleget (8 évet). De nincs se sportkocsim, se csilli villi saját lakásom. Állítólag gnóm sem vagyok, próbálkozom is társkereséssel, aztán mégis láthatatlan vagyok a nők számára.
2017. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9es: nem értek egyet. Minden készség fejleszthető. Született zsenik vannak, voltak, lesznek. De tanulni bárki tud. A programozást sem kell úgy beállítani, mint valami agysebészetet. 32 éves nőként, két gyerekkel és bölcsész diplomával is meg tudtam tanulni úgy, hogy értelmes helyen tudjak elhelyezkedni. Nem leszek felsővezető? Ámen. De hogy a keresetem miatt nem lesz kisebbrendűségi érzésem, az is biztos. 30as férfiként szerintem meg a minimum, hogy valaki tegyen magáért nyavajgás helyett.
2017. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jól keresek, egyedül vagyok.

Mivel magyarázod?

2017. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem mivel hasonlóan az 1-eshez én se foglalkozok kapcsokkal helyette inkább olyannal ami boldoggá tesz.


Inkább az vigye a pénzt mint egy nő.

2017. jún. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért van ennyi kérdés a fizetéssel kapcsolatban, mert egyrészt iszonyatosan terjed a mélyszegénység a hazánkban, másrészt meg a nők döntő töbsége a pénzen meg a bádibilder külsőn kívül semmit nem tekint értéknek. Konkrétan az ország 48%-a él a létminimum alatt, ez pontosan 12%-kal több mint 10 évvel ezelőtt (forrás: HVG, Zsaru magazin, Észak-Magyarország összehasonlító grafikonok, nem a 444-ről meg a zsindexről szedtem, szóval még akár igaz is lehet). Jelenleg az a nagy büdös helyzet szeretett országunkban, hogy 2 millió keresőképes tart el 8 millió parazitát, és az ötszázcsiliárd adó miatt nem lát ki a nyomorból.

Erre még rátett egy lapáttal Lézerjanika, aki a tömérdek sok okos eszével kitalálta, hogy mindenki annyit ér, amennyije van. Az agyatlan csitrik meg fenntartás nélkül bekajálják ezt a baromságot, meg a sok egyéb pénzközpontú médiamanipulációt. Minek is gondolkodni, ááá, majd megteszi más helyettem. Meg persze ott van a Matolcsidióta a 47 ezer forintjával, a milliós politikusi fizetésével nagyon osztogatja az észt a Rózsadombról.


"Azért van ennyi fizus kérdés, mert a magyar férfiak egész egyszerűen a kisujjukat is lusták mozdítani a kényelmes de szarul fizető állásukból. Pedig a lehetőség ott állna mindenki előtt, segéd munkával is meg lehet keresni 500 forintot tisztán, és nem a világ végén, hanem már Ausztriában. "


Nagyszerű, tehát vonuljon ki minden keresőképes Nyugatra, mint a "migrácsok". Gyönyörű eszmefuttatás, szinte már meg is győztél. Már csak olyan jelentéktelen, kukacoskodó kérdéseim volnának, hogy akkor idehaza ki fogja termelni a GDP-t, valamint azzal, hogy mindenki elhúz Ausztriába meg Németbe, mint a vadlibák, mitől is lesz jobb az itthonmaradtaknak. Továbbá, ha ilyen egyszerű az egész, miért nem költözött ki a komplett Afrika az Amerikai Egyesült Államokba?

Van egy olyan érzésem, hogy mellédumáláson, anyázáson meg moderáltatáson kívül nem kapok ezekre érdemleges választ...


"És mi az egyszerűbb? Siránkozni tovább a 120 ezer forintos fizetés mellett :D Szidják az országot, a politikusokat, a főnöküket, a rabszolgagyárat, a multikat.. "


Aranyapám, szerinted az ország vagyoni helyzetéért mégis ki felel? Nem, nem az Érmelléki Kuglófember, hanem a kormány, az ország vezetői, a politikusok. Az volna a feladatuk, hogy a rájuk bízott országot rendbetegyék, és alkalmas legyen az emberi életre, NEM pedig az, hogy két kézzel nyúljanak az emberek zsebébe, és elsikkasszák a nemzeti vagyont. És ezt teszik? Bizony ezt. Tehát jogos a kritika? Jogos. Tudod aranyapám, defínició szerint az ország vezetői vannak a népért, nem pedig megfordítva. És mellesleg: mi az uralkodás első szabálya? MINDENÉRT te vagy a felelős.

Erről pedig ennyit. Ide egy pontot kérek.


A multicégek is ugyanúgy hibásak. Az csak egy dolog, hogy kiölték maguk körül a kisvállalkozókat, és kizárólagosították a piacot, az meg egy másik, hogy amekkora mamutvállaltok, még kevesebb pénzt nyomnak az emberek markába, mint a magyar vállalkozók, és tonnaszám talicskázzák külföldre a hazai tőkét, a magyar meg dolgozzon éhbérért 12 órákat, menjen be túlórázni, meg ünnepnapon is (amiért természetesen egy vasat nam kap). De ugyanez igaz a főnökökre is. Cseppet igazságtalannak tartom, hogy a napi 25 órát güriző munkás örülhet, ha 70 ezret kézhezkap, a hájas seggű főnök meg havi 600 ezret kap az irodában tespedésért és a pasziánszozásért. Ha szerinted ez teljesen rendben van, akkor kongratyülésön, a vadkapitalizmus agymosodája tette a dolgát, büszke lehetsz magadra.


"mindenkit csak magukat nem teszik felelőssé, azért mert nyomorban élnek."


Háppersze, az emberek imádnak nyomorban élni és az utolsó fillérjüket is odaadni adóba, nem is tudtad? :$

Mondd, te gyárilag vagy ilyen hülye, vagy édesanyád ejtett fejre? Kaptad is a mínuszt az ökörségeidre, te kis fidesznyik, te.


"El kell kezdeni megtanulni programozni, aztán elhelyezkedni Pesten informatikusként. Nagy szükség van rájuk, és nagyon jól fizetnek."


Hogyne, legyen mindenki programozó! Kenyeret sütni meg buszt vezetni igaz senki nem fog, de nem baj! Majd írunk turbó-paszkálban kenyérprogramot meg buszvezető-programot, kinyomtatjuk a kenyeret 3D nyomtatóval, kicsit fura íze lesz, de megszokható, önuralom kérdése ugye.

Arra ugye nem gondolsz, hogy a "sztárszakma" is ugyanúgy tud telítődni, mint bármi más? Ha mindenkiből programátor lesz, akkor ugyanúgy nem fog semmit érni a diplomájuk, mint most a jogász-közgazdász diploma, mehetnek majd a munkaügyibe hatalmas sorokban, mert a 90% nem kap majd a szakmájában melót. Magyarán szólva dehogy oldottad meg a problémát, csak jól továbbgörgetted.

Szenzációs ötlet, de tényleg! Egyéb hasonló fantasztikus megoldás?


"De tanulni bárki tud. A programozást sem kell úgy beállítani, mint valami agysebészetet. 32 éves nőként, két gyerekkel és bölcsész diplomával is meg tudtam tanulni úgy, hogy értelmes helyen tudjak elhelyezkedni."


Oké, akkor most már csak írnod kell egy olyan programot, amivel csiliomos leszel. Mondjuk egy új oprendszert. Elárulom: arra, hogy turbó-paszkálban összedobsz valami tetrisz utánzatot, senki nem fog egy kanyit se fizetni.

Mindazonáltal, ha ennyire egyszerű a programozás, miért nem leszel te is csiliomos programozó? Nem akarsz 500 ezret havonta hazavinni? Hát persze, hogy akarsz! Akkor meg mi tart vissza? MutaZSd [sic!] meg nekünk, hogy köll eztet csinálni, ne a pálya széléről ordibáld az okosságaidat, hanem tessék, szemléltesd.

2017. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
előző, a klaviatúrámból vetted ki a betűket !
2017. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincsen.

Ha sok pénzt keresnék, akkor se költeném olyan nőkre akiknek csak a lóvém kell, már csak elvi okokból sem.

A társkereső piac pedig egy hordó fos, egyetlen normális lány sincs, csak felszínes, anyagias pcsák.

#5 ostoba idióta vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó.

Én is adtam neked mínuszt.

A #16 válaszadó tökéletesen leírta a lényeget, zöld pacsit kapott!!! Na őrá érdemes hallgatni mert ő tényleg az igazat mondja.

2018. okt. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!