Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb nőt/lányt zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb nőt/lányt zavarja, hogy egy férfi segédmunkás, azaz nem keres sokat (márpedig nekem is ez a tapasztalatom a nőkkel sajnos! ), akkor az azt jelenti, hogy őszinte, érzelmeken alapuló szerelem ma már nem létezik?

Figyelt kérdés
A nők egytől egyig érdekemberek manapság, azt nézik, ki mit ért el az életében, szerintük(is) úgy van, hogy akinek semmije nincsen, nem ért el semmit az életében, az annyit is ér? Mert kb ez jön le a hozzáállásukból! Valódi érzelmeken alapuló őszinte szerelem manapság már nem igazán létezik, max nagyon ritkán?

2017. jún. 1. 19:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Engem ez nem rettent el,nem igazán érdekel,ki mit gondol.Ha elmentem úgyis jobb lesz.
2017. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

A fodrászkodás nem segédmunka.


A hajszobrászat kreatív, hozhat milliókat a konyhára és nem nagyon látni mázsás, ápolatlan, durva modorú fodrászlányokat nagyon rossz példa tehát :)

2017. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
9%
#12: igaz, de értsd a lényeget, különbséget. ☺
2017. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan jönnek ide az érzelmek?

Én sem járnék segédmunkással, és nem azért mert nem őszinte érzelmeket keresek.

Nehezen tudom elképzelni, hogy szellemi partnerem lenne egy tanulatlan ember.

2017. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%

Nem szabad általánosítani. Sok embert ismerek, akiknek nincs érettségijük, mégis értelmesebbek és intelligensebbek egyes diplomásnál. Van olyan közülük, aki többre is vitte az életben, mint néhány "tanult" ismerősöm.

Nekem nincs diplomám, de - sok munkával - elég sokra vittem. Igen magas jövedelmem van (nő vagyok). Ennek ellenére a lányom apja egy 8 általánost végzett biztonsági őr volt. Utána is leginkább pl.: sofőr, autókereskedő barátom volt. Nem vagyok hivalkodó, nem élek nagyon nagy lábon. Nem gondolom, hogy érdekember lennék.

Ennek kicsit ellentmond azonban, hogy néhány találkozás, beszélgetés után többször utasítottam vissza olyan férfiakat, akik keveset kerestek és/vagy nem voltak elég "intelligensek". Ennek oka, hogy ha egy buta férfi ragaszkodik a elképzeléseihez, abból úgyis csak vita, veszekedés lenne. Ha nem ragaszkodik hozzá, és felnéz rám, akkor az olyan "papucs" fíling. Egyik sem jó. Ez néhány beszélgetés során kiderül.

A másik oka a visszautasításnak anyagi. Bizonyos színvonalat megengedhetek magamnak. Pl. évente 1-2-szer külföldi nyaralás. Mi van, ha a párom csak 100.000.-ft-ot keres havonta (esetleg még abból gyerektartást is fizet). Fizessem én a nyaralását? Vagy inkább én se menjek nyaralni, csak, hogy ő ne érezze kellemetlenül magát.

2017. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
32%

#1 azok nem segédmunkások hanem iskolázatlan, általában román cigány, vagy magyar cigány fröccsös parasztok, akik az útkaparásból meg a proli melóból szerzik meg a keresetük.

egy segédmunkás nem csak az útszélen dolgozó, feje búbjáig retkes, cigi és feles szagú gyökerek halmaza, ostoba általánosítás az ilyen.

nálunk a segédmunkások, akiknek az a dolga, hogy a kezünk alá dolgozzanak és néhanapján elvégezzenek egy-két szakmai feladatot, napi 10-12 ezer forintot kapnak. nincs konkrét végzettségük, de a munkájukat lelkiismerettel és odaadással végzik. (építőipar-épület gépészet) gúglizz utána ha diplomásként nem vágod miről beszélek :)

a kérdésre:

sajnos ilyen világot élünk, a felszín, az egzisztencia és a külcsín fontosabb mérce lett, hozzáteszem nem csak a nőknél.

2017. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem értem egyébként ezeket a vitákat folyton mert például a délceg informatikus sem a konzervgyári melóslányok között keresgél. Vajon miért.
2017. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

A segédmunkás néha többet keres mint egy friss diplomás... viszont a mai világban ez egy (bocs') eléggé alacsony értelmi szintre vall, ahogy az előttem lévő hozzászólásokból is kiderül.

Manapság azért legalább egy szakmát lehet tanulni, egy érettségit letenni, egy OKJ-t elvégezni amivel fentebb lehet emelkedni a segédmunkás kategóriából.

2017. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
67%
17. Azért mert a hapsiknak mindig könnyebb a sikeres nőkre fogni :D
2017. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
81%
Ja, a férfiak abszolúte nem érdekemberek. Mivel nem a pénzre/foglalkozásra mennek (bár olyan is van), hanem a külsőre :D
2017. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!