Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb nőt/lányt zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb nőt/lányt zavarja, hogy egy férfi segédmunkás, azaz nem keres sokat (márpedig nekem is ez a tapasztalatom a nőkkel sajnos! ), akkor az azt jelenti, hogy őszinte, érzelmeken alapuló szerelem ma már nem létezik?

Figyelt kérdés
A nők egytől egyig érdekemberek manapság, azt nézik, ki mit ért el az életében, szerintük(is) úgy van, hogy akinek semmije nincsen, nem ért el semmit az életében, az annyit is ér? Mert kb ez jön le a hozzáállásukból! Valódi érzelmeken alapuló őszinte szerelem manapság már nem igazán létezik, max nagyon ritkán?

2017. jún. 1. 19:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%

Manapság? Ez milyen hülyeség. Amióta világ a világ azóta az apák a lehető leggazdagabb, legbefolyásosabb férjet próbálták megszerezni a lányuknak. Ne csináljunk már úgy, hogy a házasság régen valami romantikus lányregény volt. És igen, fontos a pénz. Is. A nő dolga ugyanis kiválasztani azt a párt, akivel legjobb körülmények között nevelheti fel a gyerekeit. Ez sem új dolog. Akár az állatoknál is körülnézhetsz. És itt most nem azzal van baj, ha valaki segédmunkás, hanem azzal, ha az is akar maradni. Bárkivel előfordulhat, hogy olyan családba születik, hogy nem támogatják, sőt gátolják a tanulásban. De mikortól felnő, munkába áll, csak rajta múlik minden. Aki tanulni, fejlődni akar, az megteszi. Aki nem akar, az meg ne panaszkodjon.

Kedves diplomás, aki akár egy fodrásznővel is összejönne...nincs a fodrászokkal semmi baj, hisz kitanultak egy szakmát. A kérdés feltevője segédmunkásokról kérdezett. Egy olyan nővel is összejönnél, aki 18 évesen hetedik osztályból állt ki és azóta a tyúkfarmon etető, mert semmi komolyabbra nem képes? Biztos nagyon sok mindenben hasonlóan látnátok a jövőtöket.

2017. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
86%

A fodrász foglalkozás szakmunka, nem segédmunka. Szerintem nincs baj a segédmunkával sem, átmenetileg, én is dolgoztam hasonlót. A probléma azzal van, hogy ez nem szakma, nincs benne fejlődési lehetőség, nem kell hozzá semmiféle előképzettség/szakértelem. Akkor ideális, ha mellette tanulsz (levelező,esti, tanfolyam) majd a végzettségeddel helyezkedsz el. Mindenki jót akar magának és ha okosan csinálja, továbbtanul, hogy ne kelljen 5-10 év múlva is alacsony költségvetésen élnie.

Nyilván mindenki olyannak kezd ki, akivel el tudja képzelni a jövőjét, céljai megvalósítását. Ha nincs meg a törekvés a segédmunkásban, milyen jövőt tud elképzelni mellette egy nő/férfi?

Nem gondolom, hogy minden a pénz lenne, de egy családtervezéshez Magyarországon segédmunkás bérből nem vagy igencsak szűkösen lehet megélni.

Érdekeljen a jövőd, tegyél érte!

2017. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%
21, ez nagyon jogos. Még így ebbe sose gondoltam bele, de ezzel is bővítetted a látóköröm :D köszi :)
2017. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy nem tudom fiúk..azt várjátok ilyenkor, hogy mi nők szánalomból és sajnálatból írjuk oda mintha fiúk lennénk hogy "minden nő kva" ? :D

És ettől megnyugszik a kicsi lelketek, hogy nem bennetek van a hiba? :D


ne a játékost utáld, hanem a játékot :D

2017. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a te gondolatmeneted szerint nincs. :( Elfogyott.

Válts pasikra vagy élj egyedül! ;)

2017. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
91%
#10: Diplomás nőként én is járnék fodrász férfivel. :) Azért a fodrászt ne hasonlítsuk össze a segédmunkással. Ő legalább elvégzett valami tanfolyamot, a legtöbb folyamatosan képezi magát és nyit egy saját fodrászszalont. Egy segédmunkás is megtehetné ezt, mert alapvetően hiány van belőlük. Viszont a legtöbb sajnos elég primitív.
2017. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én fodrászom egy nagyon ügyes, talpraesett nő. Folyton képzi magát és szerintem nagyon jól keres.


Egyébként egy diplomás, értelmes, jól kereső embert miért ne lehetne őszinte szerelemmel szeretni?

2017. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem a segédmunkával van a baj, hanem azzal hogy aki nagyon keveset keres, nem tudja eltartani magát. Én meg nem akarok egy férfit eltartani.
2017. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
92%

Engem is zavarna. Vegyészmérnökként két alternatívám lenne: - jelentősen lejjebb adni az igényeimből (étel, lakhatás, kirándulások), hogy képesek legyünk egy párként funkcionálni.

- jóformán eltartani a pasit

Egyik verzió sem tetszik, úgyhogy inkább a hozzám hasonlókkal kezdek. Szerintem teljesen egyértelmű.

2017. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászsráccal én is járnék, érdekes személyisége lehet :)A hajjal finoman, érzéssel kell bánni, úgy képzelem hogy gondoskodó, törődő.
2017. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!