Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezeket az elvárásaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket az elvárásaimat beírom az ideális jelölt részhez, fognak jelentkezni nők?

Figyelt kérdés

- Valóságban nézzen ki legalább olyan jól, mint a fotóin

- Ne legyen se gyereke, se vele egy háztartásban élő háziállata

- Teljesen független legyen, az ex "démonja" nélkül

- A szexiparhoz sosem volt köze semmilyen formában

- Ne legyen káros szenvedélye

- Ne legyen elhízott, szép feszes teste legyen

- Heti 3-4 alkalommal minimum sportoljon

- Hosszú haja legyen

- A fogai szépek és egészségesek legyenek, 1 sem hiányozhat

- Igényes, tiszta, ápolt

- Rendmánia és tisztaságmánia előny

- Elegáns öltözködés

- 20-30 éves kor

- Mellméret: C-től

- Nem muszáj a diploma, de legyen 1 jó szakmája

- Angoltudás társalgási szinten

- Nem nagy orr

- Szeresse a virágokat


2017. jún. 8. 05:32
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
94%
Hát igen, neked nincsenek komplexusaid, ha elhiszed, hogy egy olyan nő, aki kb. le sem tudja magáról vakarni a kérőket offline-online, mert annyira kapós, az majd pont a te adatlapodra fog JELENTKEZNI. Álmodozz csak :).
2017. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem akartam én ebbe belemenni, mert nagyon nehéz téged komolyan venni az ilyen marhaságokkal, hogy elvárás a virágszeretet meg a totálisan hiánytalan fogsor, de két dolgot azért megjegyeznék:


- én heti minimum 3-4 alkalommal sportolok, méghozzá elég keményen, de elhiheted, hogy nem feszes a testem, még ha nem is vagyok elhízott, és ez erősen összefüggésben áll a D-s mellméretemmel, ami, mivel C-től felfelé levő, természetesen hat rá a gravitáció - és MINDEN alkatilag ilyen nő, mint én ugyanígy néz ki. Vagyis az alkat, amire te vágysz, kizárja a természetes feszességet és nagy melleket (nem, amire te gondolsz, az nem igazi).


- Minden egyes év, amit abban a vergődésben töltesz, hogy kitaláltál magadnak egy álomképet, amit te majd szeretni tudsz, megtanít arra, hogy ez az egész egy f.ä.sz.ság. Alap, hogy az ember ápolt, tiszta, vonzó férfit/nőt akar maga mellé. De ha nem társalog angolul veled, és nem szólít darlingnak, akkor már nem fogod tudni szeretni?


Gyerek vagy még, nem való neked nő..

2017. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy Lazar Angelovba oltott Czeizel Endre vagy,akkor bővítheted is a listádat,mert akármilyen fos személyiséggel is fogsz olyat találni,akit elképzelsz.

De fogadjunk egy csokiban,hogy ha sportos is vagy,elég ortopéd egy fejed van. :D

2017. jún. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Háziállat = kutya/macska? Khm. papagájosként és egy sziámi harcoshal tulajdonosaként fel vagyok háborodva, hogy más háziállat fel sem merült a hozzászólásodban, csak a kutya és a macska. :-D


A mellméret egyébként genetikai adottság, ha megfeszülök, akkor is B-s marad a mellméretem, szilikont meg nem rakatok be azért, hogy nagyobb legyen (ha netán rákos lennék, és azért kellene a szilikon, mert a rák miatt el kellene távolítani a mellemet, az más, mert az egészségügyi ok, illetve ismerek olyat, akinek egy időben azért volt szilikon az egyik mellében, mert nagy volt az eltérés a két melle között, és hogy ne látsszon).


Mit jelent egy jó szakma egy olyan világban, ahol nem a cégek versenyeznek a dolgozókért, hanem a dolgozók a munkáért, és még így sem biztos, hogy tartósan lesz munkád, ha valahova felvesznek?


Na jó, biztos van olyan, aki megfelel az elvárásaidnak, de a nők alapból ritkán írnak társkeresőn férfiaknak.

2017. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!