Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezeket az elvárásaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket az elvárásaimat beírom az ideális jelölt részhez, fognak jelentkezni nők?

Figyelt kérdés

- Valóságban nézzen ki legalább olyan jól, mint a fotóin

- Ne legyen se gyereke, se vele egy háztartásban élő háziállata

- Teljesen független legyen, az ex "démonja" nélkül

- A szexiparhoz sosem volt köze semmilyen formában

- Ne legyen káros szenvedélye

- Ne legyen elhízott, szép feszes teste legyen

- Heti 3-4 alkalommal minimum sportoljon

- Hosszú haja legyen

- A fogai szépek és egészségesek legyenek, 1 sem hiányozhat

- Igényes, tiszta, ápolt

- Rendmánia és tisztaságmánia előny

- Elegáns öltözködés

- 20-30 éves kor

- Mellméret: C-től

- Nem muszáj a diploma, de legyen 1 jó szakmája

- Angoltudás társalgási szinten

- Nem nagy orr

- Szeresse a virágokat


2017. jún. 8. 05:32
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezt mind fel tudod mutatni pasiban, miért is szorulsz társkeresőre? Vmi sz.r csak van abban a palacsintában...
2017. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
94%
Kezdjük ott, hogy azért a mi társadalmunk még mindig az, ahol a férfinek illik kezdeményeznie, tőlük várják el. Tehát ennél sokkal kisebb elváráslista esetén sem fognak nők jelentkezni, vagy kevesen. Ennél a listánál meg főleg nem. Aki ennek megfelel, az kb. az a nőtípus pár kivétellel (háziállathiány stb,.), akire a férfiak nagy része hajt 18-60 éves korig. Amelyik nő meg tud válogatni, az nem fog csak egy adatlap miatt kuncsorogni, főleg, hogy azt sem tudjuk, te ezért cserébe mit tudsz "nyújtani", mert arról vhogy nem esett szó. Te kigyúrt vagy, izmos, hogy tudd kompenzálni azt, hogy lapos hashoz akarsz C-D kosaras mellet? (ami gondolom, legyen feszes, így marad kb. a C-D kosaras nők 10%-a, akinek természetesen feszes a melle, meg a szilikoncicis, akinek meg már olyan az életszínvonala, hogy gyárimunkás Fecóval nem fog összejönni).
2017. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Rendmániás nőt csak akkor keress, ha te is az vagy, különben napi szintű lesz a veszekedés, ha egy pohár nincs a helyén.
2017. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
93%

Tehát mell, orr, haj, fogak, rend... A raszolgákat is így vállogatták. Majd egy külön hozzászólásban megjegyzed, hogy mondjuk nem baj, ha meg tud szólalni... :-)

Én biztos vagyok benne, hogy pontosan azt fogod kapni, amit érdemelsz, Kedves! ;-)

2017. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem készülj fel a magányra.
2017. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
95%

:D

Nem sokat tudsz az életről, barátom. De legalább cserébe buta vagy.

2017. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
91%
Azon a tényen, hogy egy troll vagy, nem is. :)
2017. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
72%

Mindnek megfelelek, de ha valaki elvárná tőlem, az engem taszítana. Úgy érezném, hogy csak és csak így és csak ezért fogad el és egy prototípust keres, nem egy élő, érző embert. Nekem túlságosan ítélkezőnek tűnsz ezek alapján, holott az általad felsoroltak közül soknál érzem, hogy ha valaki nem is felel meg neki, lehet csodás ember és nő és lehet, hogy anno pl volt futókalandja, de változott, vagy lehet, hogy növeszti a haját, de ez hosszú évek kérdése... Az pedig, hogy mi a nagy orr, kérlek... Relatív.:D Ezzel csak azt éred el, hogy aki öntelt, az jelentkezni fog, aki kritikus magával, az leszarja, mert igenis nyomasztó, hogy ilyeneket erőltet az ember valakire, akit nem is ismer és ha esetleg a meló miatt szétszórt lesz majd egy időben és nem tud úgy edzeni vagy rendet tartani, vagy esetleg levágatja a haját, akkor már takarodsz van... Ez nem emberhez méltó... És nem hiszem, hogy egy tartós kapcsolatban pont ezek az "értékek" számítanának igazán és döntenének.


Nekem nem tetszene és nem szeretek ítélkezni, de nem érezném úgy, hogy én egy ilyen embertől bármit akarok.


Kicsit olyan, mint mikor a nők elvárják, hogy férfi fizessen helyettük az első randin. Pozitív dolog, pont mint a sport, a diploma/szakma és általában sokaknál ez alap. De elvárni gyökér dolog.


Pláne, ha olyan teszi, akiben semmi extra nincs és bőven csöndben maradhatna, de erről esetedben nem tudok nyilatkozni, csak arról, hogy innen nézve emberileg gyérnek tűnsz, ami mondjuk sokkal több embernél kizáró ok, így nálam is.


20l

2017. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem miért kell piszkálni a kérdezőt.


Teljesen normális elvárásai vannak.


Számára vonzó megjelenés, amit ö is tud hozni, hasonló érdeklődési terület, ápoltság, tanultság. Neki a nagy mell jön be, hát puff. Nem szereti az állatokat, van ilyen.


Az eltén tucatjával mászkálnak ezek a lányok, csak nézd meg az órákon, ki lelkesedik az anyagért és ki jegyzetel kötelességből.


Ha tényleg tudod hozni ezt a szinten, és a külső elvárások férfi megfelelőinek bírtokában vagy(magasság/vállak/farokméret) akkor össze tudsz szedni ilyen lányt.

2017. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
94%

Ja hogy még a háziállat is kritérium. Az esetleg nem feltétel, hogy csak piros bugyim legyen és barackillatú a puncim? De most komolyan.


Amúgy van egy sünöm, minden más stimmel. De ilyen elvárásokkal előbb fog ő szúrni akármilyen nőt, mint te. Pláne engem.

2017. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!