Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit tapasztaltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit tapasztaltok, mennyire gyakori az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Az olyan férfi, akinek kifejlett erős stabil személyisége van, és nem gyerekként hanem érett felnőttként gondolkodik minden helyzetben. Nagyon okos és intelligens. Vannak céljai, sikeres abban amit csinál, nagyon határozott és karizmatikus. E mellett a ház körüli fabrikálásnál is szinte mindent megtud csinálni, bármikor tud ilyenekben segíteni.


A kapcsolatban nagyon megértő, odaadó, szeretetteljes, védelmező, olykor szenvedélyes és romantikus.


Lehet vele komoly témákról beszélgetni, de hülyülni is. Illetve nagyokat bulizni, de túrázni és állatkertbe és egyéb ilyen helyekre menni.



2017. jún. 13. 22:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom ilyen, vele is vagyok már 8 éve. Szerintem borzasztó ritka, összesen rajta kívül még hogy 2 ilyen férfit ismerek. (persze sokkal több hiszi magát annak, lásd itt gyakorin is minden mentális beteg magát normálisnak hazudja)
2017. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfiak foglaltak,- vajon miért (?)
2017. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Sok ilyen férfi van.


Csak jellemzően ezek a tulajdonságok csak egy párkapcsolatban jelentenek előnyt, az ismerkedésnél fel sem tűnnek, mivel ott nehéz bizonyítani őket.

2017. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

#13

Az azért feltűnik, ha valaki lelkileg labilis és a személyisége közelít a nullához. Rendszeresen kiszúrom ismerkedésnél és lehet, sőt biztos, hogy én sem vagyok makulátlan, mindenkiben van kis gebasz, de mikor valakiről ordít, hogy nem találja a helyét a világban, az már gáz. És nagyon sok az ilyen. Kamaszként lehet csapongani meg nem tudni semmit, felnőtt ember ne legyen ilyen.

2017. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

van ilyen is, olyan is.

amiket keresel egy pasiban, azt tartsd szem előtt.

utálom a titok című könyvet, mert kiforgatta a lényeget - mondhatni "azért széles a folyó, mert hosszú nagyon a híd" módján, de mégis élnék a könyv tanácsával, hogy tudni kell mit akarsz és akarni kell, el kell képzelni, hogy megkapod.


ugyanis ha ezeket a tuljadonságokat "kéred" és ezt szem előtt is tartod, úgy szelektálsz majd és úgy sodródsz, hogy ilyet kapsz.

de tudatosítanod kell, hogy ezt kérd.


nagyon igaz ez. én is kértem, és olyat is kaptam :) igaz, nem volt pontos a kérésem, én NORMÁLIS pasit kértem, de úgy szeretném, ha inkább SZENVEDÉLYES lenne :( :(

legjobb barátnőm bezzeg SZERELMET KÉRT, NEM BAJ HA RONDA A PASI, DE IMÁDJUK EGYMÁST, és bejött neki, lett egy férje, aki egy fokkal szebb csak az ördögnél (azért nem rémisztő, csak olyan falusi útépítőmunkás-kocsmabútor feje van a fickónak, mónika showba is beférne) :) szóval még 8 év után is dúl náluk a szerelem.


van olyan, hogy kérni kell (de nem misztikum ez, csak simán a tudatosságról van szó)


és amúgy is, nem olyan ördögtől való, amit leírtál, sok megértő, odaadó, szeretetteljes fickó van. az meg, hogy védelmező, had legyen alap az erősebbik nemnél. a szenvedély és romantika működése igazából kettőn áll mindig!!! (ha te is ilyen vagy, akkor ő is olyan lesz) :)

mindenki tud egyszerre bolondozni és komoly is lenni, aki nem képes ilyen is olyan is lenni, az igazából nem túl egészséges, de az meg úgyis kizárva :)

a szenvedélyes, vidám, szeretetteljes ember oda megy veled, ahová csak szeretnéd (persze a női ruhaboltot kivéve, attól a tesztoszteron távol tartja a jóembereket) szóval ha jó fej, alapból követ téged éppúgy az állatkertbe, mint egy jó buliba (ha vállalhatóak a barátaid) ;)


ne add alább, csak a szerelem téríthet kicsit el :)


ui. azért tökéletes nem lesz, lehet, hogy ezek megvannak benne, de kapsz ezekkel együtt egy hülye anyóst is, esetleg nem mercin, hanem BKK-n érkezik, akármi ... :) de a fontos dolgok mindig belülről fakadnak, aki jó, az mindenben jó és jó is lesz :)

2017. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Az azért feltűnik, ha valaki lelkileg labilis és a személyisége közelít a nullához."


Nem tudom, nem vagyok már kamasz, és a környezetemben lévők többsége sem. Van normális munkánk, van normális életünk, de ezek is olyan tulajdonságok amik nem látszanak első blikkre (szemben mondjuk azzal, hogy mennyire kopaszodsz, vagy milyen vállas vagy).

2017. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem írtál volna le! ;-)

Úgyhogy igenis, léteznek ilyen férfiak! :-)

2017. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Lehet, csak én vagyok akkor érzékeny erre. :D De nekem két szó után lejön. Mondjuk általában olyan jellegűek is a beszélgetéseim randikon/ha egyáltalán szóba elegyedünk, ami kicsit mélyebbre szánt. Értem ezalatt, hogy kicsit kiprovokálom az illetőből, hogy mutasson valamit az értékrendjéből vagy abból, hogyan vélekedik/gondolkodik. Az első mondat után le lehet vágni. Bár engem nem zavar, hogy valaki ilyen szinten hogy néz ki, szeretek megismerni bárkit.
2017. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"Lehet, csak én vagyok akkor érzékeny erre. :D De nekem két szó után lejön. Mondjuk általában olyan jellegűek is . "


Lehet, hogy tényleg csak Te vagy érzékenyebb. Bár én inkább arról a pontról beszélek, amikor egyáltalán randira hív, és eldöntöd, hogy elmész e vele vagy sem. Ott nagyon ritkán látsz bármit a belső tulajdonságokból, és ha nemet mondasz, akkor nem is fogsz.


"beszélgetéseim randikon/ha egyáltalán szóba elegyedünk, ami kicsit mélyebbre szánt"


Ez viszont jó. Nekem eddig csak olyan randiból lett kapcsolatom, ahol az első randin is sikerült egyrészt normálisan kommunikálni (értsd, nem az egyik fél beszélt, a másik meg ölte a kommunikációt), másrészt, ahol érintettünk valamilyen szinten komolyabb, akár értékrendi kérdéseket. Akivel megmaradtunk a nagyon felületes körökön, ott sosem volt folytatás

2017. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%
Igen, vannak ilyenek. Ők azok akiknek minden megadatott az életben. Csak ne felejtsük el hogy így könnyű fejlődni. Autóval indult a futóversenyen, szóval nem kell szégyenkeznie annak aki lemaradt.
2017. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!