Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit tapasztaltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit tapasztaltok, mennyire gyakori az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Az olyan férfi, akinek kifejlett erős stabil személyisége van, és nem gyerekként hanem érett felnőttként gondolkodik minden helyzetben. Nagyon okos és intelligens. Vannak céljai, sikeres abban amit csinál, nagyon határozott és karizmatikus. E mellett a ház körüli fabrikálásnál is szinte mindent megtud csinálni, bármikor tud ilyenekben segíteni.


A kapcsolatban nagyon megértő, odaadó, szeretetteljes, védelmező, olykor szenvedélyes és romantikus.


Lehet vele komoly témákról beszélgetni, de hülyülni is. Illetve nagyokat bulizni, de túrázni és állatkertbe és egyéb ilyen helyekre menni.



2017. jún. 13. 22:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok, de nem pisilnek korbe a lanyok, szoval az ugy mar itt elbukott. Sajnos nem vagyok kigyurva es szettetovalva.
2017. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Én ismerek egy ilyet, de egyébként tényleg elég ritka.
2017. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A filmekben elég gyakori. A valóságban nem hiszem, hogy létezik ilyen.
2017. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Férfiként nem láttam még ilyen férfit. Az a baj ezzel a felvázolt helyzettel, hogy a valóságban nem is túl működőképes. Az erős, stabil, karizmatikus személyiség megoldható könnyen. Ellenben az, hogy sikeres legyen a munkában és mellette fabrikáljon, már nehezebben. Egyszerűen, ha valaki sikeres a saját területén, az rengeteg időt felemészt és az illető nem fog utána időt pocsékolni a ház körüli dolgokra. Egyszerűen nem éri meg neki.

A kapcsolatos rész tényleg túlidealizált. Ha valaki karizmatikus és erős személyiség, akkor nem megértő és odaadó. Ha valaki erős személyiségű, akkor bizony nem megérti az illetőt, hanem kőkeményen be is olvas neki. Pont azért, hogy az illető túllépjen a dolgokon.

A komoly téma és hülyülés megint érdekes rész. Van, akinek komoly téma az, hogy milyen jó együtt feküdni az ágyban. Van, akinek az, hogy előre tervezi a szerelmével a nyugdíjjal kapcsolatos dolgokat. A hülyülés és széles skálán mozoghat. Faviccek és morbid poénok közt még rengeteg más is van.

A nagy bulizásos rész is üti a dolgokat. Romantikus, megértő, aki melózik és sikeres, dolgozik a ház körül... és még nagyokat is bulizik? Egyszerűen ez nem fér bele egy ember életébe.

DE! Rengeteg nőt ismerek, akik hasonlónak hiszik a pasijukat, mert beütött a rózsaszín köd. Nincs ezzel semmi gond. A baj az, hogy sokan ideálokat kergetni, miközben megértésre vágynak, de a megértés legapróbb szikrája sincs meg bennük. Egy ilyen férfi pedig hasonló kaliberű nőt keres, amiből szintén kevés van.

2017. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
1-es: Veled mi van? :D Nem hiszem, hogy vannak ilyen emberek komolyan.... Iskolába jártál, szövegértelmezést nem tanultál?
2017. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Amúgy én sokat ismerkedtek, nem létezik köztük ilyen. Pedig semmi akadálya nem lenne, de még 35 éves is mamapici fia, fogalma nincs az életről és csak okoskodni tud, mást nem.... De elvárásaik azok vannak.
2017. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok magamtól elszállva, de megnézném azt, aki szerint ez lehetetlen. :D Egy lelkileg jól funkcionáló ember simán tudja hozni ezt a rugalmasságot és összeszedettséget. Mit is írt a kérdező?

-érettség

-tudás

-céltudatosság

-határozottság

-nyitottság és érdeklődés a világra

-magas érzelmi intelligencia

-rugalmasság

-spontaneitás


Egyik sem mond ellent egyiknek sem és egyik sem olyan, amivel születni kell. Talán a tudást egy kor felett teljesen pótolni necces, hiszen általában az ilyen kaliberű emberek gyerekként is benne voltak mindenben, nyakig sarasan, meg kisiskolásként is egy halom dolgot tanultak és érdeklődtek iránta maguktól, ami az évekkel bővült és mélyült. De tanulni sem késő sosem és az ember eldöntheti (!) hogy kinyitja a szemét és meg akarja érteni, ami körülötte van, lehetőleg minél szélesebb körben.


Bár én a másik nemet erősítem, az égadta világon semmi lehetetlent nem látok ebben. Sőt, semmi nehezet. Ilyen lenne elvileg egy kiegyensúlyozott, tartalmas élet. Szóval uraim, tessék összekapni magukat, ezek nem óriási elvárások.

2017. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a kérdező, és a válaszoló nők hány éves korú férfiben nem találnak ilyet, de szerintem 30 felett sok iennek megfelelő férfi van (és ez nem mond ellent annak, hogy sok mama pici fia, 0 ambíció, 0 érdeklődés férfiből is akad bőven).


Ebből a karizmatikus az egyetlen necces pont, az nagyon relatív fogalom, és sokan keverik is a jelentését. A munkahelyemen karizmatikus szakmai vezető vagyok, követnek az emberek gyakran, de például párkapcsolati téren nem biztos (és ugye a karizmát sokan a külső megjelenéshez társítják, pedig egyáltalán nem biztos, hogy ha valaki karizmatikus az jól is néz ki)

2017. jún. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Igazság szerint ebből a felsorolásból vannak olyan dolgok, amiket csak testközelből tudunk megtapasztalni... én egy ilyet ismerek, a páromat... mert másról nem tudom, hogy mennyire szenvedélyes az ágyban, ugye. (jaj, talán annyi különbséggel, hogy nem ez a baromi nagy diszkós bulizós típus, de jól el lehet vele lenni)


Amúgy szerintem nem akkora bazi nagy ritkaság.

2017. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de léteznek. A párom pl ilyen, de ő az egyetlen hasonló pasi, akivel életem során találkoztam.
2017. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!